Demon daveti için İnsan ile anlaşmak.

AJA

Elit Üye
Ulaşmaya çaIıştıgınız kişiden ne istediginizi cok merek ettim artık :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Malesef.Bu benim için özel birşey.Ama aşk falan değil onu söyliyeyim:).Sadece beni farkedip ulaşırsa herşey düzelecek ama bulamadım daha kimseyi.

AJA

Elit Üye
Buna benzer bir sorunda bende var.Ögrenmeye çaIıştıgım şeyde itaIyada :D ama ben aradıgım şeyin orda oIup oImadıgını biImek istiyorum fakat ne yaptıysam ögrenemedim.Astraı benim işime yaramıyor sanırım bu konuda.Demonsa asla yapamayacagım bir şey :D

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Anladım :) Demon u yapabilirim ama önce daha temiz yöntemleri deniyorum.Fakat sonuç alamazsam mecburen kötülüğe yöneleceğim buda kötü benim için ama yapacağım başka birşey kalmıyor:/

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
bu demon davetinin sonucunda kendinden vereceğin ve feda edeceğin herşeye değecek birşey olmalı bu Amerika'daki olay. Ama astral la bunu nasıl mümkün kılıcaksın anlamadım :) Yinede çok merak ediyorum :D

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Demon bana bı nevi güç verip yükseltecek ti ve ben o kisilere çok rahat ulaşıp dahada yukselebilecektim.(Burada yükselme derken mecazi anlamda söylüyorum.)Simdi bu kisiye kendim ulaşmaya çalışıyorum ama demondan istediğim ve vereceğime deger birseydi elbette.Fakat ya varlikla bir konuda ters düşersem?Herseyimi alabilir.Bu yüzden bu anlaşmayı biriyle yapıp rituelide ona verecegim:)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Demon bana bı nevi güç verip yükseltecek ti ve ben o kisilere çok rahat ulaşıp dahada yukselebilecektim.(Burada yükselme derken mecazi anlamda söylüyorum.)Simdi bu kisiye kendim ulaşmaya çalışıyorum ama demondan istediğim ve vereceğime deger birseydi elbette.Fakat ya varlikla bir konuda ters düşersem?Herseyimi alabilir.Bu yüzden bu anlaşmayı biriyle yapıp rituelide ona verecegim:)

Evet tehlikeli ben hiçbir koşulda yapmazdım (büyükte konuşmamak lazım) Ve herkesin dediği sonucunda pişman oluyo olman. Bakalım. Allah yardımcın olsun :D

Aybars

Kayıtlı Üye
Sayın İllumaniti88

Astral seyahat tek bir yöntemle sınırlanamaz kimi düşünerek çıkar kimi majikal çalışmalarla kimi ise hiç birşey yapmadan çıkar..
Eğer bir yöntemi başaramıyorsanız diğer yöntemleri deneyin. Örneğin bir tılsım veya sigil yapabilirsiniz bu sayede başarınıza göre çıkış yapabilirsiniz.
Austin Osman Spare' nin çalışmalarından yararlanabilirsiniz.. Ayrıca ingilizceniz varsa Practical Sigil Magic kitabını elde edin derim..

Sevgiyle kalın...

mandalin

Banlı Kullanıcı
ilk olarak varlık sahipliği , davetler ve demonlar ile ilgilenen biri olarak tam bir davet çok iyi olurdu....

astral konusunda biri sizi elinizden tutup astrale cıkaramaz ..astrale cıkmak için arkadasların dediği gibi bir cok yontem var ve aradığınız kişiye astrale cıkabilen kişi cıksa da aranan kişiyi o değil siz bildiğiniz için bu bir işe yaramayacaktır...ek olarak arkadasların dediği gibi astrale cıkabilen kişi zaten demon olmadan bir çok şeyi de basarabilir ve sizden daveti almasına gerek yoktur...

demon davetini yayınlayın ona sahip olan size yardım etsin :D

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Sayın İllumaniti88

Astral seyahat tek bir yöntemle sınırlanamaz kimi düşünerek çıkar kimi majikal çalışmalarla kimi ise hiç birşey yapmadan çıkar..
Eğer bir yöntemi başaramıyorsanız diğer yöntemleri deneyin. Örneğin bir tılsım veya sigil yapabilirsiniz bu sayede başarınıza göre çıkış yapabilirsiniz.
Austin Osman Spare' nin çalışmalarından yararlanabilirsiniz.. Ayrıca ingilizceniz varsa Practical Sigil Magic kitabını elde edin derim..

Sevgiyle kalın...

Tılsıma falan hiç gerek yok bence.tılsım olayı yine kötü bir boyuta taşıyor bana sorarsanız.

Astral seyahat konusunda konuşmuştuk zaten bunu düşüncelerinizi boşaltıp yapabillirsiniz 1 gün de olucak diye birşey yok.birkaç gün deneyin normal yollardan ki size tavsiye ettiğim yöntem etki etmediyse başka bir yöntemle devam edin.bence birkaç gün sonra başarabilirsiniz.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sayın İllumaniti88

Sevgiyle kalın...

