Çocuk aklı

Kar

Elit Üye
Sabah 10 yaşındaki oğlum heyecanla yanıma gelip anne, akşamki geç oldu diye bana oynatmadığın bilgisayar oyunu varya ,
evet,
onu ben rüyamda bitirdim.
nasıl yani,
rüyamda kendimi bilgisayar oyununun içinde buldum,gece kaldığım yerde,sen bana demişdin ya rüya gördüğünün farkında ol diye, o aklıma geldi ,rüyada olduğumu anladım çok sevindim ,bitene kadar çıkmak istemedim,üç boyutlu bir rüyaydı ,bütün yaratıkları öldürdüm ,bilim adamlarını kurtardım,bütün bölümlerdeki görevleri yerine getirdim sonrada uyandım.Oh be canlısı daha güzelmiş oyunların, birde kazandığım şeyleri bu dünyaya getirebilsem süper olacak. :biggrinjester:
Büyücü olacak çocuk rüyasından belliymiş:biggrinjester:Kar ata sözü:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tamam artık lucid rüyayı teknolojiye uyarlama zamanı geldi. Evet önümüzdeki yılların yeni bilgisayar konsolları müjdelenmiş oldu ve bu Kar'ın oğlu ile başlamış oldu. Rüyalarımızda, kafamıza takacağımız cihazlarla verileri, rüyaya aktarıp, öyle oynayacağız artık. :) Hayırlısı diyelim :)

Athena55

Kayıtlı Üye
bende bir bilgisayar oyunu oyuncusuyum
rüyamda iki kez yada 3 kez bilgisayar oyunu bitirdim rüyamda gördüğüm tüm yenilikler şuanda oyunda var bu nasıl oldu geleceğe felan gitmedim aslında yenilik oyun yapımcılarında vardı sadece oyuna bu yeniliği yapmamışlardı bende nasıl olduysa o oyunu oynadım ve bayağı bi heyecan yaşadım.

Ayrıca geçen gün gene çok güzel şeylere sahip oldum resmen gerçek gibiydi :D sabah annemin uyandırmasıyla hepsinin rüya olduğunu anladım ayrıca chillout dediğin şey gerçekleşebilecek birşey şuanda insan hareketlerini algılayıp insanı oyunun içindeymiş gibi oynaytan oyunları microsoft çıkardı :)

söylediğin şeyler neden olmasın :)