Devletin metafizik güvenliğini kim sağlıyor ?

gizlisilah

Kayıtlı Üye
Şahısların metafizik güvenliğini saglayan mı var? Hepimiz Allah'a emanetiz ve Allah bize yeter. O dediğiniz kararlar yukarıdan gelir sadece. Kimse kimsenin fişini çekemez. Aynı şekilde devletleri de Allah ayakta tutar.
İsrail'i de mi Allah ayakta tutuyor ?

Absoluta Virtute

Elit Üye
Allah sağlıyor.Yukarıda söyledim hala soruyorsunuz.
Cevabınızı beğenmemiş olabilirler.
Allah mış ... Burada politik yazılar yasak, yoksa çok şey yazacaktım.
Allah'a ve İslam'a karşı değilim. İnancınıza saygım sonsuz. Sadece sizden farklı düşünen insanlar olabilirler. Hatta varlar.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Cevabınızı beğenmemiş olabilirler.
Allah mış ... Burada politik yazılar yasak, yoksa çok şey yazacaktım.
Allah'a ve İslam'a karşı değilim. İnancınıza saygım sonsuz. Sadece sizden farklı düşünen insanlar olabilirler. Hatta varlar.
Bende o farklı düşünceleri duyup cevaplamayı çok isterim?

Burası özgür bir platform her ne kadar 5. seviye KABZ halinde olsam da politik düşüncelerinizi bilip cevaplamak isterim?

En azından karşıt görüşler beni heyecanlandırıyor.

Tahminimce İsrail'in tam olarak istediği de bu bence:

Kültürel Marksizm&Transhümanizm

gizlisilah

Kayıtlı Üye
Sinyal kesici jammer veya daha gelişmiş aygıtlar cevşen görevi görüp cinleri uzaklaştırıyor olabilir. Zira cinler bazılarının sandığı gibi soyut veya parapsikolojik değil, belli frekans aralıklarında takılan sahici yaratıklar. Lazer gibi yani, göze gorunmeseler de varlar.

Onun dışında sağır odalar, kozmik odalar... Bunlara şeytan bile giremiyormuş sanırım.

Bilgi yarışması mı var yine?

Sirius-B-MaveRa

Kayıtlı Üye
Milli Ístihbarat Metafizik Daire Başkalığı bünyesin'de ve bağımsız olarak çalışan kişiler...

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Anlıyorum.

Peki Cebrail'in çığlığı(helak sahyası) konusunda da yardımcı olabiliyorlar mı?
Ondan önce Aldatan ın çıkıp insanlardan bir kısmını birtakım hayal ve illüzyonlarla, dünya sevgisi ve maddecilikle aldatması lazım. Tıpkı küçük çocukların oyuncaklarla kandırılması gibi.

Ben buradan baktığımda henüz bir deccal göremiyorum. Kötüler her zaman var ama Deccal tanımına uyan birisi yok henüz dünyada. Belki de biz o günlere yetisemeyiz.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Ondan önce Aldatan ın çıkıp insanlardan bir kısmını birtakım hayal ve illüzyonlarla, dünya sevgisi ve maddecilikle aldatması lazım. Tıpkı küçük çocukların oyuncaklarla kandırılması gibi.

Ben buradan baktığımda henüz bir deccal göremiyorum. Kötüler her zaman var ama Deccal tanımına uyan birisi yok henüz dünyada. Belki de biz o günlere yetisemeyiz.
Bence siz bakıyorsunuz, o yüzden göremiyorsunuz.

Sirius-B-MaveRa

Kayıtlı Üye
varsa ne havalı bir birimdir vay be metafizik istihbarat
2016'da alt yapı ve ekip çalışmaları yapılmaya başlandı...
2018 itibari ile resmi olarak faliye'te geçirildi...
Hüseyin Güngör,Ercan Han Üşümez,Ertan Özyiğit,Farah Yurdozu ve Erkan Kolbaşı bir kaç örnek olsun...Yüzde 80'inden fazlası, hükümet güdümlü vaziyette...
Üzülerek belirtiyorum...

gizlisilah

Kayıtlı Üye
2016'da alt yapı ve ekip çalışmaları yapılmaya başlandı...
2018 itibari ile resmi olarak faliye'te geçirildi...
Hüseyin Güngör,Ercan Han Üşümez,Ertan Özyiğit,Farah Yurdozu ve Erkan Kolbaşı bir kaç örnek olsun...Yüzde 80'inden fazlası, hükümet güdümlü vaziyette...
Üzülerek belirtiyorum...
2016'dan önce kim yapıyordu bu işi ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Burda devletlerin metafizik savaşlarıyla ilgili açıklama yapan bir üye baskılardan dolayı bazı yorumlarını silmek durumunda kalmış. Epeydir de aktif değil.

Retro

Elit Üye
Allah sağlıyor.
Yukarıda söyledim hala soruyorsunuz.

Söyledin de kolaya kaçarak söyledin.
"Herşeyi Allah yapar" da kalmak iyidir, avam için yeterlidir, başlangıç seviyesi muhafaza edici bir inanç temelidir. Genellikle de tesellidir.

Cibril ve Mikel kesinlikle egror enerjisi değil.

O zaman şuna da hakim olman lazım :
Egregor enerjisi tam olarak nedir? ve ne değildir?

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Ben ümmiyim(avam) bununla gurur duyuyorum.
PLUS

Peygamber yada evliya değilim sadece onların yaşadıklarını deneyimliyorum.Neler hissediyorlardı ve neler yaşıyorlardı bunları deneyimliyorum ve tüm bunlar neden Sirius ile ilgili.

Her milletin ve inancın içinde ancak hepsinden arınmış ve hiçbirine ait olmayan göğün kapısı meşhur Sirius.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Birçok yöntemi denedim, rezonans psikiyatri,bilim, EMF koruyucu frekanslar,inanç ancak hiçbiri bana Bakara suresi kadar etkili gelmedi.