demonlar'in vasfi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AngeloYamani

Banlı Kullanıcı
Selam sevgili ablalar ve abilerim. Ilk oncelikle hemencik kendimi tanitiyim :) 18 yasindayim, erkegim hollanda'dan ikame etmekteyim. Aklima takilan bazi mevzular var, umarim yardimci olursunuz.

- batini (gizli) ilim olarak, demonlar insanlara ne kadar kin duyar? insanlardan nefret etmeleri mumkun mudur?
- batini (gizli) ilim olarak demonlarin ahlak yapisi nasildir?
- batini (gizli) ilim olarak demonlarla anlasma yaptiktan sonra, demonlarin hile yapigini ve ikiyuzluluk ettikleri ve yalnis bilgiler getirdigine dair anlayan bazi ablalar veya abiler var midir?

Simdiden tesekkur ederim, umarim yardimci olursunuz

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Öncelikle isminizi söylemeniz uygun görülmeyebilir, uyarmak isterim. Sorularınıza gelince, demonlar insanlara fazlasıyla kin duyabilir fakat bu karşısında ki insana bağlı bir durumdur. Eğer saygısızca rahatsız edilirlerse, sonuçları iyi olmayabilir. Lakin saygı çerçevesi içerisinde çağırılıp, bazı yardımlar alıp yine saygı çerçevesi içerisinde veda etmekte bir sakınca yoktur. Demonların ahlak yapısı ise, genel olarak cana yakın varlıklardır. Saygılı konuşurlar, ve çok güzellerdir. Dediğim gibi, onları çağıran kişiye göre iyi veyahut kötü olabilirler. Demonlar yanlış bilgi getirmez, hile ve iki yüzlülük yapmazlar. Aynı zamanda demonlarla antlaşma yapılmaz. Siz gücünüz ile onlardan istersiniz, onlar yardım ederler, eğer buna değerseniz.
Sevgilerimle.

AngeloYamani

Banlı Kullanıcı
Öncelikle isminizi söylemeniz uygun görülmeyebilir, uyarmak isterim. Sorularınıza gelince, demonlar insanlara fazlasıyla kin duyabilir fakat bu karşısında ki insana bağlı bir durumdur. Eğer saygısızca rahatsız edilirlerse, sonuçları iyi olmayabilir. Lakin saygı çerçevesi içerisinde çağırılıp, bazı yardımlar alıp yine saygı çerçevesi içerisinde veda etmekte bir sakınca yoktur. Demonların ahlak yapısı ise, genel olarak cana yakın varlıklardır. Saygılı konuşurlar, ve çok güzellerdir. Dediğim gibi, onları çağıran kişiye göre iyi veyahut kötü olabilirler. Demonlar yanlış bilgi getirmez, hile ve iki yüzlülük yapmazlar. Aynı zamanda demonlarla antlaşma yapılmaz. Siz gücünüz ile onlardan istersiniz, onlar yardım ederler, eğer buna değerseniz.
Sevgilerimle.

Ilk oncelikle cevaplarinizdan dolayi tesekkur ederim. Sundan emin olun ki demonlar negatif varliklardir. Onlarin gorunumlerinden hemen demon oldugunu anlayamassiniz, dedigim gibi emin olun ki onlar negatif varliklardir, ve fiziksel yapilari cok iticidir, hicte guzel degiller. Tam tersine demonlar sizinle anlasma yapmak ister, istedigini yapmassaniz, ofkelenir ve pesinizi birakmazlar, bunlar genis konu aslinda.. Yemin ederim ki gerekirse tum dunyaya ilan ediyorum ki gercek ezoterik- gizli ilimler bizde var! Amerika'nin, Irak' a saldiri nedenini bir cok insanin bilmedigi gizli ilimler bizde mevcut, hatta pentagon' da " politik analiz bilgisayarlarinda" sakliyorlar. Yemin ederim iblisler ve demonlar sizin dusmanlarinizdir, onlarin hakikatini bilseydiniz, " gerekirse onlarla savasirim" derdiniz. Aldigimiz bilgilerde kisacasi ornek veriyim, suriye'de bundan sonra cok zalim ve kana susamis birisi basa gececek, amerika - yahudi ve bati destekli bir zalim basa gececek, bircok insanlari oldurecektir, turkiye suriyeye girecektir. Yaklasik 9 ay o zalim kisi hukumetini elinde tutacaktir, sonra siyah bayraklarla Basra sehrinden bildigi tum gizli ilimleri mevcut birisi cikacak genc askerleriyle suriyeye hareket edecektir (bu buyuk birisi hareket ederse hemen ona dogru gidin, butun hakiki gizli ilimler onda mevcut) , ve Suriye' deki zalim rejimi dusurecek. Sunuda bilin ki suriyede cok buyuk deprem olucaktir.

Uyarak isterim demissiniz, lutfen sizler dikkatli olun, onlar sizden nefret ediyor bunu kesinlikle bilin, onlari cagirdiginiz dahi onlara gun dogmaktadir ve bunlari yapmayin, lutfen. Onlardan korkum kesinlikle yok, onlar hicte guclu degiller, aldatici sozleriyle sizleri aldatmasinlar.

Bu arada sol eli yolunda olanlara sesleniyorum, ve gerekirse meydan okuyorum, sizde gercek- gizli ilimler yok, sizi sahte ilimlerle kandirmislar. Kralimiz Suleyman' in ilmini caldiniz, fakat yine yenileceksiniz, zira o ilimlerin gercegi yine bizde. Sizlere meydan okuyorum gerekirse bakalim gelecekte hangimizin ilmi dogru cikacak.

Sevgilerimle,

AngeloYamani

Banlı Kullanıcı
Insanlarin en degersizi olarak sizleri selamliyorum sevgili ablalar ve abilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...