Davetler Hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Öncelikle ALLAH rahmet eylesin.Bu koruma ruhani bir korumadır kanımca taşıma gibi bir imkanınız yok :)

dozert

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki siz şifa ile ve şifayı kimin verdiğini ve arada babanızın ayrıca falcı olduğunu yazmanız çelişkili olmuş.Şunu unutmayın ki haram ile helal bir arada olmaz ve barınamaz ve şifayı ALLAH verir ve isterse sebebsizde verir ve seçtiği kullar sadece aracı olur.Gelelim sizin davet konunuza ki çok meraklı yani istekli olduğunuz yazdıklarınızdan anlaşılıyor.Evinizde koruma olduğunu davetlerin gerçekleşmediğini ve başka yerlerde davetleri başardığınızı yazmışsınız.Siz babanızdan hiçbirşey sorup öğrenmedinizmi? veya hiç ders almadınızmı,o vefat edince mi?aklınıza geldi yapmak istedikleriniz.Sizin tabirinizle davet yada davetleri başardıysanız iş bitmemişmi?tamam değilmi?Madem dışarda başarı varsa o zaman en sağlıklı bilgiyi almak için sizin davetinize icabet eden o davetli misafirlere size eviniz hakkında ve orada koruma varmı yokmu evin her köşesini tarasınlar ve size gerekli bilgiyi versinler.Ayrıca yazdığınıza göre daha kaç kişiyi davet edeceksiniz ulvi ve sufli alemdekiler bittiyse sıra iblisin soyundan olanlarımı davete eklemek istiyorsunuz.Belki yazdıklarım size incitici gelebilir ama siz neyin peşindesiniz helalin mi? haramın mı?tamam kabul ediyorum siz istediğiniz yoldan gidebilirsiniz fakat lütfen hakkı ve batılı birbirinden iyi ayırt etmenizi diliyorum ve O hidayet rehberi Kuranı Kerimi okumanızı hatta okursanız daha dikkatli okumanızı tavsiye ederim.O zaman hangi yolun nereye çıktığını ve kulların isteklerine nasıl kavuşacağını ve bunun hangi kapıdan geçerek size geleceğini anlarsınız.ALLAH ın selamı üzerinize olsun kardeşim.

Öncelikle Cevabınıza teşekkür ederim. :)

Haram ile helal birarada olmaz demişsiniz.Yanlış konuşmuşsunuz.Ben kendi gözlerimle görüyordum babamı, iyileştirdiğinide,tamamen sizin tabirinizle falcılık yaptığınıda. bu yüzdendirki sizin dediğiniz hiçbirşeye inanamam,inanmam saçmalık.

Herneyse davette istekli olduğumu ima etmişsiniz.Bütün konudaki cevapları mantık çerçevesinde tekrar gözden geçirirseniz asıl amacımın ne olduğunu anlarsınız.

"Siz babanızdan hiçbirşey sorup öğrenmedinizmi? veya hiç ders almadınızmı,o vefat edince mi?aklınıza geldi yapmak istedikleriniz.Sizin tabirinizle davet yada davetleri başardıysanız iş bitmemişmi?tamam değilmi?" Demişsiniz fakat tekrardan söyleyeceğim asıl amacımı baştan yazıları okuyarak cevaplara bakarak tekrar anlamanızı bekliyorum.

Evet istediğim yoldan gitmekte özgürüm,bunu kabul ediyorum doğru yazmışsınız.Zeytinyağı değilim üste çıkayım,Kuran-ı Kerimi 8 kez okudum fakat bir yol bulamadım bu konuda.

Cevabınız için sağolun iyi forumlar :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bana ilginç gelen şey anlattıklarınızda sizin bunlardan habersiz oluşunuz etkilenmemeniz oldu. Çünkü bildiğim üzere yakınında doğaüstü şeyler oluyorsa birilerinin muhakkak etkilenmesi fazla oluyor. ki siz bu konuyla etkilenmek değil sadece ilgilisiniz isteklisiniz görünen o ve maruz kaldığınız kişide size epey yakın biri babanız o yüzden bana baya ilginç geldiniz. daha fazla etkilenmiş olmanız gerekirdi. bazıları diyebilir daha ne kadar etkilenecekti hiç etkilenmemiş değil gibisinden ama dediğim gibi sizde olan sadece gördüğüm kadarıyla yazdıklarınızdan sadece bunla ilgili olmanız ve yakınınızda hatta babanız bu kişi ama buna rağmen her konuda bihabersiniz yani.

