Cinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mir

Kayıtlı Üye
Sağlam kaynak olmamasından mı bulunmasının mı zor olduğu?

Kabardey

Kayıtlı Üye
Cinler, çoğu insan tarafından korkulan, hikayeleri anlatılan ve bu hikayeleriyle bir çok filme, kitaba vs. ilham olmuş varlıklardır. Bu yüzden merakınızı normal karşılıyorum. Bence farklılık arıyorsunuz ve bilinciniz takıldığı "Cin" konusu üzerine gitmeye karar vermişsiniz. Ancak bu konu oldukça hassastır. Bu konuyla ilgili yeterli bilgi ve tecrübeye ulaşmadan bir ileri seviyeye geçilmemelidir. (Cin çağırma vs.)

Dedem imam olduğu için, onun anlattığı cin hikayeleriyle büyüdüm. 4-5 yaşında ağzım açık, hayran bir şekilde dedemi dinlerdim. Benim cinlere ve paranormal olan konulara ilgim bu yüzden gelmektedir. Konuya hakim insanlarla yaptığım sohbetler ve araştırmalarım sonucunda mütevazi bir bilgi seviyesine ulaştım. Benim size önerim, işin sadece teorik bilgiler kısmında kalmanız gerektiği yönünde olacaktır. Dediğim gibi bu konuyla ilgili eğitime ve tecrübeye nail olmadan çağırmanız veya başka bir temasta olmanız kesinlikle sizin zararınıza olur.

İşin teorik yönünü ve cinlerle ilgili bilgilere sahip olmak istiyorsanız bu site hazine gibidir. Bilgi emek ister. Araştırabilirsiniz.

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
şu kitabı tavsiye edeyim çok hoşuna gdecektir,googla da MÜSLÜMAN BİR CİNLE YAPILAN SOHBET arat ve oku

mir

Kayıtlı Üye
Cinler, çoğu insan tarafından korkulan, hikayeleri anlatılan ve bu hikayeleriyle bir çok filme, kitaba vs. ilham olmuş varlıklardır. Bu yüzden merakınızı normal karşılıyorum. Bence farklılık arıyorsunuz ve bilinciniz takıldığı "Cin" konusu üzerine gitmeye karar vermişsiniz. Ancak bu konu oldukça hassastır. Bu konuyla ilgili yeterli bilgi ve tecrübeye ulaşmadan bir ileri seviyeye geçilmemelidir. (Cin çağırma vs.)

Dedem imam olduğu için, onun anlattığı cin hikayeleriyle büyüdüm. 4-5 yaşında ağzım açık, hayran bir şekilde dedemi dinlerdim. Benim cinlere ve paranormal olan konulara ilgim bu yüzden gelmektedir. Konuya hakim insanlarla yaptığım sohbetler ve araştırmalarım sonucunda mütevazi bir bilgi seviyesine ulaştım. Benim size önerim, işin sadece teorik bilgiler kısmında kalmanız gerektiği yönünde olacaktır. Dediğim gibi bu konuyla ilgili eğitime ve tecrübeye nail olmadan çağırmanız veya başka bir temasta olmanız kesinlikle sizin zararınıza olur.

İşin teorik yönünü ve cinlerle ilgili bilgilere sahip olmak istiyorsanız bu site hazine gibidir. Bilgi emek ister. Araştırabilirsiniz.
Zaten benim amacımda çağırma filan değil sadece anlamını bilmediğim bi ilgi ve merak...

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
cin vardır üç beş ayet duayla yakarsınız cin vardır 1 ay üzerine en kuvvetli ateşi verseniz yakamasınız cinlerle oynamayın neyin nasıl bir seyin geliceyini bilemessiniz çeşitli huyda karekterde varlıklardır onlara hükmetmeyi beceremesiniz sizi ele geçirir o size hükmeder kurtulma sansınızda hiç yoktur öleleri varki insanı kutsal kitabın üzerinde zina etmeden kötülük etmeden rahat bırakmaz uzak durun

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Varlıklarla iletişim içinde olunan ilimlerden uzak durun derim.Yani insana yarardan çok zararı var.Araştırıp bilgi edinebilirsiniz lakin elinizde kalacak tek şey cinlerle ilgili bir muhabbet geçtiğinde arkadaş arasında falan söyleyebilceğiniz iki üç ilginç şeyiniz olur.
Ki zaten kaderinizde böyle bir şey varsa cinler gelip sizi bulur yahut ailenizde.
Kendinizi evrensel enerjiler konusunda geliştirin derim.Yaşamınızı çok daha güzel ve yaşanılabilir hale getirebilirsiniz.Ama cinler sizi hiç bir şey katmaz.

