Destede 3'lü Kombinasyonlar

Keira

Moderator
Pişman olduğunu nereden çıkardınız ve sizden sakladığını?

esra96

Kayıtlı Üye
Sanırım bu iş bana gore değil yapamiyorum...

Keira

Moderator
Pes etmeden önce kartların anlamları üzerinde çalışın burada yorumlananları okuyun. Biraz çaba sarfedin.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba bene deste kartları edinenlerdenim.Yeni yeni kendime bakarak yorumlamaya çalışıyorum. Biraz önce bir açılım yaptım fakat yorumum doğru mu emin değilim. Sizde değerli yorumunuzla beni aydınlatırsanız çok sevinirim.sorum ayrılmış olduğum eski erkek arkadaşım yakın zamanda beni arayacak mi ya da msj atacak mi.
Mektup mezar yakut hepsi düz ek olarak bir kart daha sectim ağaç düz. Benim yorumum bir haber gelecek o haberle birlikte bitik olan bu ilişki yeniden karşılık bulacak ve ilerleyip kök salacak. Yoksa tam tersimi :(

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba bene deste kartları edinenlerdenim.Yeni yeni kendime bakarak yorumlamaya çalışıyorum. Biraz önce bir açılım yaptım fakat yorumum doğru mu emin değilim. Sizde değerli yorumunuzla beni aydınlatırsanız çok sevinirim.sorum ayrılmış olduğum eski erkek arkadaşım yakın zamanda beni arayacak mi ya da msj atacak mi.
Mektup mezar yakut hepsi düz ek olarak bir kart daha sectim ağaç düz. Benim yorumum bir haber gelecek o haberle birlikte bitik olan bu ilişki yeniden karşılık bulacak ve ilerleyip kök salacak. Yoksa tam tersimi :(
Yanılıyorda olabilirim ama birbirimize yazalım ki pratik yapmış olup geliştirebilelim.:)
Evet bir haber var ancak hemen değil gibi..Düz ağaç sağlıklı olmaktır en basit haliyle.İlişki sorulduğu için ,sağlıklı bir başlangıç adına bir haber olabilir.
Bende merak ettim,bakalım Keira ne diyecek?

Nilkay

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim arkadasim:) evet keiranin yorumunu ben de merakla bekliyorum.suan zaten tamamen ayrıyız mezarı ona yorumladım.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Yeniden bir açılım yaptım bu kez sevgili olarak biraraya gelebilecekmiyiz diye sordum bir onceki cevaptan emin olabilmek icin.hac yine mektup kapı bir de aral seçtim hepsi düz. Yorumum beni üzen acı çekmeme sebep olan kişiden bir haber alacağım ve o kişi kanalıyla bana hayırlı bir kapı açılacak. Çok düz bir yorum oldu farkındayım. Aral çıkması da sanırım onunda bana duyguları olduğunu gösteriyor?

Keira

Moderator
Tüm kartları gözden geçirerek baktığımızda karşılıklı duygular mevcut çünkü ayrılık ani olmuş. Bu yüzden can çekişiyorsunuz. Aşkınız bir sinav veriyor şuan. Bu sınavın sonucu sizi mutlu edecek. Ancak bazen sizi mutlu edecek şey eski sevgilinin dönmesi değildir. Deste hayatınıza başka birinin gireceğini ve sizi çok mutlu edeceğini söylüyor. Belki bu kişiyle tanıştınız ama farkında bile değilsiniz. Zaten eski sevgiliniz biraz kaba görünüyor ruhunuzu hiç okşamamış..

Nilkay

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim sevgili kaira .yakutu bende yeni birine yorumladım ağacında sağlıklı bir başlangıç olacağını düşündüm.Fakat kesinlikle yeni biri yok böyle bir isteğimde yok .Peki benim.sorum bu kişi beni arayacak yada msj atacakmıydı ben burdan arayacak cevabını çıkarabilir miyim ilk 3lüden?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tüm kartları gözden geçirerek baktığımızda karşılıklı duygular mevcut çünkü ayrılık ani olmuş. Bu yüzden can çekişiyorsunuz. Aşkınız bir sinav veriyor şuan. Bu sınavın sonucu sizi mutlu edecek. Ancak bazen sizi mutlu edecek şey eski sevgilinin dönmesi değildir. Deste hayatınıza başka birinin gireceğini ve sizi çok mutlu edeceğini söylüyor. Belki bu kişiyle tanıştınız ama farkında bile değilsiniz. Zaten eski sevgiliniz biraz kaba görünüyor ruhunuzu hiç okşamamış..
İşte bu!Mesela bizler yeni birini bu açılımda göremiyoruz henüz.Öğrenme adına birşey soracağım Keira.Yeni biri çıkacağı hangi kartların kombinasyonundan anlaşılıyor bu açılımda?Kapı ve Aral mı?

Keira

Moderator
Birçok farklı kombinasyonda yeni birinin gelişi söylenebilir. O yüzden bu kart ya da şu kartlar diyemeyiz. Ama bu kombinasyondaki örneği verebilirim. Mezar ve Aral yeni birini gösteriyor.