size babanızdan herhangi bir şey kalıp kalmadığını sormuşsunuz. bunu size şu şekilde açıklamak isterim. nasıl genetikle göz rengi ya da fiziki ya da ruhen özellikler geçiyorsa çocuğa bu şey doğaüstü şeylerde de böyledir. bu sizde doğuştan itibaren vardır sonradan edinemezsiniz. ki buna sahip kişilerde zamanla bunun kendileri farkına varıyor çünkü bakıyor bende şu şu var bu bu var diyor. kısacası bu konularla ilgili olmakta yetmiyor yani kişide bunun olup olmaması da önemli. sizde bunu göremediği için babanız size el vermemiştir. yoksa bu olsaydı sizde eninde sonunda babanız olsa da olmasa da patlak verirdi sizde ortaya çıkardı bu.

evdeki korumayla ilgili yapmak istediklerinizi profesyonel uzman biri ile çözebilirsiniz. sizin kendinizce (evde böyle bir koruma varsa tabi) korumaya müdahalede bulunmaya kalkışmanız delilik olur haddinizi aşarsınız çünkü bilginiz yok o yüzden hiç ama hiç bir şeyler yapmayın. hatta koruma olduğuna cidden inanıyorsanız evde davetlerde gerçekleştirmeyin. çünkü bundan sizinde zararlı çıkmanız gayette mümkün. evi korumaya alıp sizin için yani ailesi için koruma gerçekleştirmemesi de tuhaf. koruma kötü bir durum vardır onun için yapılır. ev korumaya alınıyorsa babanız kendisini de koruma altına almıştır. sizi de alması lazımdı. kusura bakmayın ama anlattıklarınız anlamlı gelmiyor bana. çünkü sen bana diyorsun ev korumaya alınmış ama bizde bende bir koruma yok diyorsun. evden önce seni korumaya alırdı babanız. önce insanlar alınır korumaya sonra yaşanılan yer alınır :)

dozert

Kayıtlı Üye
Bana ilginç gelen şey anlattıklarınızda sizin bunlardan habersiz oluşunuz etkilenmemeniz oldu. Çünkü bildiğim üzere yakınında doğaüstü şeyler oluyorsa birilerinin muhakkak etkilenmesi fazla oluyor. ki siz bu konuyla etkilenmek değil sadece ilgilisiniz isteklisiniz görünen o ve maruz kaldığınız kişide size epey yakın biri babanız o yüzden bana baya ilginç geldiniz. daha fazla etkilenmiş olmanız gerekirdi. bazıları diyebilir daha ne kadar etkilenecekti hiç etkilenmemiş değil gibisinden ama dediğim gibi sizde olan sadece gördüğüm kadarıyla yazdıklarınızdan sadece bunla ilgili olmanız ve yakınınızda hatta babanız bu kişi ama buna rağmen her konuda bihabersiniz yani.

size babanızdan herhangi bir şey kalıp kalmadığını sormuşsunuz. bunu size şu şekilde açıklamak isterim. nasıl genetikle göz rengi ya da fiziki ya da ruhen özellikler geçiyorsa çocuğa bu şey doğaüstü şeylerde de böyledir. bu sizde doğuştan itibaren vardır sonradan edinemezsiniz. ki buna sahip kişilerde zamanla bunun kendileri farkına varıyor çünkü bakıyor bende şu şu var bu bu var diyor. kısacası bu konularla ilgili olmakta yetmiyor yani kişide bunun olup olmaması da önemli. sizde bunu göremediği için babanız size el vermemiştir. yoksa bu olsaydı sizde eninde sonunda babanız olsa da olmasa da patlak verirdi sizde ortaya çıkardı bu.

evdeki korumayla ilgili yapmak istediklerinizi profesyonel uzman biri ile çözebilirsiniz. sizin kendinizce (evde böyle bir koruma varsa tabi) korumaya müdahalede bulunmaya kalkışmanız delilik olur haddinizi aşarsınız çünkü bilginiz yok o yüzden hiç ama hiç bir şeyler yapmayın. hatta koruma olduğuna cidden inanıyorsanız evde davetlerde gerçekleştirmeyin. çünkü bundan sizinde zararlı çıkmanız gayette mümkün. evi korumaya alıp sizin için yani ailesi için koruma gerçekleştirmemesi de tuhaf. koruma kötü bir durum vardır onun için yapılır. ev korumaya alınıyorsa babanız kendisini de koruma altına almıştır. sizi de alması lazımdı. kusura bakmayın ama anlattıklarınız anlamlı gelmiyor bana. çünkü sen bana diyorsun ev korumaya alınmış ama bizde bende bir koruma yok diyorsun. evden önce seni korumaya alırdı babanız. önce insanlar alınır korumaya sonra yaşanılan yer alınır :)