Teşekkür ederim bilgileriniz icin bu verdiginiz bilgileri araştıracağım.Ama isim acele olduğu icin bunla biraz sonra ki kısım.Bilgileriniz icin minettarim.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
ilk olarak varlık sahipliği , davetler ve demonlar ile ilgilenen biri olarak tam bir davet çok iyi olurdu....

astral konusunda biri sizi elinizden tutup astrale cıkaramaz ..astrale cıkmak için arkadasların dediği gibi bir cok yontem var ve aradığınız kişiye astrale cıkabilen kişi cıksa da aranan kişiyi o değil siz bildiğiniz için bu bir işe yaramayacaktır...ek olarak arkadasların dediği gibi astrale cıkabilen kişi zaten demon olmadan bir çok şeyi de basarabilir ve sizden daveti almasına gerek yoktur...

demon davetini yayınlayın ona sahip olan size yardım etsin :D

Haklısınız fakat umut kesilmez.Böyle biri çıkana kadar eğer varlık çağırmaz isem dayanamayıp arayacağım :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sayın gizli_gizler verdiginiz bilgiler icin çok teşekkür ederim başaramadım bir kaç kez hala uğraşıyorum yarında deneyeceğim.Umarım başarırım.

origanum

Yönetici
Arkadaslar kısaca konuya girmek istiyorum.Her seferinde dile getirdiğim gibi 5 yıldır sağlam bir demon daveti arıyordum fakat hiç bulamamistim.Bir arkadaşım vasıtası ile bir Satanist Rahip ile tanıştım bu rahip kendi iletişimde olduğu bir doğa üstü varlik'dan benim icin demon ritüeli aldı.Evet suanda istesem demon u getirebilirim fakat benim yapacagım anlaşmayı ve bana vereceklerini bir insan verebilir fakat o kişi de Amerika da yaşıyor ve ona ulaşmam imkansız.Bu durum da forum da da yaptıgım araştırmalara gore o kisiye Astral beden üzerinden ulaşıp,rüyasına girebilirim ve beni fark etmesini sağlayabilirim.Fakat ben Astral Seyahat gerceklestiremiyorum.Forumda bu daveti arayan fakat sağlam bir kaynaktan ulaşamamış çok arkadasımız var ki bende ki davet bizzat varlik'dan alındı. "Şimdi asıl konuya gelirsem ben bu daveti bir insan ile anlasma yapmak kaydı ile birine vermek istiyorum fakat bu anlasma yapacagım kisinin Astral Seyahat e çıkma konusunda uzman ve sürekli Astral e çıkabilen biri olması gerek." (Telefondan girdiğim icin yazım hatalarım olabilir özür dilerim) Eğer bu şartlarda anlasma yapmak istiyorsanız buradan veya mesaj atarak ulaşın şartları konuşabiliriz.Saygılar.

Bu davet size inmiş yani sizden başkası tarafından kullanılamaz tıpkı tüm davetlerin olması gerektiği gibi. O sadece sizin enerjinizle uyumlu ve başkası uygularsa zarar görür, birisine verirseniz siz bu hediyeyi başkalarına açtığınız için ağır bedel ödersiniz. Zaten bu uygulamayı yapmadan önce hazırlık evresini yapmanız gerekmektedir, nefes ve imajinasyon egzersizlerini kusursuz halde saatlerce yapabildikten sonra davete başlamalısınız, henüz hazır değilken değil. Davet prosedürlerini kusursuz olarak yerine getirince de belirli bir bekleme süresinden sonra sizi uygun bulursa gelir.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Davet tam bana indi mi bilemiyorum o konuda ama başkasına vermem konusunda bir sorun olmadığını söyledi arkadaşım bana,yani demonla konuşan arkadaşım.Hazırlık evrelim tamam tek başıma yapmayacağım 8 kişi yapacağız.Fakat başka yollarda çözüm arıyorum önce bakalım neler olacak.

Bilgileriniz için çok saolun sayın origanum.

Aybars

Kayıtlı Üye
Tılsıma falan hiç gerek yok bence.tılsım olayı yine kötü bir boyuta taşıyor bana sorarsanız.

Astral seyahat konusunda konuşmuştuk zaten bunu düşüncelerinizi boşaltıp yapabillirsiniz 1 gün de olucak diye birşey yok.birkaç gün deneyin normal yollardan ki size tavsiye ettiğim yöntem etki etmediyse başka bir yöntemle devam edin.bence birkaç gün sonra başarabilirsiniz.

Tek yol yok bu yöntem çok kolaydır gayette başarılı sonuçlar veriyor.. Birkaç işlem yapmak kimseye zor gelmemeli...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Fakat tılsım konusunda hiç bir bilgim yok sayın Aybars.Ayrıca edindiğim bilgilere göre sürekli astral'e çıkanlar bile aşırı uzaklara yani ülke falan değiştiremiyorlarmış.Ne kadar doğru acaba bilginiz varmı?

Teşekkür ederim.