Cinsel Güç Arttırıcı Majikal Uygulama Var Mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar ben bir sürü majikal yöntem denedim ve başarılıda oldum bu yüzden majilere inanıyorum ve cinsel sorunları giderici ( sertleşmeme , erken boşalma ) gibi problemleri ortadan kaldıracak majikal uygulama var mıdır ?

NOT:LÜTFEN KENDİ KİŞİSEL FANTAZİLERİNİZİ VEYA ALAYLI CÜMLELERİNİZİ YAZMAYIN AÇILAN BİR KONUYA YARDIMCI OLMASANIZDA SAYGI DUYMAK SORUNDASINIZ EĞER HERHANGI BİR KURAL İHLALİ SÖZ KONUSUYSA YETKİLİLER GEREKLİ UYARIYI YAPACAKTIR.

-Sevgi ve Işıkla...

Amele

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla cazibe yağları var cinsel istek uyandırıyor. Fakat majikal olarak bilemiyorum. Voodoo'da geçen bi uygulama vardı sanırım ama karşı cins için istek uyandırıyordu.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Size zahmet link atabilir misiniz (Woodoo)

dexter

Elit Üye
Havascılar bir erkek figürü çizerek 111 tane elif harfi yazarlarmış ve bunu yazdıktan sonra erkeğe verirlermiş.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Sevgili dexter cahşlşyetimi maruz görün ama bu çizilecek materyellerin hehrangi bir özelliği olması gerekir mi ve etkek figürünü anadan doğmuş bir vaziyette mi çizmeliyiz ?

dexter

Elit Üye
Safran mürekkebi ve saman kağıt kullanmanızı öneririm. Erkek silüeti olsa yeter.

canmert196

Kayıtlı Üye
majikal isleme gelene kadar dogal yollari denemenizi tavsiye ederim.Birde kas calismasinizi oneririm kas calismak vucuda testestoron hormonunda artis gozlemlenir.Ozellikle bacak kasiyla bunu artirabilirsiniz.majikal olarak bildigim bir yontem yok malesef bu konuda:)

aşk1

Banlı Kullanıcı
majıkal nasıl olur bilemem ama beslenmenize, temizliğinize dikkat edip, spor yapıp, cinsel yönden etki eden şeyleri tüketirseniz ve en önemliside utanmadan doktora gidip bu sorununuzu anlatırsanız bunun için size tedavi verilir. Umarım doktora gitmişsinizdir?
Ayrıca belkide durumunuz iyidir siz kötü düşünüyorsunuzdur doktorsuz bu konuda karar vermeniz yanlış olur.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Önce doktora görünmenizi öneririm. Eğer doktora gittiniz ve bir tedaviye devam ediyorsaniz da, uygulayacağınız herhangi bir ek yöntemin tedavinizi olumsuz yonde etkilemesinden kaçınınız. İkincisi üyelerimiz bazen sadece majiyi görüp yazıyor ancak başlığınız wicca maji başlığı altında oldugundan wicca etiğine gore bir uygulama soruyor olmalı ve bunu uygulamak icinde bu inanca mensup olmalısınız. Bu iki konuda problemimiz yok ise şunları öneririm ;
priapos veya bakus ile çalışabilirsiniz ki aslında priapos adını nette aratsanız bereket ve erkeklik figurudur ne olduğunu görebilirsiniz. Bu figürü kullanarak turuncu akik tası , tarcin veya defne yağı ile ylang ylang veya sandal yağını yattığınız odada buhur yaparak veya gün icinde bir mendile sabah damlatip ara ara koklayip aromaterapi ederek , ikinci cakranizi enerji tıbbi yöntemlerinden herhangi biri ile temizleyip onaracak sonuc almanız mümkün aslında tum çakralara ve altta yatan nedene bakılması da mümkün. Bahsettigim materyaller ve tanrı ile wicca iseniz bir ritüel tertip edebilir veya maji calisabilirsiniz hatta bunlara ek materyaller de koyabilirsiniz.

Amele

Kayıtlı Üye
Linki yok fakat tarifini özel mesajdan atabilirim isterseniz

ekcs

Banlı Kullanıcı
Doktora git diyenler için söylüyorum ben zaten erkek birey değilim kuzenim için böyle bir soru sordum hepinizin cevabı için teşekkürler

aşk1

Banlı Kullanıcı
Doktora git diyenler için söylüyorum ben zaten erkek birey değilim kuzenim için böyle bir soru sordum hepinizin cevabı için teşekkürler

kuzeniniz doktora gidiyor mu? gitmiyorsa lütfen gitmesini sağlayın.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Valla sevgili kardeşim önce güzel bir üroloji uzmanına git güzel bir tetkiklerini tahlillerini yaptır hatta psikolojik te olabilir bazan bu sorun birde uzman bir psikoloğa görün, onra o zaman buraya gel yardımcı oluruz... ''sakın ola piyasada bol reklamlı satılan o içinde ne olduğu belli olmayan otlardan bitkisel ürünlerden kullanma doktor tavsiyesi olmadan, başına iş aşarsın sonra''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
24
Görüntüleme
1K
Cevaplar
1
Görüntüleme
233
S
Cevaplar
2