Cinler yüzünden ayrıldık lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptanblack

Kayıtlı Üye
formdaki neredeyse tüm sayfaları okudum kendim bir şeyler yapmaya cesaret edemedim. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen yardım edin her şey ocak ayında başladı birlikte yaşadığım insan bir sabah uyandığında rüyasında tüm vucudu kıl için kısa boylu tuhaf birinin onunla birlikte olmaya çalıştığını anlattı bende internet ten cin mektubu ve bir iki tane daha duanın çıktısını alarak yastığının altına koydum bir iki gün sonra uyurla uyanık arası siyah korkunç bir kedinin ona saldırmaya kalktığını anlattı yine bir kaç gün sonra gece ağlayarak uyandı ne olduğunu sorduğumda birinin kulağını sıktığını söyledi kulağına baktığımda küpesi kulağına gömülmüş kulağı kanıyordu bu arada biz çok basit sebeblerden kavga etmeye başladık ortada hiç bir şey yokken titriyor sinir kirizlerine giriyor hatta üstünü başını yırtıyordu evde dışarda her yerde olabiliyordu kendini kaybediyordu bir gün hiç bir sebeb yokken terk etti bir süre sonra o dualardan olduğunu düşündüm ve duaları yaktım sonra o yine geldi ama anlamsız yere cıkan kavgalar hep devam etti öyle ki çok iyiyiz sohbet ediyoruz bir anda durduğu yerde ortada hiç bir şey yokken benimle kavga etmeye başlıyor çekip gidiyor zaten kısa bir süre sonrada yine terk etti ama biz on beş gün öncesine kadar zaman zaman görüşüyorduk telefonla veya yanıma geliyordu telefonda da güzel güzel konuşurken bir den çıldırıp bağırıp çağırmaya başlıyor yada yanıma geldiğinde bir iki saat kalamadan yine cıldırıyor her yeri kırıp dökmeye kalkıyor boğulduğunu söylüyor bu ayrılığın normal bir ayrılık olmadığını kağıt büyü yada cinlerin musallatı ile olduğunu düşünüyorum bu konu da yardımcı olacak arkadaşlar varsa yani ne okumam lazım yada vekf falanmı yapmam lazım ben çünkü hiç anlamam bu tür şeylerden ama bir şeyler yapmak istiyorum

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Benim bildiğim birşeylerin çıktısını alarak birşey olmaz
el ile yazılması lazım ve doğal mürekkep ile yazılması lazım
vede o cin mektubu bugün cinleri kovmaya yetmez diye okumuştum bir mabet yetkilisinin yorumunda

4

43887

eğer yaşadığınız ilişkide gerçekten sorunun büyü,cin vs. olarak düşünüyorsanız bakım yaptırmanızı tavsiye ederim.Özelden Urum ve Yuleye ulaşıp sıkıntınıızı dile getirirseniz çözüm yolu bulunur diye düşünüyorum. Vefk mi yapmam lazım demişsiniz ardından hiç anlamam demişsiniz bu konular basit uygulamalar değil , bence bilenlerine danışmakta fayda var...sevgiler...

aşk1

Banlı Kullanıcı
sizi ayırmak istenilmesi için varlığın kız arkadaşınıza bir sevgisi olması lazım. ki sevgisi olan bir varlıkta kız arkadaşınıza değil size zarar verir. ben size verilmiş bir zarar göremiyorum ve kız arkadaşınıza böyle davranmazdı varlık onu korur kollardı.

musallat konusuna gelirsek oladabilir olmayadabilir bu. bunu biz burda anlattıklarınızdan bilemeyiz. ya da anlatılanlara göre bir şeyler demek sağlıklı gerçek bir şey olmaz.

oyüzden hemencik bir kız arkadaşınız için bakım yaptırın. bakım ile daha doğru anlaşılabilir. yule sitede bakım yapıyor. nefertiti belirtmiş bunu.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
sizi ayırmak istenilmesi için varlığın kız arkadaşınıza bir sevgisi olması lazım. ki sevgisi olan bir varlıkta kız arkadaşınıza değil size zarar verir. ben size verilmiş bir zarar göremiyorum ve kız arkadaşınıza böyle davranmazdı varlık onu korur kollardı.

musallat konusuna gelirsek oladabilir olmayadabilir bu. bunu biz burda anlattıklarınızdan bilemeyiz. ya da anlatılanlara göre bir şeyler demek sağlıklı gerçek bir şey olmaz.

oyüzden hemencik bir kız arkadaşınız için bakım yaptırın. bakım ile daha doğru anlaşılabilir. yule sitede bakım yapıyor. nefertiti belirtmiş bunu.