Cevabınız için teşekkürler. :)

Haklısınız ilginç doğaüstü olaylardan etkilenmemem fakat 11 yaşında bir çocuğun doğaüstü kavramı izlediği çizgi filmlerden ibarettir aksi yoktur :)

"önce insanlar alınır korumaya sonra yaşanılan yer alınır" demişsiniz.Keşke tek bununla sınırlı kalsaydı,ama işte öyle birşeyde yok.1001 tane koruma çeşidi vardır.Çeşitli şekillerde yorumlanabilir.Sizde haklısınız.Cevabınız için teşekkürler.İyi forumlar.. :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Cevabınız için teşekkürler. :)

Haklısınız ilginç doğaüstü olaylardan etkilenmemem fakat 11 yaşında bir çocuğun doğaüstü kavramı izlediği çizgi filmlerden ibarettir aksi yoktur :)

"önce insanlar alınır korumaya sonra yaşanılan yer alınır" demişsiniz.Keşke tek bununla sınırlı kalsaydı,ama işte öyle birşeyde yok.1001 tane koruma çeşidi vardır.Çeşitli şekillerde yorumlanabilir.Sizde haklısınız.Cevabınız için teşekkürler.İyi forumlar.. :)

11 yaş hatırlamanıza etkilenmemenize engel değil. etkilenmeden bahsettim çünkü biliyorum nasıl insanlarda etki yaratır. böyle olmanız tuhafıma gitti. belirtmek istedim. ki ben birebir kendimden ve diğer bu şekilde buna maruz kalanlardan gördüğüm kadarıyla etkilenme nasıl oluyor gördüm.

ve anlaşılamadım anlaşılamayacağımın da farkında olarak yazdı. şöyle açayım size konuyu siz bu şekilde biraz bilgisi olan birine anlatsaydınız konuyu. benim dediklerimi derdi. babanızın dur ben şu evi bir koruma altına almak için alayım diye bir şey yaptığını düşünmüyorum. koruma adı üstüne korunmak için yapılır. evini neden korumuş olabilir ki bu adam muhtemelen rahatsız edilmek istemiyordu. ki eminim rahatsızda edilirdi korumasaydı. mantıken evi koruduysa sizi de ailesini de koruma altına almış olması şart bu adamın. rahatsızlığı sadece evine girerek değil yakınındakilere de zarar vererek de yapar varlıklar. ki evden çok yakınındakilerinin zarar görmesi daha önce olacak şeydir. çünkü evi hedefe almaz kişiyi hedefe alır. kişi önce kendini ve yakınındakileri korumaya alır. sonra evini alır korumaya.

hatta daha iyi anlamanız açısından şöyle anlatayım. bir tanıdığım hoca olarak insanlara yardım etmekteydi. ve evinde de bir varlık eşi vardı. yani hocanın varlıktan bir karısı vardı. her neyse koruma altındaydı evi ve kendisi. çünkü kendisine ve eve zarar verme durumu muhakkak ki koruma olmasa olacak bir şeydi. çünkü hocanın yardım ettiği kişiler gördüğüm kadarıyla varlıktan yana sorunu olan kişilerdi. bu hoca evine gelen kişilere de koruma yapıyordu. yapması lazımdı mantıken. şöyle söyleyim hoca koruma altında diyelim yardım ettiği de koruma altında ama ev koruma altında değil diyelim evde at koştururlar varlıklar. ki benim dediğim hocanın evi koruma altındaydı. kendisi de öyleydi. ama çok güçlü varlıklar karşısında evinde at koşturdu resmen varlıklar. o da yetmedi evindeki varlık karısını da el koydular. sen evdeki korumayı güçlü varlıklarla kırabilirsin. davet ettiklerin yeterli güçlükte olmayabilirler. ve dediğim gibi halen aklım almıyor. evini korumaya alıyor ama ailesini korumaya almıyor. anlamlandıramıyorum bu kısmı ama kendine dikkat et sakın uzman bilgili biri olmadan bir şeyler yapma yoksa hop yok olursun.

dozert

Kayıtlı Üye
tavsiyen için teşekkürler :) . Belki korumayı bizede yaptı,belki biz farkında değiliz.Bakalım günler bize neler göstericek :).Tekrar teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...