Çok değerli site yöneticileri bakar mısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kandiber

Banlı Kullanıcı
Koyunbaba adlı hesabim vardı haksız yere banlanmiş. Ben mesajlarda iletisim bilgisi yasak demistim isteyen arkadasa forumda böyle şeylerin yasak olduğunu belirtmiştim. Ancak neden beni banladınız anlayabilmiş değilim. Kurallara uydugum halde banlanmak beni çok üzdü. Biran önce banımı kaldirirsanız cok mutlu olurum. Sevgi ve saygıyla

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu hesabınızı 2014 yılında açmışsınız. Yani bu aynı anda iki üyeliğinizin olduğunu gösteriyor. İki üyelik yasak. O yüzden banlanmıştır.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yeri gelmişken bende yazmak isterim.Bazı arkadaşlar özelden isim,link, iletişim bilgisi vs yazıyorlar.İki yılı aşkın üyeliğim içinde nadirde olsa denk geldim.Lütfen bunu yapmayın!Her defasında uyarıyorum,forum kuralları ortada ve bazı kurallar o kadar bâriz ki iki günlük üyenin bile ezbere bilmesi gerekir.Özel isim yazılabilse neden nick kullanalım?Ben şahsen özelden yapılan bu tip hatalardan çok rahatsız oluyorum.Sanki kendimi hatanın ortağı gibi hissediyorum ,tamamen benim dışımda gelişmesine rağmen.Konusuyken yazmak istedim.Birde unutmadan samimiyet başka laubalilik bambaşka.İkisi arasında incecik bi çizgi var.Özelden samimiyet sınırlarını aşan (hiç tanımadığım ,iletişimimin olmadığı üyeler)kelimeler kullanmayalım.En azından şahsım adına, bana bunlarla gelmeyin.

4

43887

Sitemizde hiçbir üyemiz haksız yere banlanmaz.Herkese eşit deger verilir.Site kurallarımıza uygun düşmeyen bir nedenden ötürü yasaklı durumuna düşmüş olabilirsiniz.Üstelik sıkıntınızı özelden msj yazarak dile getirmeniz daha uygundur.

Ori

Elit Üye
Valla haksız yere banlanan bırını hıc gormedım su zamana kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...