Keira

Moderator
Mezar kartı bir şeylerin bittiğini gösteriyor yani şimdiki zamandan bahsediyor. Arkasından gelen yakut ve aral yeni bir aşkı işaret ediyor. Eğer mezardan sonra hesse gelseydi eski sevgili mezar kartina rağmen dönecek diyebilirdik.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Ben emin olmak adına aynı soruyu birkaç gün sonra yeniden sordum bu doğru bir yaklaşım değil biliyorum ama kartlarımla konuşarak bana kusmemelerini birkez daha beni aydınlatmaları söyledim. Ve cok tuhaf olacak ki mektup aral bulutlar tattareti seçtim. Anlayamadığım burda fal bana yine bir haberden bahsediyor eğer aral dediğiniz gibi ise sorduğum soruya cevap vermeyip tamamen başka birindenmi söz ediyor?Tataretide kendime yordum. Bu arada kartların hepsi düzDü.Ve yine garip olan bir durum arayacak mi diye soruyorum direk mektup çekiyorum. Deste beni çok şaşırtıyor.

Üstüste olucak affedersiniz ama bir de adhemdeva yi sorucam genel olarak onu meye yormaliyim? Kitapta hayal kırıklığı yaşatan insalra zarar veren bir bayan olarak geçiyor. Aşk anlamı ise şüpheleri ortadan kaldıran bir aşk itirafı diyor.tilki nilnehri adhemdeva mezar.burda mesela yakut olarak bana gösterdiği kişinin kim olduğunu sordum.O kadar karışık bir kombinasyon gibi geldiki bana.Bu kişinin uyanık birı olduğunu cikarabildim sadece.:(

Keira

Moderator
Üst üste aynı soru için açılım yapıyorsunuz tabiki kartlar anlamsız gelecek.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba uzun süre açılım yapan kimse olmamış sanırım. Bir arkdasim kartlara evleneceğim kişi kim nasıl biri diye sordu. Eprahat -attart -Hesse verdi 2 kart daha secti kalp yakut .Hepsi duz.Seçtiği kartların hepsi aşkla ilgili ben karşılıklı bir aşk yaşanacak kanaatine vardım. Bu kişininde aslında yalancı ve nankör açık tenli biri olduğunu söyledim. Fakat Hesse burda kafamı karıştırdı eski sevgilinin dönmesi diye yormustun bir diğer açılımda sevgili keira burda hangi anlamı taşıyor ve kalp var o da bana gerck ve yeni bir aşk gibi geldi.Tam olarak çözemedim bu kısmı.

Keira

Moderator
Aynı anda iki soru sorulmaz. Sanırım sizin bakım yapmadan önce sorunun nasıl sorulacağını öğrenmelisiniz. Soru sorarken tek bir soruya odaklanmalı ve basit bir cümleyle tek bir şey net bir şekilde sorulmalı. Tek soru ve 3 kart. Eğer anlam bütünlüğü eksikse ekstra kart çekilmeli.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Peki aynı soruyu birden fazla desteye aynı anda sorarsak bir karışıklık teşkil eder mi?Örneğin;katina,tarot ve peri tarotuna aynı soru için açılım yaptım.Bu olabilir mi ya da üçüde yanlış sonucamı götürür?
Sadece bir destenin kullanılmasının doğru olduğunu biliyorum ancak buda yaptığım birşey o yüzden detayını öğrenmek isterim.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Evet sanırım haklısın sevgili keira😊Ama yavaş yavaş ogrenicem inşallah.Arkadaşımin eski sevgilisi ile yeni sevgilisinin sonunun ne olacağını sorduk umarım yine yanlış sormamisizdir:( yıldızlar derviş attart arkadaşımbiranda iki kart daha çekti üzerine ben 3 dediğim halde abanoz valide .Hepsi düz. Ben yıldızlarının barışık olduğunu şansın iyiliğin güzelliğin onlardan yana olduğunu ve sonlarını güzel olacağını artı dervis kartininda geleceklerinin güzel olduğunun sözünü verdiğini dusundum ki son 2 kart kafami karıştırdı. Kötü bir büyunun etkisinemi girecekler diye düşündüm. Ya da bir anda şansları kararcak mi diye ??????? Yorumunu bekliyorum sevgili keira.

Keira

Moderator
Sevgili üyemiz nilkay, sürekli aynı şeyi tekrar ediyorum size. Bir soru içinde iki şey sorulmaz. Yaptığınız bakımın soru sorma tarzınız yüzünden bir anlamı kalmıyor. Bakımınız geçersiz.

Sevgili Iviv angeles, bazen yaptığımız bakımda eğer bir şeyler yerine oturmuyorsa ya da o bakımın bir sebepten ötürü sağlaması yapılması gerekiyorsa bakım yapan bir başka kişinin de kendi kartlarıyla bakım yapmasını isteyebiliriz. İllaki bunun deste olması gerekmiyor. Ancak kendinizin aynı soru için başka bir desteyle bakım yapması biraz saçma olur. Katina hem kıskançtır hem de sizin ona güvenmediğinizi düşünecektir. Bu da size bir daha cevap verirken yanıltıcı olacak demektir.