Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhabalar erkek arkadaşımla bir ayrı bir barışığız nasıl devam edeceğiz diye sordum?Eprahhat,Samyeli Assyranta hepsi düz yorumum şöyle sevdiğimin farkında olan bencil bir erkek güzel devam edecek ama uğraştırıyor beni doğrumudur lütfen yardımcı olurmusunuz Keira?başka arkadaşlarda yazabilirler:))
Kelsey merhabalar, ilişki devam edecek lakin eprahat çok karakter olarak olumlu biri değildir kadının çabası uğraşları ile devam ediyor ve sürekli gel gitli heyecanı, tutkusu yüksek bi ilşki modu var görünen :))

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey merhabalar, ilişki devam edecek lakin eprahat çok karakter olarak olumlu biri değildir kadının çabası uğraşları ile devam ediyor ve sürekli gel gitli heyecanı, tutkusu yüksek bi ilşki modu var görünen :))
Yorumunuzu yeni gördüm çok teşekkür ederim:))

Keira

Moderator
Sevgili üyeler, bir süredir yoğunluktan bu bölüme vakit ayıramadım. Geçmişe dönüp yorumlarınıza bakmam çok zor. Bu saatten sonra yapacağınız yorumlarla ilgilenmeye başlayacağım. Ancak küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Yorumları siz yapacaksınız ben sizin yorumlarınızı değerlendireceğim. Sadece seçtiğiniz kartları yazıp yorum istemeyin. Bu tarz yazılan mesajları sileceğim. Sevgi ve ışıkla..

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevgili üyeler, bir süredir yoğunluktan bu bölüme vakit ayıramadım. Geçmişe dönüp yorumlarınıza bakmam çok zor. Bu saatten sonra yapacağınız yorumlarla ilgilenmeye başlayacağım. Ancak küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Yorumları siz yapacaksınız ben sizin yorumlarınızı değerlendireceğim. Sadece seçtiğiniz kartları yazıp yorum istemeyin. Bu tarz yazılan mesajları sileceğim. Sevgi ve ışıkla..
Sevgili Keira gerçekten buna çok sevindim diyebilirim.zaten derdi fal baktırmak değilde kartları çözmek isteyen ve işin içinden çıkamayan bizlere ışık olursun umarım...

nurumm

Kayıtlı Üye
akşam yaptığım bir açılımda kadının tarafından sorduğum birkaç soruya aldığım kartlar şöle : kadının sorunu tilki ters,kadının acil halletmesi gereken sorunu balık ters,kadının isteği mezar ters,kadının ardına attığı durum fareler düz,sonuç zara ters.
kadın bazı kavgaları tartışmaları geride bıraksada kıskançlık ve fesatlığı bitiremiyor,ne yöne gideği hakkında çok kararlı da değil lakin mezar gelse de ters geldiği için ben sanki ilişkisini bitirmek istemiyor yada bitirmemeye direniyor şeklinde algıladım.sonucunda ise kıskançlık yüzünden biten yada bitme durumuna gelen bunun üstesinden gelinemeyen can çekişen bir ilişki diyebilir miyiz ? Sevgili Keiara...

Keira

Moderator
Ben bunu genel olarak şöyle yorumlardım. Kadın gerçekten aşık ve ilişkisinin bitmesini istemiyor. Bunun için ne yapacagını bilmiyor, görüşmek için bahaneler arıyor ancak ne seçim yaparsa yapsın, hangi yoldan giderse gitsin bu ilişki bitecek. Çünkü geçmişe baktığımızda ilişkide çok yanlış kararlar vermiş, gereksiz kıskançlıklar ve tartışmalarla karşı tarafı bıktırmış, kendinden uzaklaştırmış. Şimdi verdiği mücadeleyi geçmişte vermesi gerekiyordu.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben bunu genel olarak şöyle yorumlardım. Kadın gerçekten aşık ve ilişkisinin bitmesini istemiyor. Bunun için ne yapacagını bilmiyor, görüşmek için bahaneler arıyor ancak ne seçim yaparsa yapsın, hangi yoldan giderse gitsin bu ilişki bitecek. Çünkü geçmişe baktığımızda ilişkide çok yanlış kararlar vermiş, gereksiz kıskançlıklar ve tartışmalarla karşı tarafı bıktırmış, kendinden uzaklaştırmış. Şimdi verdiği mücadeleyi geçmişte vermesi gerekiyordu.
sonuçlarına sevindim :)) şunu öğrenmek isterim görüşmek için bahaneler aradığı ve karşı tarafı bıktırdığı kendinden uzaklaştırdığını hangi kartlara göre o neticeye vardınız.burda onu anlatan kartlar hangileri ben hiç o şekilde bişey düşünememiştim