şu durumda bir cin bu konuyu açan arkadaşamı aşık acaba diye bi soru geçti içimden :D

Kişilik

Kayıtlı Üye
şu durumda bir cin bu konuyu açan arkadaşamı aşık acaba diye bi soru geçti içimden :D

Evet bende öyle düşündüm ama mektup olayı kafamı karıştırdı en iyisi siz evi temizleme yapın bunu forumda bulabilirsiniz yine gelirlerse hangi dine mensup iseniz (ben müslüman olduğum için ona göre çözüm sunucam) bir hocaya gidin size dua ve muska vericektir büyük ihtimalle ama şöyle bir ihtimalde var eşiniz karınız yada sevgilinizin ruhsal bir problemi olabilir mi önce onu öğrenmelisiniz bunu yapan bir cin mi onun kulağını kanatması kendine getirip ve ellerini bırakmasına sebep olabilir yani herşeyi kendi yapıyoda olabilir

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
[h=3]Tahassun Duası[/h]Her türlü afattan cinlerin ve şeytanların zararlarından tasallutlarından ve zararlarından emin olmak istiyorsan bu duayı sürekli okumalısın sabah ve akşam 7 kere okunmalı , okuma esnasında tarif edildiği gibi hareket edilmeli. Biiznillah hiç bir şey zarar veremez. Bu bir kalkan gibidir. bu kalkan ile Allah'a sığınıldığında yapılan tüm saldırılar boşa gider. Hiçbir zarar sana erişemez. Nasıl kalkan sana gelen saldırılarla senin aranda bir engel oluşturuyorsa bu da öyledir.

Okuma esnasında eğer sadece kendin için okuyorsan yerleri geldikçe tahassuntü, eksamtü,tevekkeltü,dahaltü kelimeleri okunur eğer aileni vs. bir kaç kişiyi aynı çember içine almak istersen tahassanna, eksamna, tevekkelna, dahalna kelimeleri okunacaktır. Aşağıdaki açıklamalarıda okuyunuz.

(KENDİNE OKURSAN)
Tahassantü bi zil mülkü vel melekût. Ve aksamtü zil ıizzeti vel ceberût. Ve tevekkeltü alel hayyil kayyümüllezi lâ yenamü ve lâ yemût. Dehaltü fî hıfzillah Dehaltü fî emânillah Dehaltü fî hızillah. bihakkı

(burada ker kelime okunurken sağ elin küçük parmakları teker teker kapatılacak)
kêf , hâ , yâ , ayn, sâd, küfiytü
( buradaki kelimeler okunurkende sağ elin baş parmağından başlayarak parmaklar teker teker her harfte bir parmak açılacak)
Hâ , mîm , Ayn, Sîn , kâf, humiytü bi la havle ve la kuvvete illabillahil aliyyil azıymi tevekkeltü alâ rabbî ve rabbiküm mâ min dâbbetin illa hüve ahizum binasıyetiha inne rabbî alâ sıratim müstekıym. Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin zil hulukil azıym. Ve alâ âlihi ve sahbihi bi adedi ıilmillahil azıym. Velhamdü lillahi rabbil alemiyn.

(ÇOĞUL - AİLENLE,ÇOCUKLARINA FALAN OKURKEN)
tahassanna bi zil mülkü vel melekût. Ve aksamna zil ıizzeti vel ceberût. Ve tevekkelna alel hayyil kayyümüllezi lâ yenamü ve lâ yemût. dehalnâ fî hıfzillah dehalnâ fî emânillah dehalnâ fî hızillah. bihakkı

(buradaki kelimeler okunurkende sağ elin baş parmağından başlayarak parmaklar teker teker her harfte bir parmak açılacak)

Hâ , mîm , Ayn, Sîn , kâf, humiytü bi la havle ve la kuvvete illabillahil aliyyil azıymi tevekkeltü alâ rabbî ve rabbiküm mâ min dâbbetin illa hüve ahizum binasıyetiha inne rabbî alâ sıratim müstekıym. Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin zil hulukil azıym. Ve alâ âlihi ve sahbihi bi adedi ıilmillahil azıym. Velhamdü lillahi rabbil alemiyn.

