Davette Gelen düşündüğümüz mü yoksa başka bir varlık mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gökhan16

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba benm hüddam çağırmayla ilgili bi sorum var.mesela ben bazı sitelerde görmüştüm. hüddam davetinde gelen varlık başka bir varlık diyorlar dı yani çağırmayı istediğimizdern bir varlık. mesela ben ihlasın hadimini çağırıyorum diyelim gelenin melek bir varlık olmasıl lzım salında gelen ifrittir diyor .sen ihlas suresi oku yüzlerce kasemini oku allaha dua et yani allahtan bekle isteğini gelen varlık mesela ifrit tarzı bişi olsun bu nasıl oluo bu kitaplardaki davetleri uygulayınca bir meleki kerim gelir yanına vs. dior onlar haşa yanlış mı bilio bu bence imkansız bişi . bu konuda baya tecrübeli olanlar yardım edebilir mi teşekkürler.

mirvan

Kayıtlı Üye
Uydurma hadislerle İslam Dini Kuran'dan uzak bir anlayışla yaşanır hale getirildi.Havas birşeyin özü demektir.Kuran veya başka kutsi anlam içeren metinlerin,cümlelerin havassı ancak Veli makamına ermiş icazet sahibi insanlara mahsustur.Biz burda bir ayetin veya surenin hadimini görevlisini getirtme imkanı ve iznine sahip değiliz.Gelenlerin tümü tamamıyla cin şeytanları veya şeytan sınıfında olmasada eğlenme,dalga geçme amaçlı gelen cinlerden başkası değildir.

gökhan16

Kayıtlı Üye
Ben zaten getittrtme imkanina sahibiz demiyorum bu bir allahin lutfudur biliyorum.bnm demek istediğim mesela o kadar dua okuyorsun azimet vesaire gelen varlikin dediklerin olmamasia lzim mirvan yanlis biliyorsun bence.

AJA

Elit Üye
Yapılan davetlerde hata var ise parazitler eğlenmeye gelir.

gökhan16

Kayıtlı Üye
Bunlar kötü olanlar o zaman tai chi yani daveti tam yapinca istedigimiz varlik gelio benm anladigim bii eksik olunca mi baskalari gelio

aşk1

Banlı Kullanıcı
bi ara bende bu konu hakkında çok araştırma içersinde idim. çünkü biri vardı çarpılmış. ama tam net bi şeye ulaştığım söylenemez. kimi zaman çapılmasını varlığı olan bi düsmanına bagladım kimi zamansa farkında olmadan duadır diye okuduğu bir şeye bagladım. yani dua diye yanlıs bir şey okudu ve çarpıldı diye düşünmedim değil. ama büyük ihtimal bi yanlışlıktan böyledir gibi öylede olmalı

partos

Kayıtlı Üye
Havas ilimine hakim olmadan yok işte şu sureyi şu kadar oku yok hüddamın ismini bilmem kaç kere oku gelir tarzı şeyleri uygulamaya çalışmayın.Yüzme bilmeden açık denize dalmak misali olur.İlime hakimseniz zaten gelen varlığın enerjisinden anlayabilirsiniz.

hasan06

Kayıtlı Üye
siteyi biraz daha dolaşdığında göreceksin ki her kim bu işin ilmini okumadan yani icazet almadan zevk için eğlence yada dünya işleri için çağırmışsa sonu hep ayı bitmiştir. PİŞMANLIK inanmıyormusun o zaman sitesi dolaş ve kişilerin pişmanlıklarını oku.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...