Deccal ile temas kurdum gizli bilgiler

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
bu varlıkla temasa geçtim arkadaşlar ve yeri ya maya uygarlıgında bir tapınağın içinde tam olarak enerjisi bir mühürle saptanmış

şimdi gizli bilgileri aktarıyorum

bu varlıgın gezegeni uranüs ölüm gezegeni diğer adı nemesis (bazı gizli ilim tarikatlarının verdigi isim) incilde antichrist diyede geçer)

üstündeki kıyafetler maya ve aztecten kalma kıyafetlr tek gözlü ve uzun saçlı

ileriye gidip Temasa geçtigimde edindigim gizli bilgiler şöyle:

dünyada hepimizin bir varlıgı var bu güç ve parasal zenginligimizi yöneten varlıktır gezegenlerinde vardır dünyanın şu anki dünya zenginligini yöneten varlık siyah boga nasdaq amerikadır(amerika ve tüm dünya batıcak emtia çağı başlayacak) bu boga bu varlık deccal çıkmadan öne öldü yani bütün dünyada paralar çöp oldu ve çogunluk fakirledi

sonra güneşi kararttılar dünyanın atmosferine gönderdikleri uydular birbirine bağlandı ışığı engellediler

6 tane siyah seçilmiş kişi objeler getirdiler 1 tanesi bilgelik horusun gözüydü tapınağa koydular ve manevi mühürleri kırdılar deccal serbest kaldı ilk bir islam ülkesinde gece vakti ortaya çıktı ben bu varlıgın yanındayım kendisine dedimki güneş olsaydı ortaya çıkabilirmiydin dedim hayır dedi

bu varlık çıktıktan sonra dünyanın her yerinde büyük depremler büyük seller ve böcek istilaları patladı kıtlıktan topraklar kurudu sonra yerin altından

yerin altında yaşayan sayıları aşırı fazla bir topluluk gün yüzüne çıktı ama o kadar fazlaki sayıları sayamadım tenleri siyah gözleri kırmızı ellerinde kılıç ve ok var orduyla savaşıyorlar ama sayıları aşırı fazla oldugundan ordu güç getiremedi heryerden yerin altından siyah tenli lisan bilmeyen sayıları binlerce olan insan türü varlıklar çıkıyodu

ben sadece bu kadar ileriye gidebildim daha fazlasına enerjim yetmedi
Peki size gösterilen görüntü çok ileri bir tarih miydi yoksa yakın bir tarih miydi? İslam ülkesinde ilk çıktı dediniz. Şu an filistin-israil savaşını düşünürsek, filistin mi kastediliyor acaba?

Retro

Kayıtlı Üye
Deccal ile temas kurmayan mi kaldı?

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Kesinlikle 🙃
Her eve giren bir şey mesela bana göre))
Ona dabbe diyorlar genelde. Hem deccalin dünyada 40 gün kalacağını söylüyorlar interner ise uzun zamandır hayatımızda. Deccalin teknolojik bir şey olduğunu düşünürsek deccale yapay zekada olabilir diyebiliriz o zaman

Retro

Kayıtlı Üye
Ona dabbe diyorlar genelde. Hem deccalin dünyada 40 gün kalacağını söylüyorlar interner ise uzun zamandır hayatımızda. Deccalin teknolojik bir şey olduğunu düşünürsek deccale yapay zekada olabilir diyebiliriz o zaman

Deccalin kelime anlamı uğursuz, ara bozucu, ișleri karıştıran demektir.

Yani her eve girecek derken, evet dabbe de her eve girecek fiziksel olarak, ama deccalin tesiri de her eve girecek.

Deccalin Yeryüzünde 40 gün kalması birkaç şekilde yorumlanabilir, ama dönem 40 gün değil yaklaşık 40 yıldır. 40 gün meselesi birkaç değişik şekilde yorumlanır :

1- stargate açılır, ve ișleri yerinde opere etmek için yeryüzüne davet edilmiş bir gök ehli gelebilir.

Ayet var : gök halkının size ansızın saldırmayacağından nasıl emin olabilirsiniz? Der.

Belki 40 günlük bir istila süresi ve bu istilayı yöneten iblis 40 günlüğüne bedenlenerek süper insan formuna girebilir.

2- beyinlere çip takılır ve insanlık tek bir merkezden 40 gün boyunca ağır yıkıma uğratılabilir.