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Durup dururken değil kulak dan dolma şeyleri dinlemekle insan bazı şeyleri bilmeyince yürek falan yemesine gerek kalmıyor

kaptanblack

Kayıtlı Üye
ben bu tur seylerden hic anlamam ama formlarda falan okudugum kadar ile o sekilde kovmaya yetmeyip daha cok musallat oldular diye dusunuyorum

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Cinler yüzünden ayrılmamış olma ihtimaliniz daha yüksek. Bilinçaltı veya etkilenmiş olması daha olası bence.
Herşey kız arkadaşın gördüğü rüyasıyla başladı. Kötü rüyayı da herkes görür.
Sonra siz de bu duruma katıldınız. Cin mektubu derken kız daha çok etkilendi. Olayı unutacakken daha çok kafasında kurdu.
O bu olaya inandı; çünkü siz de ona bilmeden korkuyu desteklicek yastık altına mektup koydunuz.
Bağırıp çağırma kısmı aşırı etkilenmeden. Hassas bünyeli birisi olabilir.

Zaten bilinçaltı durumda da, bir erkekle sevgililik-cinsellik yaşamak , günahkalık duygusu ve geçmişte
günahkarlık duygusu işlenen en basiti exorcist şeytan çıkarma film izlenmiştir.
Bunu izlemese de işin bu cinsellik boyutu hakkında çok uzun sürecek pek çok şey var zihninde.
Bilinçaltı bu iki durumu bağladı. Aynı korku tepkisini veriyor. Bu genel bir sorundur kültürümüzden dolayı.
Sevgili olmanın yükü de onun psikolojisini fazlaca yıpratmış olabilir ikinci neden bu.

İn cine bağlamayalım olayı kısmında şöyle bir durum var. Siz beni tanımazsınız. Kısacası varlık işleriyle ben de ilgiliyim.
Şu kadarlık bilgiye bakınca ailenizde bir varlık , cin geçmişi yok. Siz bu konulara uzaksınız.
Öyle olmasanız çıktı ile alınan fotokopinin hiçbir işe yaramıcağını bilirdiniz. Bi çalışma yapılacaksa kişi özen göstermelidir.
Sanatın doğu batısı havası majisi farketmez. 10 dakika da olsa elle yazılması bişey okuması , bişey yapılması, emek gerekiyor.

Bu noktada kız arkadaşınızın aile geçmişinde birşeyler var mı , in cin deneyimi onu bilemeyiz.
Asıl size cin olduğunu düşündürten nedir onu anlamadım. Her insan bağırabilir veya zor günler geçirebilir.

Belki de basitçe sizden artık sıkılmış ve ayrılmak istiyordur.
Biz bunu geçmişte yaşadık. İn cin adı altında gerçekten kocasını delirtmek isteyen bir kadın da vardı.
Bu ihtimaller arasında düşünülmesi gerek.
Acaba kızdan ayrılmıyorsunuz? Ya da vicdanen sizden ayrılamıyor da bu yollara mı girişti?

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Herşeyi cinelere bağlamamak gerekir diye düşünüyorum bu yazdıkların şizofreni belirtileri çok açık ve bilinçaltında cinlere karşı bir korku besliyorsa buda gün yüzüne çıkmış olabilir her ihtimali göz önünde bulundurmak gerekli. Geçmiş olsun.

kaptanblack

Kayıtlı Üye
25 msj doldurduğumda urum ve yuledan rica edeceğim bakım yapmaları için kesinlikle büyü cin vs oldugunu düşünüyorum

kaptanblack

Kayıtlı Üye

o dönem ben zarar gördüm iş yerimi saçma bahanelerle kapattım ve her işim o kadar ters gitti ki hiç bir anlam verememiştim yinede hayatın normal akışı hayatta bazen terslikler olabilir diye düşünmüştüm ama şimdi yaşananları düşündükçe formları okudukca normal değil büyü yada cin olduğuna kanat getiriyorum evet bakım için rica edicem yule ya teşekkür ederim tavsiyelerinize

