Cinler ne gibi zarar verebilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Selamlar, benim merak ettiğim cinler insanlara ne gibi zarar verebilirler? Etraflıca yazıp bilgilendiriniz :)

greatangel

Kayıtlı Üye
benim okuduklarıma göre insanda yara açabilirler, sara hastalığı gibi hastalık verebilirler, gölge gibi geçerek korkutabilirler, parazit gibi yerleşerek enerjinizi emebilirler, rahatsızlık vererek uykunuzu bölebilirler, eşyalarınızh kaybedebilirler, aile huzurunuzu bozabilirler benim bildiğim bu kadar inşallah sorunuzu cevaplayabilmişimdir, iyi forumlar

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Benimde terziye vermek üzere işyerine getirip bıraktığım pantolonum esrarengiz şekilde kayboldu.Heryeri didik didik aradığım halde bulamadım.Onların işi olduğunu anladım.Yine bir gece eşimin içine girdiğinde,pantolonumu senmi aldın diye sordum,alaycıl şekilde gülüp,eşin ölüyor sen pantolonu soruyorsun diye dalga geçti.Bende; Ben pantolonun sahibiyim,elbet sorarım.Eşiminde sahibi ve onu koruyacak ALLAH`tır,hiç bir halt yiyemezsiniz demiştim.Pantolon konusunda ısrarla sorduğumda ise,bize lazımdı aldık,geri getiremem dedi.Velhasıl onlar eşyalarıda ödünç veya tamamen alabiliyorlar.Bu yüzden genelde büyüklerimiz giysilerine iğne takarlardı.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Benimde terziye vermek üzere işyerine getirip bıraktığım pantolonum esrarengiz şekilde kayboldu.Heryeri didik didik aradığım halde bulamadım.Onların işi olduğunu anladım.Yine bir gece eşimin içine girdiğinde,pantolonumu senmi aldın diye sordum,alaycıl şekilde gülüp,eşin ölüyor sen pantolonu soruyorsun diye dalga geçti.Bende; Ben pantolonun sahibiyim,elbet sorarım.Eşiminde sahibi ve onu koruyacak ALLAH`tır,hiç bir halt yiyemezsiniz demiştim.Pantolon konusunda ısrarla sorduğumda ise,bize lazımdı aldık,geri getiremem dedi.Velhasıl onlar eşyalarıda ödünç veya tamamen alabiliyorlar.Bu yüzden genelde büyüklerimiz giysilerine iğne takarlardı.

Allah yardımcın olsun kardeşim. Bu musallatdan neden kurtulamıyorsunuz? Cinlerden hediyye nasıl alınır aceba :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
amin kardeşim sağolasın.Musallatımdan kurtuldum hamdolsun.Hediyemi :) O kadar cömert değiller bilesin :d

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ya bende sizlere bir şey sormak istiyorum. Bu sorular defalarca soruldu cevapları da defalarca verildi. Neden forumu incelemek hiç aklınıza gelmiyor. Eminim merak ettiğiniz her sorunun cevabını fazlasıyla bulacaksınız.

Madem ortada bir soru var bende bir cevap vereyim.

Size hayal gücünüzden daha fazla zarar veremezler. İyi forumlar.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Ya bende sizlere bir şey sormak istiyorum. Bu sorular defalarca soruldu cevapları da defalarca verildi. Neden forumu incelemek hiç aklınıza gelmiyor. Eminim merak ettiğiniz her sorunun cevabını fazlasıyla bulacaksınız.

Sayın demir8333 emin ol ortada bir şizofren varsa o ben veya arkadaşlarım değildir.İthamda bulunmak yerine aynaya bakmakta fayda vardır.Sadece hayal ürünü olan şeyde hayali kuran kişi zarar göreblir,kendine zarar verebilir belki ama etraftakilerde fiziki zarar oluşuyorsa bu durum hayalden çok daha ötedir bilesin.Yaşamayan bilmez.oturduğu yerde ahkam kesmek kolaydır.Bunlarıda tartışmak veya kişiselleştirmek niyetiyle yazmadım.Sizede iyi forumlar.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye

Uzun süredir bu sitedeyim ve araştırmadığım yer kalmadı dersem yalan olmaz. Onlar bilinen şeyler. Ben bilinmeyen taraflarını öğrenmek istiyorum.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Uzun süredir bu sitedeyim ve araştırmadığım yer kalmadı dersem yalan olmaz. Onlar bilinen şeyler. Ben bilinmeyen taraflarını öğrenmek istiyorum.