Çünkü sonrasında dabbetul arz devralıyor insanlığı ve insanlara içlerinden her geçeni yüzlerine söyleyebilecek kadar gelișmiș bir yaratık olduğunu görüyoruz. Hatta insanlara iman edip etmediğini bile söyleyebiliyor. (yani bir insanın konuşurken inanarak mi yoksa inanmadan mi konuştuğunu anlıyor, doğru olmayan sözleri anında susturuyor ve senin kendini savunmana izin vermiyor yargı makamında ise)

Iste dabbenin bunu yapabilmesi için tüm beyinlere bağlı olması gerekebilir.

Deccalin Yeryüzünde 40 gün kalması her halükarda tek bir şeye işaret ediyor : o 40 gün kesinlikle 400 yıl gibi gececek olmalı.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Deccalin kelime anlamı uğursuz, ara bozucu, ișleri karıştıran demektir.

Yani her eve girecek derken, evet dabbe de her eve girecek fiziksel olarak, ama deccalin tesiri de her eve girecek.

Deccalin Yeryüzünde 40 gün kalması birkaç şekilde yorumlanabilir, ama dönem 40 gün değil yaklaşık 40 yıldır. 40 gün meselesi birkaç değişik şekilde yorumlanır :

1- stargate açılır, ve ișleri yerinde opere etmek için yeryüzüne davet edilmiş bir gök ehli gelebilir.

Ayet var : gök halkının size ansızın saldırmayacağından nasıl emin olabilirsiniz? Der.

Belki 40 günlük bir istila süresi ve bu istilayı yöneten iblis 40 günlüğüne bedenlenerek süper insan formuna girebilir.

2- beyinlere çip takılır ve insanlık tek bir merkezden 40 gün boyunca ağır yıkıma uğratılabilir.

Çünkü sonrasında dabbetul arz devralıyor insanlığı ve insanlara içlerinden her geçeni yüzlerine söyleyebilecek kadar gelișmiș bir yaratık olduğunu görüyoruz. Hatta insanlara iman edip etmediğini bile söyleyebiliyor. (yani bir insanın konuşurken inanarak mi yoksa inanmadan mi konuştuğunu anlıyor, doğru olmayan sözleri anında susturuyor ve senin kendini savunmana izin vermiyor yargı makamında ise)

Iste dabbenin bunu yapabilmesi için tüm beyinlere bağlı olması gerekebilir.

Deccalin Yeryüzünde 40 gün kalması her halükarda tek bir şeye işaret ediyor : o 40 gün kesinlikle 400 yıl gibi gececek olmalı.
Çok mantıklı bir şekilde konuda ilerlediniz lakin bir şeyi kaçırıyorsunuz o da hristiyanlık,müslümanlık ve diğer mitolojilerde deccal(antchrist) insan formunda tasvir edilir. Müslümanlık deccali bir adada zincirlenmiş tek gözü kör,insana benzeyen bir varlık olarak tanımlarken hristiyanlıkta ise antichrist “Belial”ın oğlu yani bir demonun oğlu olarak geçer ve insana benzer bir forumda tasvir edilir. Dolayısıyla eğer bu deccal dediğimiz şey bir demonun oğluysa ve demonlarda teknoloji çıkmadan çok çok yüzyıllar önce varolan varlıklar ise eğer yine dediğimiz yere geliyor deccal dediğimiz şey aslında uzun yıllardır var olan bir varlık. Ki Hz.Muhammed döneminde bile deccalin bir adada görüldüğü söylenmesi deccalin en azından 1500 yaşlarında olduğu anlamına gelir. Ki internetin bulunuşu 30 yılı geçmedi. Eğer deccal internetten daha yaşlı bir şey ise eğer bu deccalin internet veya telefon olduğu ihtimallerini ortadan kaldırıyor. İnternet veya telefon dediğimiz şeyler deccalin amacını gerçekleştirmesi için bir aracı olabilir ama kendisi değil. Bu saydığınız örnekler sadece deccalin amacına hizmet eder kendisi olmaz.

Retro

Kayıtlı Üye
Olabilir tabi ki. Mantıklı.

Deccalin fiziki görünüşünü tasvir eden çok fazla rivayet var. Tek dünya devleti kurulursa eğer, ve geride bu sistemi tehdit edecek hiçbir karşıt güç kalmazsa, gizlenen örgütler belki de kendilerini sistemin sahipleri olarak tanıtabilirler. Tanrı olarak ortaya çıkabilirler. Süper insan olarak ortaya çıkabilirler. Zaten amaçları tam da bu. Tüm dünya insanlarının çaresiz "golim"'ler haline geldiklerini tüm çıplaklığı ile görmek..