Keira

Moderator
Görüşmek için bahaneler ters tilki, kendinden uzaklaştırmasında ise kartların genel yorumlarını kombinledim. 10 yıldan fazla süredir katina yorumluyorum, düşünme ve yorumlama şeklim biraz daha farklı o yüzden.

nurumm

Kayıtlı Üye
Benden başka desteyle içli dışlı olan yok gibi, bende de şöyle bişey varki hep ilişki açılımları üzerine açıyorum :)) kadının ilişkisinde nasıl davranması gerektiğini nasıl bi yol izlemesi nasıl bir tutum içerinde olsun diye üç kart açtım turan düz,mida düz,haç düz çıktı :(( olumsuz bir ilişki mi diye düşündüm lakin izlemesi gereken yolu sorduğum için buluşmayı,görüşmeyi arzula ve devam et,dilinin esiri olma,sonradan pişman olacağın gereksiz diyaloglarda bulunup sorun çıkarma tam aksine cilveni kullan olumluya çevir diye bir algılama yapsak yanlış mı olur acaba sevgili keira ...karşımdakini de farklı yönlendirmek istemedim...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Benden başka desteyle içli dışlı olan yok gibi, bende de şöyle bişey varki hep ilişki açılımları üzerine açıyorum :)) kadının ilişkisinde nasıl davranması gerektiğini nasıl bi yol izlemesi nasıl bir tutum içerinde olsun diye üç kart açtım turan düz,mida düz,haç düz çıktı :(( olumsuz bir ilişki mi diye düşündüm lakin izlemesi gereken yolu sorduğum için buluşmayı,görüşmeyi arzula ve devam et,dilinin esiri olma,sonradan pişman olacağın gereksiz diyaloglarda bulunup sorun çıkarma tam aksine cilveni kullan olumluya çevir diye bir algılama yapsak yanlış mı olur acaba sevgili keira ...karşımdakini de farklı yönlendirmek istemedim...

merhaba nurumm,
ben bu kartlarda ilişkinin sıkıntılı bir ilişki olduğunu ve bunu dağıtabilmesi için kadının biraz geri çekilmesi gerek, sessiz kalması gerek diye yorumladım.
doğru mudur acaba ? bende katinayı çözmek hissetmek istiyorum... :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Hopeless35 Aslında bana göre hiçde fena yorumlamamışın :) benim ilişkiye dair bilgim olduğu için ve kadının sessiz kalmasının daha mantıklı olacağını düşünüp sürekli bunu dile getirdiğimden dolayı kartlara da onu yorumlamak istemedim sanırım :) Keira’dan bekliyoruz gerçekten bak şimdi daha da bi Meram ettim sende sessizlik gördün

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Bende enerji kartları mevcut fakat, rehberde olan açılışları anlamadığım için, okuduğuma en yakın olanı yapmaya çalışıp, açıyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bende enerji kartları mevcut fakat, rehberde olan açılışları anlamadığım için, okuduğuma en yakın olanı yapmaya çalışıp, açıyorum.
rehberde olanları anlamadığım için derken ??? enerji kartları yok ki katina destesi'nde ruh kartları ise kastın katina da kartlar komple bütün içinde olan bişey...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba,
soru: özlüyor mu ?
gelen kartlar : köpek + ev + yol
bu kartları özlemiyor seçtiği yolda mutlu diye yorumlarken tatmin olamayıp üzerlerine tekrar kart çektik
köpek / tilki
ev / adhamdeva
yol / kale
bu şekilde de gelince kafam karıştı biraz ama yine özlemediğini söyledim.

doğru mu yorum bilemedim :))) yardımlarınızı bekliyorum canlar.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba,
soru: özlüyor mu ?
gelen kartlar : köpek + ev + yol
bu kartları özlemiyor seçtiği yolda mutlu diye yorumlarken tatmin olamayıp üzerlerine tekrar kart çektik
köpek / tilki
ev / adhamdeva
yol / kale
bu şekilde de gelince kafam karıştı biraz ama yine özlemediğini söyledim.

doğru mu yorum bilemedim :))) yardımlarınızı bekliyorum canlar.