Uzun süredir göreceli bir kavram. 3 ay ( üyelik tarihiniz: 03.09.2013 ) size çok uzun bir süre gelmiş olabilir ama bence yeni sayılırsınız. Bakın forumda aradığınız cevabı bulamadıysanız eğer o zaman sorunuzu daha detaylı bir şekilde sormanız gerekir. Eğer siz;

'' Cinler insanlara ne gibi zarar verebilir '' derseniz bunun cevabı forumda var. Siz tam olarak ne bilmek istiyorsanız sorun ki istediğiniz cevapları alasınız. İyi forumlar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Syn.demir8333 adlı üye arkadaşımız doğru demiş.Açtığınız konunun aynısı ya da biraz farklısı onlarca kez açılmıştır. Ve hepsinde gerekli cevap verilmiştir.
Araştırmalısınız. 3 ay uzun bir süre değildir. Ve siteye ne kadar süredir üye olduğunuz önemli değildir. Önemli olan içinizde araştırma isteği,öğrenme istediğidir.
Bilgiye kolay yolla ulaşmak çok fazla fayda sağlamaz ona zor yolu başararak ulaşırsanız asıl faydası alırsınız.Hem zaten konunun ismini aratıp bulmakta zor değil. :)

Sorunuzun cevabı dediğim gibi var ama yinede cevap vereyim. Cinler ya da onun gibi düşük enerjili varlıklar insana hiç bir şekilde fiziksel zarar veremezler. Enerjisel ve ruhsal yönden zarar verebilirler. Kişinin enerjisine zarar verebilirler,psikolojisini bozabilirler.Bunun gibi zarar verebilirler.

codzombi

Kayıtlı Üye
Madem o kadar merak ediyorsun niye bir daveti denemiyorsun mübarek ? Dene sonuçlarını gör

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Syn.demir8333 adlı üye arkadaşımız doğru demiş.Açtığınız konunun aynısı ya da biraz farklısı onlarca kez açılmıştır. Ve hepsinde gerekli cevap verilmiştir.
Araştırmalısınız. 3 ay uzun bir süre değildir. Ve siteye ne kadar süredir üye olduğunuz önemli değildir. Önemli olan içinizde araştırma isteği,öğrenme istediğidir.
Bilgiye kolay yolla ulaşmak çok fazla fayda sağlamaz ona zor yolu başararak ulaşırsanız asıl faydası alırsınız.Hem zaten konunun ismini aratıp bulmakta zor değil. :)

Sorunuzun cevabı dediğim gibi var ama yinede cevap vereyim. Cinler ya da onun gibi düşük enerjili varlıklar insana hiç bir şekilde fiziksel zarar veremezler. Enerjisel ve ruhsal yönden zarar verebilirler. Kişinin enerjisine zarar verebilirler,psikolojisini bozabilirler.Bunun gibi zarar verebilirler.

Siz çok yalnış biliyormuşsunuz :) Ben bu yüzden konu açtım. Cinlerle başı belaya girmiş kişilerin yorumlarını okumak için. Sitede bir çoğu aynı şeyleri söylüyor. En çokta kendini bilgili gibi gösteren ve cinlerle deneyimi olmayanlar kişiler. Bilgili kişiler paylaşım yaptığında ise bir olup sömürüyorsunuz. Anlaşılan siz siteyi iyi araştırmamışsınız. Cinler tarafından fiziksel zarara uğrayan arkadaşların açtığı konular var :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Siz çok yalnış biliyormuşsunuz :) Ben bu yüzden konu açtım. Cinlerle başı belaya girmiş kişilerin yorumlarını okumak için. Sitede bir çoğu aynı şeyleri söylüyor. En çokta kendini bilgili gibi gösteren ve cinlerle deneyimi olmayanlar kişiler. Bilgili kişiler paylaşım yaptığında ise bir olup sömürüyorsunuz. Anlaşılan siz siteyi iyi araştırmamışsınız. Cinler tarafından fiziksel zarara uğrayan arkadaşların açtığı konular var :)

Hitap şeklinizi dikkat edin. !
Siz kimsiniz ki gelip benim bilgimi sorguluyorsunuz.Siz daha araştırmıyorsunuz konu açıyorsunuz.Verilen cevaplara saygısızca cevaplar veriyorsunuz. Sitede en az onlarca kez uyarıldınız bunun yüzünden.
Biliyorsanız niye soruyorsunuz ve verilen cevaba saygısızca cevap veriyorsunuz ?
Emin olun sizden kat kat daha bilgiliyim. Bunu ego ve kibir amaçlı söylemiyorum sadece bilmenizi istedim.

