Deli Olduğumu düşüneceksiniz Çünkü ben öyle düşünmeye başladım

albus

Kayıtlı Üye
bu aralar yalnız mısın? veya kendini öyle hissediyor musun?

striker

Kayıtlı Üye
ben aslında bu arkadaşa , kaba bir uslup kullanmayı asla düşünmem, sadece , biraz daha nazik olabilirdim, birkaç cicili sözler ekleseydim yazdıklarım böyle sert olmazdı, kusurum olduysa bağışlayın, ben konuyu görünce sadece kendi fikrimi belirtmek istemiştim, okadar absürt bir durum varki, sıradan ölüm vakaları ve bunu kendisine bağlamaya çalısan bir müzisyen arkadaşımız.
her insan kahraman olmak ister, ister bayan ister erkek, herkesin içinde bir kahraman vardır, bunu başkasına söyleyemez , ama içinde yaşatır , etrafında tetiklenecek olayları bekler durur ve kendine pay çıkarmaya çalışır,
neticede hepimiz üstün yetenekli insanlar olamayacağımız için, keşkelerin arkasında çoğumuz kalıyoruz, çoğumuzda ben o özel kişiyim , ben zamanı gelince... gibisinden bilinç altına yerleştirdiği birsürü olayları , biriktirir, toplar, bir kıvılcım bekler, bu herşey olabilir, yeterki kıvılcım olsun, artık kendiside inanmaya başlar, sayısını bilmiyorum ama doğru olmayan birşeyleri belli bir süre tekrar edince beyin , onun doğru olduğuna inanıyomuş.
tşk ler,

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
Dünyada ortalama olarak dakikada 107 insan ölüyor
senin durumunun bunla alakası yok 9 yıldır müzikle ugrasıyorum demişsin
bu işler böyledir başarı geçmişin deneyimleriyle olur 9 yılın verdigi tecrübeler senin başarılı olmanı saglıyor

yanlıs düşünüyorsun

maiela

Banlı Kullanıcı
mahallede ölen insanlarla akrabalığın olsa hani belki diycem ama çok yanlış düşünüyorsun bence.dünya senin etrafında dönmüyor :sifone:
sanatçıların yeteneklerini kullanma potansiyellerinin bazı zamanlar arttığı bazı zamanlar azaldığı olur. illa bir şeye dayandırmaya çalışmak çok saçma...

steve.morse

Kayıtlı Üye
Birincisi bence zaten yetenek diye birşey yoktur. Bu uzun konu, tabi açıklamak zor ama bir örnek verecek olursam Allah'ın kalkıp da "Ben şuna futbol konusunda yetenek vereyim, şuna gitar konusunda yetenek vereyim" diye düşündüğünü sanmıyorum. Herşey beyinde biter. Bir enstürmanı nasıl daha iyi çalabileceğini beyninde çözersen, yada aynı şekilde bir sporu nasıl daha iyi yapacağını çözersen, keşfedersen, o konuda yetenekli olarak addedilirsin. Anlatmaya çalıştığımı çoğu kişi anlamadı tabi doğal olarak =)

Moderatör tarafında düzenlendi: