demonlar ayetlerden etkilenirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
arkadaşlar şu demonlar diyolarda marbastır paimondur baeldir luciferdir diye bunlardan bir tanesi ile karşılaştım onuda tam bilmiyorum ancak bir sorum olacak bu varlıklar cevşen ül kebir olsun kuran ayetleri olsun dualar olsun bunlardan etkilenirlermi

Jinnet

Kayıtlı Üye
Karsilastin konu aciyorsun ? Yaramaz hocam sen cemberini acip tedbirini almadan paimon bael??? gibi demonlarla iletisime gectiysen anlasmadan baska sansin yok.

Dret

Banlı Kullanıcı
Çokmu dizi izliyoruz acaba ? hayır anlaşma yapınca ne verebilir petrol kuyularımı.. amacım kimseye saygısızlık etmek değil belki haddimi aşıyorum ama komik olmayın islam dini hepsini içine alır abdestli bir ağızla yapılan bir ayetel kursi yeter çembere luzum yoktur şahsi görüşüm.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
onu davet eden ve sorumlulukları alan ben değildim usta birinen yardım alarak karşılaştım ona bir tek soru sordum cevabınının bedelinide ödedim konularıma bakarak görebilirsin

Çokmu dizi izliyoruz acaba ? hayır anlaşma yapınca ne verebilir petrol kuyularımı.. amacım kimseye saygısızlık etmek değil belki haddimi aşıyorum ama komik olmayın islam dini hepsini içine alır abdestli bir ağızla yapılan bir ayetel kursi yeter çembere luzum yoktur şahsi görüşüm.
bçöyle bir cevap iistiyordum

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar hocama telefon açıp sordum ona şeytanlar ve cinler ifritler vesair dedim o bana ''Okuyana göre değil okuduğun zamanki içtenlik samimilik huşu heyecana göre değişir eğer ayet el kürsiyi sadece ağızdan değilde kalpten söylüyorsan o ayetler semaya yükselir'' dedi allah yadımcın olsun diyerek kapattı telefonu. başka bir hocayı da arıyarak onada sordum ritüel olarakta varmış oğluma bir kağıt verecem sana ulaştırsın dedi oda kapattı yarın sabah ulaşır paylaşırım inşallah.

hippolyte

Kayıtlı Üye
Peki gördüğünüzde fiziksel herhangi bir şey hissettiniz mi burun kanaması vb. ciddi şeyler?

hippolyte

Kayıtlı Üye
''Min şerrin belain Marid' ayetini okuyun en çok bundan korkarlar...yada şu ''hıfzuhuma hüvel aliyyul aziym'' deyin...en etkililer...

sensesense

Banlı Kullanıcı
Pokemonumu kaybettim onu tekrar bulabilirsem beni affeder mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...