Demir.D

Banlı Kullanıcı

Bakın doğru söylemişsiniz sitede iki farklı görüş var bazı arkadaşlar (bende dahil) fiziksel zarar veremez diyor, bazı arkadaşlar da fiziksel zarar verebilir diyor.
Şimdi açtığınız konu üzerine bir arkadaş fiziksel zarar verebilirler demiş. Thai Chu arkadaşımız da net olarak cevap vererek fiziksel zarar veremezler dedi.
Yani her iki görüştende birer yorum var.

Siz ise direkt olarak alıntı yaptığım mesajınızda fiziksel zarar veremez diyenlerin yanlış bildiğini ve forumda fiziksel olarak zarar gören arkadaşların olduğunu ve onlara inandığınızı yazmışsınız.

Yani siz aslında kararınızı daha konuyu açmadan vermişsiniz zaten.

Benim tavsiyem madem bu kadar eminsiniz bize soru sormak yerine bize su ana kadar duymadığımız öyle şeyler anlatınki en azından bizde yanlış bildiğimiz birşeyin doğrusunu sizin sayenizde öğrenmiş olalım.

İyi forumlar.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Korunan insanlara zarar veremezler. O insanlara işleyecek büyü yoktur.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Hitap şeklinizi dikkat edin. !
Siz kimsiniz ki gelip benim bilgimi sorguluyorsunuz.Siz daha araştırmıyorsunuz konu açıyorsunuz.Verilen cevaplara saygısızca cevaplar veriyorsunuz. Sitede en az onlarca kez uyarıldınız bunun yüzünden.
Biliyorsanız niye soruyorsunuz ve verilen cevaba saygısızca cevap veriyorsunuz ?
Emin olun sizden kat kat daha bilgiliyim. Bunu ego ve kibir amaçlı söylemiyorum sadece bilmenizi istedim.

Kimin daha bilgili olduğunu yalnızca Allah bilir. Siz beni tanımadan nasıl benden daha bilgili olduğunuzu söyleyebiliyorsunuz? Adminler beni bir kere uyardı o da yeni üye olduğumda başka site linkini az kalsın veriyordum. Bir konuya yorum yapmamıştan önce bir kere değil iki kere düşünün. Ben cinlerle iletişimde olan arkadaşların fikrini öğrenmek istiyorum. Kitaplardan, kulaktan kulağa değil direk o anı yaşayanlardan duymak istiyorum.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Cinler fiziksel zarar veremez diyen arkadaşların karadedeleri okumalarını tavsiye ederim.Cinler kendi aralarında taifelere ayrılır.Bunlardan bazıları düşük bazılarıda yüksek enerjilidir.Karadedeler için ne deniyor? -"Bir koyunu bile paramparça edebilirler". Koyun parçalanırken hayal mı görüyor olur sizce? E o hayal onun hayatına mal olacak yazık yani..En basitinden kendimden örnek vereyim.Rüyamda arkamdan beni kavrayıp,ta boynumdan belime kadar şiddetli şekilde ısıran ve ben ezan okuyunca beni bırakan cin değildide neydi? Uyanınca sırtımın acısından yatakta kıvranışım hayalmiydi? Sırtımda bıraktığı diş izleri hayalmiydi? O izleri gösterdiğim herkes gördü ve ısırık izleri dedi.Herkes benim hayalimi görüyorsa o halde ben büyük bir sihirbazmıyım?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kimin daha bilgili olduğunu yalnızca Allah bilir. Siz beni tanımadan nasıl benden daha bilgili olduğunuzu söyleyebiliyorsunuz? Adminler beni bir kere uyardı o da yeni üye olduğumda başka site linkini az kalsın veriyordum. Bir konuya yorum yapmamıştan önce bir kere değil iki kere düşünün. Ben cinlerle iletişimde olan arkadaşların fikrini öğrenmek istiyorum. Kitaplardan, kulaktan kulağa değil direk o anı yaşayanlardan duymak istiyorum.

Kimin daha bilgili olduğu yazılarından,hitap şeklinden,saygısından anlaşılır.Bunu sadece yaratıcı bilmez.Kişi kendini belli eder. Sizde saygınızla belli ediyorsunuz zaten.
Ben yazmadan önce 1-2 değil en az 10 kez düşünürüm.Ve en sonunda uygun olanı yazarım.O tavsiyenizi size de öneririm. :)
Söylediğim şeyler kulak dolma,ya da kitap bilgisi değil.Bu işin ehillerinin sözleridir.Syn.Yule ve Urum'un yazılarını okumanızı tavsiye ederim.
Ve saygı konusunda dikkat etmenizi tavsiye ederim.Bir laf söylerken dediğiniz gibi 1-2 kez düşünün. Karşımdaki kişiyi tanımıyorum.Daha site de yeniyim ona göre laf söyleyeyim demelisiniz. :)

Konuya gelirsek cinler kişiye fiziksel zarar vermez. Kişi kendine zarar verir.Cin kişiye enerjisel yönden zarar verirse kişi de kendine zarar verme durumuna gelebilir.
Musallat durumunda kişi kendine zarar verebilir ve bunu hatırlamayabilir de. Cinler düşük enerjili varlıklardır. Gözünüzde aşırı büyütüyorsunuz onları.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Kimin daha bilgili olduğu yazılarından,hitap şeklinden,saygısından anlaşılır.Bunu sadece yaratıcı bilmez.Kişi kendini belli eder. Sizde saygınızla belli ediyorsunuz zaten.
Ben yazmadan önce 1-2 değil en az 10 kez düşünürüm.Ve en sonunda uygun olanı yazarım.O tavsiyenizi size de öneririm. :)
Söylediğim şeyler kulak dolma,ya da kitap bilgisi değil.Bu işin ehillerinin sözleridir.Syn.Yule ve Urum'un yazılarını okumanızı tavsiye ederim.
Ve saygı konusunda dikkat etmenizi tavsiye ederim.Bir laf söylerken dediğiniz gibi 1-2 kez düşünün. Karşımdaki kişiyi tanımıyorum.Daha site de yeniyim ona göre laf söyleyeyim demelisiniz. :)

Konuya gelirsek cinler kişiye fiziksel zarar vermez. Kişi kendine zarar verir.Cin kişiye enerjisel yönden zarar verirse kişi de kendine zarar verme durumuna gelebilir.
Musallat durumunda kişi kendine zarar verebilir ve bunu hatırlamayabilir de. Cinler düşük enerjili varlıklardır. Gözünüzde aşırı büyütüyorsunuz onları.

Sayın Tai 1612 mesajınız olmasına rağmen cinleri tanımıyorsunuz. Musallat durumunda kişi kendine verebilir ve hatırlamayabilir demişsiniz. Birçok musallat olayında kişinin yanında şahit olmasına rağmen kendine bir zarar verdiği görülmemiştir. Kendine zarar veren insanlar psikolojik olarak hastadırlar. Cinler insanlara zarar verebilirler. Cinler düşük enerjili de değildirler. Konu hakkında kulaktan duyma verileri değil de gerçekleri sorgulamanızı öneririm. Saygılar.

Saprohil

Kayıtlı Üye
İnsanın da enerjisel bir boyutu vardır.Cinlerde enerjiden oluşan varlıklardır.İnsanın enerjisel bir koruma durumu vardır.Bu enerjisel korumayı delip geçtikten sonra,insanın bedenini esir alırlar kişide kendi vücudunu ne yaparsa yapar,acıyı hissetmez.Parmağını koparır,tırnaklarını söker.Yeter ki insanın çevresindeki o koruma duvarını aşsınlar.Koruma duvarınızı pis enerjilerden arındırın ki cinlerin size ulaşması zor olsun.

İnsanın öyle bir enerji boyutu var ki,geliştirse bunu,karşısında hiç bir cin duramaz.Enerjiyle enerji yoluyla savaşılır.Cinler düşük enerjili işte basit varlıklar gibi tabirleri kullanan çok insan var.İnsan,cinden güçlü bir enerjiye sahiptir bu doğru.Ama ummadık taş baş yarar.Gözünüz kör olur da bu kadar küçümserseniz,sonunuz onların elinden olur.Diğer söyleyeceğim şeyde.Son zamanlarda çıkan cinli filmlerin hepsini izledim.Yok şu kabile görünmez,en tehlikeli kabile.Şu kabile yılan şeklinde,şu kabile insan şeklinde.İşte Cinler köy basıyor,insanları öldürüyor.Bu kadar basit değil insan öldürmek,masumları yok etmek.Cin doğru yoldan insana zarar veremez.Böyle filmleri yapan adamlar,okumuşlar 2-3 tane uyduruktan kitap.İnsanları korkutuyorlar.Bu işi bilenlere komedi gibi geliyor bu filmler.Siz +13 zombili film izleyince nasıl tavır gösteriyorsanız bende aynı tavırla izliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...