Partnerine ( hatta niyeyse evli gibi algıladım ben bütün kartlar sanki onu vermiş köpek,ev,adhamdeva ) sadık,huzurlu ve temeli sağlam,devamı güçlü bir ilişki var gibi gibi...üzgünüm hopeless35 senin adına :(

Keira

Moderator
Hopeless35 kartlar düz müydü? Düzse özlemiş ve yeniden birlikte olmak istiyor. Eğer terse tam tersi yorumlardım.

Nurumm o kadın kimse o ilişkiden vazgeçsin, kadın ne yaparsa yapsın adam hep kusur bulacak hep hatalı görecek.

Hepinizin yorumlarına genel olarak baktığımda gördüğüm hatanızı söyleyeyim. Kartları yorumlarken birbirleri ile bağlantı kurmuyorsunuz. Tek tek ayırıp ayrı ayrı yorumluyorsunuz. Birleştirmeniz lazım yorumu, bütün haline getirmelisiniz tıpkı kompozisyon yazar gibi.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar uzun bir aradan sonra x partner adım atacakmı?dedim çıkan kartlar;Yılan ev kalp hepsi düz geldi yılanın üstüne kart çektim “Ay”kartı çıktı Ev kartının üstüne de Deve kartı geldi.Yorumum aşkı sevgisi var ama ev bir engel teşkil ediyor yılan bir kötü düşünce yada kurnaz gibi davranıyor ama aslında ay kartıyla acı çektiği anlaşılıyor ama netleştiremedim yardım lütfen!2.bir sorumda bittikmi koptukmu beni bitirmişmi dedim;Elmas ,Zara ve köpek kartı geldi bitirmemiş aşkı var ama tatmin olmadım elmasın üstüne Ev zaranın üstünede kalp çıktı kafam karıştı

Keira

Moderator
Ev kartı düz gelince niye engel olarak yorumluyorsunuz?

Sorularınıza olumlu yanıtlar gelmiş hep. Ancak böyle yapıp sürekli cevaplardan emin olmak isterseniz bir süre sonra Deste size yanlış cevaplar verin. Aynı soruyu da tekrarlamayın, emin olmak için sürekli kart da çekmeyin. Açılan kartın üstüne eğer cevabı havada bırakan bir şey varsa kart seçilir.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Ev kartı düz gelince niye engel olarak yorumluyorsunuz?

Sorularınıza olumlu yanıtlar gelmiş hep. Ancak böyle yapıp sürekli cevaplardan emin olmak isterseniz bir süre sonra Deste size yanlış cevaplar verin. Aynı soruyu da tekrarlamayın, emin olmak için sürekli kart da çekmeyin. Açılan kartın üstüne eğer cevabı havada bırakan bir şey varsa kart seçilir.
Keira beni uyardığınız için teşekkürler öncelikle.Sevgili Keira engel var çünkü oyüzden üzerine kart çektim ama burada partner beni evi olarak görüyorsa haklısınız teşekkürler

hopeless35

Kayıtlı Üye
Hopeless35 kartlar düz müydü? Düzse özlemiş ve yeniden birlikte olmak istiyor. Eğer terse tam tersi yorumlardım.

Nurumm o kadın kimse o ilişkiden vazgeçsin, kadın ne yaparsa yapsın adam hep kusur bulacak hep hatalı görecek.

Hepinizin yorumlarına genel olarak baktığımda gördüğüm hatanızı söyleyeyim. Kartları yorumlarken birbirleri ile bağlantı kurmuyorsunuz. Tek tek ayırıp ayrı ayrı yorumluyorsunuz. Birleştirmeniz lazım yorumu, bütün haline getirmelisiniz tıpkı kompozisyon yazar gibi.
Merhaba,
Evet kartlar düzdü. Bir de öğrenmek istediğim kartlar yorumlanır iken sıralamasının anlami var mı? Yorumu sıralama olmadan yapabilir miyiz?