depresyondayım unutuldum ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

end

Kayıtlı Üye
Yazdıkların kelime kelime doğrudur. Emin ol depresyonda değilsin ama bunalımdasın. Sana uzun birşey yazacaktım ama vazgeçtim. Hayatımdan bir örnek vereyim. Otelim vardı, evlerim vardı. Birgün Spor bir araba aldım. Çok güzel bir araba. Rengi, görünüşü sürati inanılmaz. Ama arabayı alırken ne göreyim, deri koltuk yok, unutmuşum. Bunalıma girdim, dönüşü olmayan hata, birkaç yıl bindim bu sırada hayıflanıyor hatta bazen utanıyordum deri olmadığı için bukadar lüks bir arabanın. Birgün kameraya bunu söyledim, kimseye söyleyemem şımarık derler sma gercekten çok dert ediyorum bunu diye.
Gelelim sana; çirkinim vs vs. Aynaya bakıp kendini görebildiğin için şükret öncelikle, sokakta yürüyebildiğinede.
Çok mutlu sandığın o yakışıklının belki annesi yok. O zengin belki ölümle tehdit ediliyor.
Bana gelince; otel gitti, araba gitti, evler gitti, ben kaldım. Depresyona girdim, halen çıkamadım, ama şunu Diyorum Allahın gücüne gitmesinden kork. Şimdi depresyondayım ama aklım başıma geldi, geri ayağa kalkma mücadele veriyorum.
Not: Depresyonda emin ol gülen surat dahi yapamazsın yazarken.

Sevgiler

madasin

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşım; Dünyaya gelirken derimizin rengini , kaşımızı, gözümüzü ve göz rengimizi, saçımızı, boyumuzu , genetik özelliklerimizi, ana babamızı seçemiyoruz. Kaderimizi de bilmiyoruz ve seçim yapamıyoruz. Bu bizim dışımızda. Yani siz ;; siz olmak için gelişeceksiniz.Bu saydıklarım için sizi yargılayacak insanlar , eğer siz bu değerlerin farkında iseniz , sizin değer verdiğiniz insanlar olmamalı. Bunu göğüsleyebilmeniz bunun farkında olmanızla ilgilidir. Bu isyanınız ve yardım istemeniz bile bilgileri almaya , olumlamaya açık olabileceğinizi gösteriyor bu harika ve devam ediniz.Arkadaşlarımız size ne kadar güzel ne yapabileceğiniz konusunda yazmışlar. Ne kadar şanslısınız ki bu kadar içten davranan ve size bilgilerini ve çözümleri kendilerine saklamadan benim tanımımla bilgiyi paylaşma bencilliği yapmadan size sunuyorlar. Buna ulaşamayan insanları düşünün. Küçük bir köyde ya da kasabada. İnanın en büyük hazine sağlık. Dünyalar güzeli arkadaşım son nefesini kollarımda verirken ben onu kurtarmak için suni teneffüs yaparken, güzelliği onu bir adım öne geçirmedi. Çok güzeldi fakat bulunduğumuz yerde onu kurtarmaya çalışırken aletler bile çalışmadı. Derimiz , kaşımız , gözümüz bu dünyadaki ömrümüz için bir kılıf. Gerçek olansa , ahlakımız, bilgeliğimiz, onurumuz. Kaşı gözü oynatan iç benliğimiz, yani içimizdeki biz. Siz onu yücelteceksiniz. O zaman da hak ettiğiniz saygıyı göreceksiniz farkında olmadan yakışıklıyım deyip kasılan o kaslarına güvenen boş beyinlilerin arasından sıyrılacaksınız. İnanın o güzel kızlar ( akıllı güzel kızlar ) , sizinle dost , bazıları da sevgiliniz, aralarından sizin seçtiğiniz de eşiniz ve çocuklarınızın annesi olacak. Sevgiyle kalınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...