Tam da bu noktada dünya siyasetinde öne çıkan figürler olabilir ve bunların içinde tek gözü olmayan, kașı sivri, ölüyü dirilten, kesik bedeni yapıştıran VS yani rivayetlere uyan o the kişisi belki de Müslümanların yeniden örgütlenmelerine vesile olacak olabilir.. Yani boşuna bu kadar detaylı tasvir edilmiş olamaz deccal. Biri onu tanısın ve ilizyona kanmasın diye sonuçta.

Yeryüzünde 40 gün kalacak olması kesinlikle üstünde düşünülmeli. Demek ki hariçten bir ziyaret var. Belki de iblisin bizzat kendisi bir bedene girecek "şeytanın avukatı" filminde olduğu gibi. Belki o 40 günlük bir yehova şahitliği ile luciferın kanalı açılacak ve şeytani vahiy kanalıyla iblis o önceden hazırlanmış the-bedende 40 gün kalacak ve şahsı eğitecek, talimatlandıracak, o şahıs aldığı o ilimlerle veya stratejik hamle tüyoları ile isa'nin gelişine kadar sistemi daha da içten kitleyen icraatlarina devam edecek belki de.

Belki İsa'nin yeryüzüne inişi ile deccalin yeryüzüne inişi aynı gök kapısından aynı anda olacak. Sonuçta crist ve anti-crist (Mesih ve deccal) daha başlamadan bütünlenmiș ve yazılmış bir senaryonun figüranları hükmünde Allah katında. Ve tüm oyuncular sahneye faklı kapılardan farklı rollerde çıksalar da, tiyatro binasına aynı kapıdan girerler.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 76175

Hangi ayetti o tam olarak?

Retro

Kayıtlı Üye
Hangi ayetti o tam olarak?

Mülk 16 : Gök ehlinin sizi yerin dibine batırmayacağından emin misiniz? Bir de bakarsınız yeryüzü altüst olmuş!

Bu durum, bir çeşit melek gazabı da olsa, uzaylı istilası da olsa, değişik bir türün uğraması da olsa, belanın doğru zamanlama ile doğru dejenerasyon döneminde gerçekleșeceği söylenebilir. Çünkü kontrollü bir tehdit var.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Olabilir tabi ki. Mantıklı.

Deccalin fiziki görünüşünü tasvir eden çok fazla rivayet var. Tek dünya devleti kurulursa eğer, ve geride bu sistemi tehdit edecek hiçbir karşıt güç kalmazsa, gizlenen örgütler belki de kendilerini sistemin sahipleri olarak tanıtabilirler. Tanrı olarak ortaya çıkabilirler. Süper insan olarak ortaya çıkabilirler. Zaten amaçları tam da bu. Tüm dünya insanlarının çaresiz "golim"'ler haline geldiklerini tüm çıplaklığı ile görmek..

Tam da bu noktada dünya siyasetinde öne çıkan figürler olabilir ve bunların içinde tek gözü olmayan, kașı sivri, ölüyü dirilten, kesik bedeni yapıştıran VS yani rivayetlere uyan o the kişisi belki de Müslümanların yeniden örgütlenmelerine vesile olacak olabilir.. Yani boşuna bu kadar detaylı tasvir edilmiş olamaz deccal. Biri onu tanısın ve ilizyona kanmasın diye sonuçta.

Yeryüzünde 40 gün kalacak olması kesinlikle üstünde düşünülmeli. Demek ki hariçten bir ziyaret var. Belki de iblisin bizzat kendisi bir bedene girecek "şeytanın avukatı" filminde olduğu gibi. Belki o 40 günlük bir yehova şahitliği ile luciferın kanalı açılacak ve şeytani vahiy kanalıyla iblis o önceden hazırlanmış the-bedende 40 gün kalacak ve şahsı eğitecek, talimatlandıracak, o şahıs aldığı o ilimlerle veya stratejik hamle tüyoları ile isa'nin gelişine kadar sistemi daha da içten kitleyen icraatlarina devam edecek belki de.

Belki İsa'nin yeryüzüne inişi ile deccalin yeryüzüne inişi aynı gök kapısından aynı anda olacak. Sonuçta crist ve anti-crist (Mesih ve deccal) daha başlamadan bütünlenmiș ve yazılmış bir senaryonun figüranları hükmünde Allah katında. Ve tüm oyuncular sahneye faklı kapılardan farklı rollerde çıksalar da, tiyatro binasına aynı kapıdan girerler.
Peki sizce sona mı yaklaşıyoruz yoksa daha var mı?

