Demon Daveti Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aura8

Banlı Kullanıcı
Selam sevgili mabet üyeleri sizlerden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum elinde sağlam demon davet olan varsa(para için,aşk için,zeka için,istenilen bir şeyin olması için vb.) paylaşabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

AJA

Elit Üye
Sevgili üyeler lütfen konu açmadan evvel forum hakkında bilgi edinin.Sorduğunuz soru çok fazla var.Demon davetleri olarak arama motorunda arayın karşınıza bilgiler çıkacaktır ve sizde daha çabuk cevap bulursunuz kendinize.

Sevgiler :)

Aura8

Banlı Kullanıcı
Sevgili AJA,ben sadece elinde çeşitli demon daveti olan kişilerin o daveteleri buraya yazması için konuyu açtım :)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Selam sevgili mabet üyeleri sizlerden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum elinde sağlam demon davet olan varsa(para için,aşk için,zeka için,istenilen bir şeyin olması için vb.) paylaşabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim
Kardeşim,neden demon çağırmak istiyorsunuz.Demonda kim oluyor.Yoksa demon diye bir varlık varda bizimmi haberimiz yok.Demon diye birşey yok,demon şeytanın avrupa versiyonudur.Ona demon demeyelimde şeytan diyelim ve siz kötü şeyler şerli işler yaptırırım diyemi çağırmak istiyorsunuz,Bunun içinse yanılıyorsunuz.Çünkü şeytanı çağırmakla en büyük hatayı ve kötülüğü siz kendinize yaşatacaksınız.Şeytan size hiçbir yardımda yapmaz hiöbir sözünüde dinlemez ve direk size balıklama dalarak musallat olur.Şeytan öyle her önüne gelenle hadi oturalım kardeşim konuşalım anlaşalım sen ne kazanacan ben ne kazanacam bacı kardaş demez.Ağızını bir tarafa burnunu bir tarafa yaslar.ALLAH muhafaza etsin.Sakın yapmayın böyle bir davet anlaşma felan.Ayrıca anlaşma yapabilsende gücün buna yetsede o şeytan senden neler götürür orasını bilemem.İllaki birilerini çağırıyım diyorsan ve sana bunu hiç tavsiye etmem ama çok inatçıyım başıma geleceklere katlanırım diyorsan o zaman şeytan çağıracağına bence para altın v.s. içinse sufli daveti yap daha iyi.:smash:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Forumlarda konular açılır, üyeler ve ziyaretçiler bu bilgi paylaşımlarını okuyarak yararlanır. Her üye tek tek bana bu lazım, işte ilacı şudur şeklinde bir şey yok. Bir derdin varsa herkes yardımcı olur ama teknoloji forumu değil ki bu bilgisayarıma şu programı arıyorum paylaşırmısınız der gibi :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...