Cüzdana bereket gelse :)

origanum

Yönetici
Mor cüzdanınız bereketinden çok kalın görünmüş olsa gerek :ban::D Şaka bir yana geçmiş olsun.. Sadece hırsızları ve tecavüzcüleri tanıyıp yakalarına yapışan virüsler icat etmeli :devil2:

Teşekkür ederim. Bu da bir fikir tabi:D Bereketli olduğu için hırsızları bile çekti kendine demek. Kısmet tabi.
Evet öyle virüsler olsa ne güzel olurdu:devil2:
Laboratuvarda sadece grip virüsleri üretiliyor ama onun öncesinde aşısı ve ilacı da üretiliyor, sonrasında bunları satmak için, hem de aynı firma tarafından.

berksu07

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun Sayın origanum, ben 2 cüzdan taşıyorum. (Moru para için, diğerini de kimlik, resim vs. için)

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
birde morun yanına kırmızı diyolar tez gelsin diye ama :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Bu da bir fikir tabi:D Bereketli olduğu için hırsızları bile çekti kendine demek. Kısmet tabi.
Evet öyle virüsler olsa ne güzel olurdu:devil2:
Laboratuvarda sadece grip virüsleri üretiliyor ama onun öncesinde aşısı ve ilacı da üretiliyor, sonrasında bunları satmak için, hem de aynı firma tarafından.

İnsanlar çok mu kirlendi çok eskilerde de bu kadar kirli miydik bilmiyorum ama doğa bize ne yapsa yeri.. Oyun parkına çevirdik dünyayı.. Neyse konudan daha fazla sapmadan, bir u dönüşüyle sormak istiyorum :D Başka neler yapılabilir bereketli cüzdanlarımız için :Angel_anim:

origanum

Yönetici
Geçmiş olsun Sayın origanum, ben 2 cüzdan taşıyorum. (Moru para için, diğerini de kimlik, resim vs. için)

Çok mantıklı. Ben de bir süreden beri nakit para için mor alıp kimlik ve kredi kartı için de başka cüzdan taşısam mı diye düşünüyordum. Sizi de öğrenince uygulamaya karar verdim:)

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
ben senelerdir aynı cüzdanı taşıyorum ve cüzdana para koymazdım.sonra hep dedimkii cüzdan var ama para yok.boşuna cüzdan taşıyorum vs. şimdi cüzdanıma kötü enerji gönderdiğimi düşünüyorum. O yüzden yeni bi cüzdan yeni enerjiler yeni taktikler istiyorum :D

AphraeL

Kayıtlı Üye
Ben de bir ara öyle yapıyordum, en azından çalınırsa paralar gider, kartlarla uğraşmazlar diye ama alışveriş yaptığım yerlerde kimlik cüzdanını bırakma facialarından sonra vazgeçtim :D Bir tanesiyle ancak başa çıkabildiğime karar verdim :)

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Arkadaşlar başka fikirler de bekliyorum...haydi herkes hafızasını bir yoklasın :hurray::hurray:

ozledım2

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar trınke kelimesini beş kere okuyun hem cüzdanınız hemde parasal şansınız dönecektir :))

ozledım2

Kayıtlı Üye
birde hem parasal hemde manevi açıdan şansınızın açılması için :sadece ayın 6.günü yapılır sabah kapıdan çıktıktan sonra kendi tüyünden bir parça kopare sonra yere at üzerine bas ve ezerken ONKAN kelimesini 7 kere tekrarla bütün ay şans ve para seninle olsun

evet ama içten ve inanarak yapılmayan hiçbir tılsım işe yaramaz tabi ki

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
ayın 6. günü derken hicri takvime göre 6.günü değil mi?

ozledım2

Kayıtlı Üye
ya bende birşey soracaktım arkadaşlar necromicon adlı kitabın türkçeye çevrilmiş hali elinde olan var mı yaklaşık bir aydır arıyorum bulamıyorum:boat:

:Angel_anim:evet

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
peki trinke kelimesini sürekli söylemek farklı bi etki eder mi?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Benim de bir arkadaşım cüzdanında bereket için hurma çekirdeği taşıyor. Kendisi bu çekirdeği taşımaya başladığından beri cüzdanından para eksik olmadığını söylemişti. O buna inanmış sonuçta ve etkisini de görmüş.

ozledım2

Kayıtlı Üye
sonuçta herşeyin başı inanmaktır inanmadan yapmaya çalıştığınız bütün işler ayağınıza dolaşır

neyse kimsenin konuşmaya niyeti yok galiba

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Sayın özledim bu konularla ilgili çok bilgim yok.bu yuzden yalnış birşey söylemekten korkuyorum. sadece mor rengin parayı çektiğini duymuştum bu sebele mor bir cüzdan almak istiyrum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

origanum

Yönetici
merhaba arkadaşlar trınke kelimesini beş kere okuyun hem cüzdanınız hemde parasal şansınız dönecektir :))

birde hem parasal hemde manevi açıdan şansınızın açılması için :sadece ayın 6.günü yapılır sabah kapıdan çıktıktan sonra kendi tüyünden bir parça kopare sonra yere at üzerine bas ve ezerken ONKAN kelimesini 7 kere tekrarla bütün ay şans ve para seninle olsun

evet ama içten ve inanarak yapılmayan hiçbir tılsım işe yaramaz tabi ki

Duruma açıklık getirmem lazım. Bu kelimeler Druid büyücü rahiplerinin kullandığı sözlerdir. Tutması için Druid büyücüsü olmak gerekir. Başkalarının yapması halinde tutma olasılığı yok diyemesem de çok azdır. Konu ile ilgili cadılık bölümünde bilgi vermiştim eskiden.

ayın 6. günü derken hicri takvime göre 6.günü değil mi?

Druidler müslüman olmadığı için hicri takvim kullanmazlar.

backwoods

Kayıtlı Üye
Ben de kendi uygulamamı söylemek istiyorum. Cüzdanımda küçük bir kırmızı akik taşıyorum. Çok şükür hiç parasız kalmam. Akik taşını topraklayıp ya da tuzlu suda bekletip programlamak gerekiyor.
Ayrıca "sitrin" taşı diğer adıyla "tüccar" taşı da bolluk ve bereketi çekmek için kullanılabilir.

Ancak hepsinden önce bilincinizi bolluk bilincine çevirmelisiniz, aksi durumda yapacağınız her uğur-tılsım çalışmasına bilinçaltınız son olumsuz noktayı koyacaktır.

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Ben de kendi uygulamamı söylemek istiyorum. Cüzdanımda küçük bir kırmızı akik taşıyorum. Çok şükür hiç parasız kalmam. Akik taşını topraklayıp ya da tuzlu suda bekletip programlamak gerekiyor.
Ayrıca "sitrin" taşı diğer adıyla "tüccar" taşı da bolluk ve bereketi çekmek için kullanılabilir.

Ancak hepsinden önce bilincinizi bolluk bilincine çevirmelisiniz, aksi durumda yapacağınız her uğur-tılsım çalışmasına bilinçaltınız son olumsuz noktayı koyacaktır.

Merhaba, Ben biilinçaltımda bolluk bilincimi çevirmek için özel hazırlanmış cd dinledim, fakat bollukla yada şansla ilgili herhangi bir değişiklik olmadı hayatımda :( niye değişmiyor benim bolluk bilinciimmmm :)