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Serka
bu varlıkla temasa geçtim arkadaşlar ve yeri ya maya uygarlıgında bir tapınağın içinde tam olarak enerjisi bir mühürle saptanmış

şimdi gizli bilgileri aktarıyorum

bu varlıgın gezegeni uranüs ölüm gezegeni diğer adı nemesis (bazı gizli ilim tarikatlarının verdigi isim) incilde antichrist diyede geçer)

üstündeki kıyafetler maya ve aztecten kalma kıyafetlr tek gözlü ve uzun saçlı

ileriye gidip Temasa geçtigimde edindigim gizli bilgiler şöyle:

dünyada hepimizin bir varlıgı var bu güç ve parasal zenginligimizi yöneten varlıktır gezegenlerinde vardır dünyanın şu anki dünya zenginligini yöneten varlık siyah boga nasdaq amerikadır(amerika ve tüm dünya batıcak emtia çağı başlayacak) bu boga bu varlık deccal çıkmadan öne öldü yani bütün dünyada paralar çöp oldu ve çogunluk fakirledi

sonra güneşi kararttılar dünyanın atmosferine gönderdikleri uydular birbirine bağlandı ışığı engellediler

6 tane siyah seçilmiş kişi objeler getirdiler 1 tanesi bilgelik horusun gözüydü tapınağa koydular ve manevi mühürleri kırdılar deccal serbest kaldı ilk bir islam ülkesinde gece vakti ortaya çıktı ben bu varlıgın yanındayım kendisine dedimki güneş olsaydı ortaya çıkabilirmiydin dedim hayır dedi

bu varlık çıktıktan sonra dünyanın her yerinde büyük depremler büyük seller ve böcek istilaları patladı kıtlıktan topraklar kurudu sonra yerin altından

yerin altında yaşayan sayıları aşırı fazla bir topluluk gün yüzüne çıktı ama o kadar fazlaki sayıları sayamadım tenleri siyah gözleri kırmızı ellerinde kılıç ve ok var orduyla savaşıyorlar ama sayıları aşırı fazla oldugundan ordu güç getiremedi heryerden yerin altından siyah tenli lisan bilmeyen sayıları binlerce olan insan türü varlıklar çıkıyodu

ben sadece bu kadar ileriye gidebildim daha fazlasına enerjim yetmedi
Serkan vefat etmiş sanırım. Attığı bir postunda son evre lenf kanseri olduğunu söylemiş. Mekanın cennet olsun🙏🏼

Retro

Kayıtlı Üye
Peki sizce sona mı yaklaşıyoruz yoksa daha var mı?

Dünya tarihi 30 cm'lik bir cetvel olarak düşünülürse, biz 29 cm + 9 mm kadarını tükettik.

Geriye son bir aydınlanma + son bir kavim helakı kaldı. Kıyamet bir kavim helakıdır. Tek dünya düzenini gerekli kılan iletişim ve ulaşım kolaylığı dolayısı ile tek kavim haline geliyoruz çünkü.

marvel639

Kayıtlı Üye
Deccali sistem zaten her tarafı sarmiş durumda zirveye doğru gidiyor artık.Malesef bütün insanlık sonra evresinde bunun farkına varacak.Böyle olması daha iyi çünkü insanlar büyük bir gaflet mevcut bu onları uyandiricak.Belki de böyle olmasını Yaratıcı böyle murad ediyor.Tekamül sistemin çarkina göre çalisiyor bütün sistem.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Allah rahmet eylesin..
Bigarip oldum.. çocukluğunda yaşadığı işkenceyi anlattığı yorum geldi aklıma. Gittiği yerde mutlu olsun.
Amin bende çok üzüldüm. Bayadır ona ulaşmaya çalışıyordum. O postunu görünce neden cevap vermediğini anlamak benim için çok üzücü oldu🌒.
Mekanın cennet olsun Serkan🥀

ilhn

Kayıtlı Üye
Bence deccal bir adada yada hapishanede değil bahsedilen zincirler de zihin ve ahlağa yönelik zincirler eğer bir insan , insan olduğunu unutup vicdanı nı , gururunu , merhametini vb vasıflarından kurtulursa dönüşüceği bir metafor insan bu hale geldikten sonra zaten sosyal statüsünü kaybedip bireysel bencil ve yok olma yoluna gider . . . Diğer bir deyiş homo homini lupus est , insan insanın kurdudur , insanın sonunu gine insan getirir.

Gülra

Kayıtlı Üye
Keşke heyecanımı seninle de paylaşabilseydim.
Keşke sende görseydin yaşadığım her şeyi.
Bazen çok çok özlüyorum.