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Evet bende öyle düşündüm ama mektup olayı kafamı karıştırdı en iyisi siz evi temizleme yapın bunu forumda bulabilirsiniz yine gelirlerse hangi dine mensup iseniz (ben müslüman olduğum için ona göre çözüm sunucam) bir hocaya gidin size dua ve muska vericektir büyük ihtimalle ama şöyle bir ihtimalde var eşiniz karınız yada sevgilinizin ruhsal bir problemi olabilir mi önce onu öğrenmelisiniz bunu yapan bir cin mi onun kulağını kanatması kendine getirip ve ellerini bırakmasına sebep olabilir yani herşeyi kendi yapıyoda olabilir

müslümanlığın kurallarını yerine getiremesemde müslümanım o evden taşındım hatta o şehirden taşındım çünkü sevdiğim insandan bir hiç yüzünden ayrılmak iş yerimi kapatmak yaşadığım kötü şeyler vs orada kalamazdım başka bir şehire temiz bir sayfa açmak için 1 ay önce taşındım ama malesef böyle saçma şeyler yüzünden çok sevdiğim insanı kaybetmeyi hazmedemiyorum onsuz zaten nefes bile alamıyorum ruhsal problem evet biz bu olayları yaşadıktan sonra oda ruhsal problemler yaşamaya başladı o güne kadar gayet normal bir insandı fakat o olaylardan sonra onu tanıyamıyorum mesala on beş gün öncesine kadar bazen telefonla falan görüşüyorduk mesaj yolluyor seni seviyorum senden vazgecemem diye sadece bir dakika sonra cıldırpı hakaret yağdırmaya başlıyor ki bu en basit misal zaten konuların içinden çıkamadığım için sizlerden yardım istedim kendi yapma ihtimali hiç yok o bu tür şeyleri hiç ama hiç bilmez anlamazda zaten bunları yapanın bir cin olduğuna ben eminim

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Tahassun Duası

Her türlü afattan cinlerin ve şeytanların zararlarından tasallutlarından ve zararlarından emin olmak istiyorsan bu duayı sürekli okumalısın sabah ve akşam 7 kere okunmalı , okuma esnasında tarif edildiği gibi hareket edilmeli. Biiznillah hiç bir şey zarar veremez. Bu bir kalkan gibidir. bu kalkan ile Allah'a sığınıldığında yapılan tüm saldırılar boşa gider. Hiçbir zarar sana erişemez. Nasıl kalkan sana gelen saldırılarla senin aranda bir engel oluşturuyorsa bu da öyledir.

Okuma esnasında eğer sadece kendin için okuyorsan yerleri geldikçe tahassuntü, eksamtü,tevekkeltü,dahaltü kelimeleri okunur eğer aileni vs. bir kaç kişiyi aynı çember içine almak istersen tahassanna, eksamna, tevekkelna, dahalna kelimeleri okunacaktır. Aşağıdaki açıklamalarıda okuyunuz.

(KENDİNE OKURSAN)
Tahassantü bi zil mülkü vel melekût. Ve aksamtü zil ıizzeti vel ceberût. Ve tevekkeltü alel hayyil kayyümüllezi lâ yenamü ve lâ yemût. Dehaltü fî hıfzillah Dehaltü fî emânillah Dehaltü fî hızillah. bihakkı

( buradaki kelimeler okunurkende sağ elin baş parmağından başlayarak parmaklar teker teker her harfte bir parmak açılacak)

(ÇOĞUL - AİLENLE,ÇOCUKLARINA FALAN OKURKEN)
tahassanna bi zil mülkü vel melekût. Ve aksamna zil ıizzeti vel ceberût. Ve tevekkelna alel hayyil kayyümüllezi lâ yenamü ve lâ yemût. dehalnâ fî hıfzillah dehalnâ fî emânillah dehalnâ fî hızillah. bihakkı

(buradaki kelimeler okunurkende sağ elin baş parmağından başlayarak parmaklar teker teker her harfte bir parmak açılacak)

teşekkür ederim

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Cinler yüzünden ayrılmamış olma ihtimaliniz daha yüksek. Bilinçaltı veya etkilenmiş olması daha olası bence.
Herşey kız arkadaşın gördüğü rüyasıyla başladı. Kötü rüyayı da herkes görür.
Sonra siz de bu duruma katıldınız. Cin mektubu derken kız daha çok etkilendi. Olayı unutacakken daha çok kafasında kurdu.
O bu olaya inandı; çünkü siz de ona bilmeden korkuyu desteklicek yastık altına mektup koydunuz.
Bağırıp çağırma kısmı aşırı etkilenmeden. Hassas bünyeli birisi olabilir.

