cinlerle evlilik ( müslümansa nasıl olur değilse nasıl olur ?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
deyil işte cinlerle evlilik gerçekdir kadın insan erkek cinde sogan çocuk insan olarak dogar kadın cinse dogan çocuk cin olrak dogar bu bir milyon bu işte uzman kişiyede sorsanız bir gerçekdir ısrar ederseniz melez seytan fotografları suna bilirim

BlueS

Kayıtlı Üye
Ben konu hakkında birşey demeyeceğim ama yanlış olduğunu pek düşünmüyorum. Belki aşka fazla inanan biri olduğumdan ama fotoğrafları sunmanızı isteyeceğim. Bahsettiğiniz fotoğraflaro görmek hem hepimiz açısından bilgilenerek, hemde sizin açınızdan kanıtlayarak iyi olacağını düşünüyorum.

ardel

Kayıtlı Üye
Size ne şekilde gözüktü anlatırmısınız

La-edri

Kayıtlı Üye
Iste sorun bu ben kuran diorum sen bazi kitap diorsun...kitablarin yazarlarinin fikirleri ve allah kelami aynı şey değil. ..

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Peki evlilikten önce kız istemek nasıl oluyor bende o kısmı merak ediyorum. Mesela tuzlu kahve olayı felan...

reidikonto

Kayıtlı Üye
Ben alim bir insana bu konu hakkında sormuştum. Bana şöyle söyledi. Zamanında erkek cin bayana aşık oluyor. Tabi bayan insan :) Sonra Bayanan babası bu durumu ozamanlardaki peygambere danışıyor. Ve peygamber ona diyorki Farzetki izin verdin evlendiler. Kızının çocugu oldugunda millet sorunca bu çocuk kimin kanıtlayabilecekmisiniz diye? Adam susuyor birşey demiyor ve olumlu olmuyor. Erkek için ise. Bayan cinle evlendiginiz zaman bir insanla bir daha asla beraber olamassınız..

foxx

Banlı Kullanıcı
herkes istediğiyle evlenir.eğilirsin carpılırsın cocuklar yamuk yumuk dogar Gibi söylemeler var,evlendigin kabileye baglı iyi kötü,evlendikten sonra sevgini eksik etme,aldatmaya kalkma iş temelli biter.her yazılan doğru olsaydı birçok insan halen aynı soruları sormazdı.Bir yerde şüphe artıyor.isteme şeklini cin süresiyle yada buruc süresi ile yapılabilir. kısa olarak sorun yapma şekli değil sorun nasıl yapıldığının sorunudur.görünme meselesine gelince,İsteğine görünür heybetli olman bu konuda seni güclü kılar.görününcede insan olmadığı anlaşılırmı anlasılmaz.tabi tek sorun nufus kaydının kimliginin olmaması sorunudur tek sorun burda

baysal01

Kayıtlı Üye
Doğru değil. Allah bunu isteseydi farklı boyutlarda yaşatmazdı bizi.

foxx

Banlı Kullanıcı
isteyenler istediklerini kabullenir.

ruban

Kayıtlı Üye
yorumlardan bazıları gerçekten kurgu biz dört elementiz ve cinler bizim nefsimize çok yakın varlıklardır ve latifdirler bu şuna dönmüş aslan yumurtlarmı bir tavşan meni ile bir insan hamile kalabilirmi ozaman yarı cini yarı insan olsaydı bu varlık latif olmazdı sonuçta insan dena ası olcak bu kişisel kodlar geçecek dindede yeri yok peygamberler cinilerlede evlen memiştir kurani kerim okuyun hadis okuyun bilip bilmeden yorum da yapmayın ki insanların kafası bulanmasın anca batın bir zevk alırsın oda uykudayken dokunamazsın bu erkeklerin buluy çagıyda gördügü huyalar gibi bunla ibaretir cisme geçme olayı yoktur hiç ve insanmı kalmadı ele tutulan yoksa hayatınızı bir ciniyle şizofren gibi mi yaşamak istiyosunuz ne sunete yeri ne kuranda yeri var ve evet evlenilir ama bir tavşanın meninden insan hamile kalmıycagı gibi ciniydende kalmaz erkek ciniyler insanlarla ilişkiye girerken meni gelir ama hamile kalmaz

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hala cinlerle cinsel münasebetin gerçek olduğunu söyleyenler var , gülüyorum doğrusu...

La-edri

Kayıtlı Üye
Sen kıldın da biri sana hayır bu şekilde kılamazsın mı dedi :)

Siz isteyin ben size namaz'in 18 türlü acilimini yapayim "namaz müminin miracidir" bilirmisiniz bu sözü, peki namaz henüz farz kilinmadan rasulullah acaba hangi namazla miraca cikti ??

Iyiki bir Kur'an da namazin sekli yok, yahu zaten Islam dini sekil dini degildirki, neyse konuya dönelim arkadasin birisi Süleyman icin cinlerle evliydi demis tamam artik bir bu eksikti simdi tam olduk :p

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
maddesel olarak birleşme olur o gülen arkadaş sen bu işleri biliyorsun deneyimin bilgin yok sanırım bi zat bayan perilerle evlenmek için tesbihat ceken kişiler var aynı insan gibi birleşme olur

ruban

Kayıtlı Üye
Site kuralarına uymasam bu uçuk sözüne güzel cvp verirdim

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
senin verdiyin cevabın ne önemi varki geçek olan daim olan sudur cinlerle evlilik GERÇEKTİR insanlık tarihi boyunca hep olmuştur 1000 tane uzman arkadaş toplasak tek tek sorsak bu işlerde uzman vericeyi yanıt cinlerle evlilik gerçekdir

DreamDuality

Kayıtlı Üye
deyil işte cinlerle evlilik gerçekdir kadın insan erkek cinde sogan çocuk insan olarak dogar kadın cinse dogan çocuk cin olrak dogar bu bir milyon bu işte uzman kişiyede sorsanız bir gerçekdir ısrar ederseniz melez seytan fotografları suna bilirim

Bu olayda çocuğun insan olan ebeveyni de melezse zaman zaman bedene girebilen bir melez çıkabiliyor ortaya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...