Cüzdanımdaki muska tipi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
Arkadaşlar yıllar önce sevgilimin uğur şans vb kazalardan koruduğunu söylerek cüzdanıma koyduğu bir tür şey var. Yıllardır hiç kafama takılmamıştı ama kendime yeni cüzdan alınca ve içindeki kart vbleri diğerine aktarırken o şeyide gördüm onuda koydum diğerine ama bu sefer biraz aklıma takıldı size sormak istedim.

Sarı bir torba içinde muska veya büyülere benzer sıkı sıkıya sarılmış ilginç ip parçacıkları var yeşil siyah kırmızı renkte karışık. Çok sıkı sarılı olduğu için poşeti açıp içine bakmadım ama dışardan zaten gözüküyor.

Bu acaba bir tür büyü veya benzeri bağlama gibi bir büyü olabilir mi? Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum. Saygılar.

(Telefonum ile resmini çektim çok kaliteli değil telefonum ama yinede ne olduğu anlaşılıyor gibime geldi.)

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
arkadaşlar sevgilime tekrar sordum bu neydi diye bana arkamdan dedikodu laf yapılmasın diye yapılan bir muska olduğunu söyledi veya büyü. annesine yaptırmış. öyle dedi :eek:fftopic:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Resimden hiç bir şey belli olmuyor. Ip, ya da kumaş parçası bize bir şey ifade etmez. Binlerce uygulama yapılabilir o malzemelerle. Içinde yazı varsa bilgi verebiliriz ya da bakım ile anlaşılabilir.

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
Resimden hiç bir şey belli olmuyor. Ip, ya da kumaş parçası bize bir şey ifade etmez. Binlerce uygulama yapılabilir o malzemelerle. Içinde yazı varsa bilgi verebiliriz ya da bakım ile anlaşılabilir.

peki hocam ben yalnız kaldığım bir gün bu içini açma ve detaylı resim çekme işini halledip konuya öyle dönüş yapayım. yardımınız için teşekkürler.

AJA

Elit Üye
Fotoğrafını çekemediniz sanırım henüz ? Yada Uruma özelden mi attınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...