Ü

Üye silindi 38107

Sayın hazarın dediği şeye katılıyorum. Cinlerden daha üstün olmamıza onlarıda aşacak türlü türlü özelliklerimiz olmasına rağmen tek yapmamız gereken kendimizi keşfetmek yapabileceklerimizi öğrenmek. Cinlerin yapabileceği şeyler insanların kapasitesi yanında hiç kalır diye düşünüyorum.Tabi keşfegtmedikçe üzerine gitmedikçce o özellikler solar gider. Hemde anlamıyorum insanın hiç kimseye muhtaç olmadan yapabileceği tonla yetenek varken neden gidip cin araştırıp çağırıp onlardan medet umar?

mir

Kayıtlı Üye
Sayın hazarın dediği şeye katılıyorum. Cinlerden daha üstün olmamıza onlarıda aşacak türlü türlü özelliklerimiz olmasına rağmen tek yapmamız gereken kendimizi keşfetmek yapabileceklerimizi öğrenmek. Cinlerin yapabileceği şeyler insanların kapasitesi yanında hiç kalır diye düşünüyorum.Tabi keşfegtmedikçe üzerine gitmedikçce o özellikler solar gider. Hemde anlamıyorum insanın hiç kimseye muhtaç olmadan yapabileceği tonla yetenek varken neden gidip cin araştırıp çağırıp onlardan medet umar?
Mesela? Bu merakımı giderecek ne yapabilirim?

Ü

Üye silindi 38107

Merak aslında kötü birşey değildir. Sadece merak ettiğinden dolayı sonu kötüye gidebilecek işlere girme bence.Bunu giderecek birşey yapamazsın sanıyorum.Ama inşallah onları araştıracağım derken onları kendine musallat ettirmezsin. :)

mir

Kayıtlı Üye
Ne yaparsam musallat olur? Ne yaparsam daha iyi araştırabilirim? Sağlam kaynak nereden bulabilirim?

canmert196

Kayıtlı Üye
Araştır bilgi edin rituellerine bulasmadığın surece istediğin kadar video izle video izlemekle iletişime geçilse youtube yüzünden toplu katliyam cıkardı.:)

mir

Kayıtlı Üye
Cin çağırma davetleri neden olur? Bi çok yerde hiç bi cin senin emrin altına girmez Vs diye okudum videolar izledim. Madem öyle neden daveti yapılır? Davete gelince ne olur? Sihir büyü vs yapmak için yardımcı olurlar diye duydum bu da bizim inancımıza ters. Hem neden cinler insanlara musallat olur. Onunda bedeni var sonuçta benim bedenime girse ne olucak? Ona ne artı sağlayacak? Aklımında cevaplanması gereken tonlarca soru var en çokta bunu merak ediyorum. Ben neden bunlara karşı böyle bir ilgi merak oluştu anlamadım...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Şu forumda cin konusu okuya okuya bende paranoyak oldum. Bugün biraz uzanayım dedim dalmışım bende rüyamda cok enteresan bir şekilde cin çağırıyordum. Töbe töbe :)

Kererm

Kayıtlı Üye
Piskolojik gibi bir his geldi içime nedense :D Bence uğraşıcak birşey bulamadığınızdan kaynaklanabilir 'içimde cinmi var, Niye araştırmak istiyorum vb şeyler derseniz paranoyaklığınız artar.Kendi haline bırakın başka konulara yönelin.İlerde davete kalkarsanızda karşınızda gördüğünüz an diliniz tutulur korkarsınız kendimden biliyorum ben :D..

Not: lütfen argo kelimeler kullanmayınız

codzombi

Kayıtlı Üye
davulun sesi uzaktan hoş gelir sen içimde korku yok demeye devam et , bazı ritueller dene istersen ani sesler duyarsın tüm enerjin gider yusuf yusuf olursun kilitlenir kalırsın orada. sonra hatim indirmeye çalışırsın ama yüzün bembeyaz olur. araştırabilirsin onda bi sıkıntı yok öğrenebilirsin , demonlar cinler bunlar her yerde yazıyor nedir ne değildir diye..şemsul marif iyidir göze çarpanı dene istersen :) isteyen herkes cinle iletişim kurabilir, çok zor bişi değil seçilmiş kişi olmanı da gerektirmiyor diyenler var da inanmıyorum abartı sadece bu . çalışmaya emeğe bağlıdır, muhakkak herkes kurmuştur iletişimi fakat farkında değildir rüyada olur başka yerde olur . muhakkak karşılaşmışsınızdır. bilinçli olarak iletşim kurucam diyorsan buyrun basiret gözü açma çalışmaları yapın, astral seyahat yapın varlıklarla karşılaşırsınız

sekiz8

Kayıtlı Üye
İlla görmek istiyorsan namazlığı ser yere yaklaşık 2 metre uzagında bir ayna olsun seni tam görebilecek, ayna ile tam aranda bir adet mum yak, yaklaşık 2 metre gerinede aynı şekilde düzen kur, birde dumanlı tütsü yak, 2 rekat namaz kıl ve önünde ki aynaya bakarak arkandaki aynaya dogru bak muhakkak görürsün, yanlız codzombiye katılıyorum davulun sesi uzaktan hoş gelir, bu şekilde aynalardan sana ulaşılır hale gelirsin

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
cinlerle ilgili ilimleri yahudiler çok ii bilir cinleri seytanı ataları olarak kabul ederler onlarla evlenirler soyunda devam ettiririler bu evlilikten melez çocuklar meydana gelir seytan cinlerdendir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...