Cinlere Nasıl Zarar Verebiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cinler06

Banlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar. Benim merak ettiğim bi şey var ben 19 yaşındayım ve cinleri görmeyi çok istiyorum gerçekten.Cinlerin bana musallat olması için değil ama merak ettiğim için soruyorum sadece. Cinlere ne yapınca zarar vermiş oluruz lütfen bilenler söylesin. (Erkeğim)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba Arkadaşlar. Benim merak ettiğim bi şey var ben 19 yaşındayım ve cinleri görmeyi çok istiyorum gerçekten.Cinlerin bana musallat olması için değil ama merak ettiğim için soruyorum sadece. Cinlere ne yapınca zarar vermiş oluruz lütfen bilenler söylesin. (Erkeğim)

Neden zarar vermek istiyorsunuz ? Size zararı olmaan varlıklara neden zarar vermek istiyorunuz ? Meraktan soruyora benzemiyorsunuz çünkü
bu konu da http://www.gizlimabet.com/threads/32101-cinlere-ilgi-duyuyorum yazdığınız mesajda ''bana musallat olmaları için her şeyi yaptım olmuyor '' demişsiniz.

Bu açtığınız konu da ise cinlerin bana musallat olması için değil diyorsunuz.

Şunu söyleyeyim musallat dediğimiz olay cinin sizle şakalaşması felan değildir.Sizi deliretecek kadar sizle uğraşmasıdır bunu neden istiyorsunuz anlamıyorum.

cinler06

Banlı Kullanıcı
Neden zarar vermek istiyorsunuz ? Size zararı olmaan varlıklara neden zarar vermek istiyorunuz ? Meraktan soruyora benzemiyorsunuz çünkü
bu konu da http://www.gizlimabet.com/threads/32101-cinlere-ilgi-duyuyorum yazdığınız mesajda ''bana musallat olmaları için her şeyi yaptım olmuyor '' demişsiniz.

Bu açtığınız konu da ise cinlerin bana musallat olması için değil diyorsunuz.

Şunu söyleyeyim musallat dediğimiz olay cinin siz le şakalaşması felan değildir.Sizi deliretecek kadar sizle uğraşmasıdır bunu neden istiyorsunuz anlamıyorum.
Evet her şeyi yaptım olmuyor Sonunda ne olacağını biliyorum ama bana musallat olmalarını ve beni delirtmelerini öldürmelerini istiyorum lütfen yardım edin nasıl musallat edebilirim kendime :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet her şeyi yaptım olmuyor Sonunda ne olacağını biliyorum ama bana musallat olmalarını ve beni delirtmelerini öldürmelerini istiyorum lütfen yardım edin nasıl musallat edebilirim kendime :(

Siz ''deadlyenes''siniz.Sizi şikayet ettim.İkinci bir kullanıcı açmak yasak.!
İkinci bir kullanıcı açtığınız çok net belli oluyor.Aynı konuları açıyorsunuz.

Mcahit

Kayıtlı Üye
Bu şekilde o varlıkları rahatsız etmen bana göre yanlış.Bu forumda biraz gezindi isen 'Nasıl Kurtulabilirim' adında birçok başlık
görmüşsündür.Bu kadar insan kurtulmak isterken sizin musallat olmalarını istemeniz biraz saçma geliyor bana.
Şimdiden söyleyeyim.Daha sonrasında kurtulmak isteyeceksin.
Ne demişler :
İnsannın başına ne gelirse; ya merktan...:)

2 Günlük uykusuzluğun verdiği dalgınlık ile yanlık yere yorum atmışım.Herkezden özür dilerim.:banghead: :)

dexter

Elit Üye
Sevgili Tai Chi ve cinler06; Çift üyelikler araştırılmaktadır. Dünyada milyonlarca insan var aynı istekleri olabilen, aynı kullanıcısınız diyemeyiz. Araştırılacak ve gerekeni yapılacaktır. Lütfen konulara bu tarz şeyleri yansıtmayınız. Bize bildirin yeter. Sistem otomatik olarak tespit etmektedir.
İyi Forumlar.

2 Günlük uykusuzluğun verdiği dalgınlık ile yanlık yere yorum atmışım.Herkezden özür dilerim.
banghead.gif
smiley.gif

Sevgili Mcahit;
Ayrıca renkli harf kullanımı sadece yöneticilere aittir. Standart renk ve yazı tipi kullanmanızı rica ediyoruz.

wertyu_7

Kayıtlı Üye
fena kafayı takmışsın ugraşmanı tavsiye etmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...