Zaten bilinçaltı durumda da, bir erkekle sevgililik-cinsellik yaşamak , günahkalık duygusu ve geçmişte
günahkarlık duygusu işlenen en basiti exorcist şeytan çıkarma film izlenmiştir.
Bunu izlemese de işin bu cinsellik boyutu hakkında çok uzun sürecek pek çok şey var zihninde.
Bilinçaltı bu iki durumu bağladı. Aynı korku tepkisini veriyor. Bu genel bir sorundur kültürümüzden dolayı.
Sevgili olmanın yükü de onun psikolojisini fazlaca yıpratmış olabilir ikinci neden bu.

İn cine bağlamayalım olayı kısmında şöyle bir durum var. Siz beni tanımazsınız. Kısacası varlık işleriyle ben de ilgiliyim.
Şu kadarlık bilgiye bakınca ailenizde bir varlık , cin geçmişi yok. Siz bu konulara uzaksınız.
Öyle olmasanız çıktı ile alınan fotokopinin hiçbir işe yaramıcağını bilirdiniz. Bi çalışma yapılacaksa kişi özen göstermelidir.
Sanatın doğu batısı havası majisi farketmez. 10 dakika da olsa elle yazılması bişey okuması , bişey yapılması, emek gerekiyor.

Bu noktada kız arkadaşınızın aile geçmişinde birşeyler var mı , in cin deneyimi onu bilemeyiz.
Asıl size cin olduğunu düşündürten nedir onu anlamadım. Her insan bağırabilir veya zor günler geçirebilir.

Belki de basitçe sizden artık sıkılmış ve ayrılmak istiyordur.
Biz bunu geçmişte yaşadık. İn cin adı altında gerçekten kocasını delirtmek isteyen bir kadın da vardı.
Bu ihtimaller arasında düşünülmesi gerek.
Acaba kızdan ayrılmıyorsunuz? Ya da vicdanen sizden ayrılamıyor da bu yollara mı girişti?

Keşke cinler yüzünden ayrılmamış olsak inanın bu kadar uğraşmam olmadı anlaşamadık bu ilişkiyi yürütemedik ayrıldık der kabullenirdim o zaten o ruyayı gördüğünde cinler bana boyle yaptı diye anlatmadı sadece bu şekilde bir ruya gördüm diye anlatıp rahatsızlığını dile getirdi sonrasında anlamsızca kulagının kanaması siyah bir kedinin ona saldırması ha bir de unuttuğum bir şey daha var onun iç çamaşırlarından bir tanesi kaybolmuştu ve hala kayıp ben cin oldugu kanatine vardım o zaten hiç anlamaz bu tür şeylerden o güne kadar bir defa bile tartışmadık birbirimizi bir defa bile kırmadık ve cevremizdeki herkes bize imrenerek bakıyordu keşke sizin söylediklerinize hak verebilsem o zaman bu kadar üzülmezdim teşekkür ederim fikirleriniz için

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Herşeyi cinelere bağlamamak gerekir diye düşünüyorum bu yazdıkların şizofreni belirtileri çok açık ve bilinçaltında cinlere karşı bir korku besliyorsa buda gün yüzüne çıkmış olabilir her ihtimali göz önünde bulundurmak gerekli. Geçmiş olsun.

tabiyki her şeyi cine şeytana bağlamamak lazım fakat bu anlattıklarımızı yaşamadan önce son derece mantıklı son derece akıllı bir insandı fakat onları yaşadıktan sonra şizofreni değil akıl hastalıklarının daha ilerisi varsa o bile diyebilirim o demiyor zaten biz cinden şeytandan böyle olduk diye zaten o bunları düşünebilecek kadar sağlıklı değil şu an yinede teşekkür ederim fikirleriniz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...