Cinim bana öpücük yolladı(şaka değil kesinlikle gerçek)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Katarina

Kayıtlı Üye
Şimdi dostum herkes herkese öpücük yollamaz.Bulmuşun fırsatı sende ona yolla.Hem ne gurur yapar ne de naz.Ne yapcan insanla bulmuşun kaçırma derim bak.Lau bana niye böyle genç bir kız cin musallat olmuyor?O bana musallat olsun bak ben bi daha bırakıyor muyum onu?:)

Siz gözlerinizi Dünya'nın bir çok gerçeğine kapatmışsınız ya, o yüzden size öpücük atmıyorlardır.

Bir de siz de çatışmalar var galiba.Sizin kadar koyu bir müslüman nasıl oluyor da şu cümleyi kuruyor bu da ilginç:

''O bana musallat olsun bak ben bi daha bırakıyor muyum onu?:)''

Az önce konu da bahsettiğiniz imtihanı böyle geçemezsiniz haberiniz olsun :D:D

Saprohil

Kayıtlı Üye
Dişi cinde olabilir erkek cinde.Bana göre erkek cin.Bu varlıkların arasında erkekleri taciz eden erkek cinlerde var.Sütten çıkmış ak kaşık değiller hani.Dua et te Dişi cin olsun.Erkekse durumun vahim :D

janet

Kayıtlı Üye
Sabırsızlıkla telefonla videosunu çekip koymasını bekliyorum :D:D:D Dünya ve insanlık tarihinde bir ilk olacak :D:D:D

Yakaza

Kayıtlı Üye
Evet videoyu koyunca bir ilk olucak umarım gelir.Arzuhal cevaplarım neresine bayılıyosun :)

Helo

Banlı Kullanıcı
@[SIZE=2,5]Katarina[/SIZE] Eğer siz kendini tamamlamaları çatışma olarak görüyorsanız benim ona diyebilecek birşeyim yok.Çünkü sizin çatışma olarak tanımladığınız şey aslında insanın insan olmasını sağlayan olgudur.Buda nedir?Yaptığı hatalardan en kısa sürede dönmeye çalışan ve mümkünse dönen kişidir.Tabi insanlara bugün dayatılan lügatte buna çatışma deniyor.Çünkü insanların bu vicdan muhasebesinden bu çatışma kılıfıyla uzaklaşması için.Peki ben size sizi şaşırtacak birşey daha söyleyeyim o zaman.Diyelim ki bir insan içki içiyor.Ancak içkiyi içerken içinden de azap duyuyor:"Ya Rabbim işlediğim günahı farkındayım.En kısa sürede bırakacağım." diye kendine söz veriyor.Bu verdiği söz ona sevap olarak döner biliyor musunuz?Tabi buna da güvenip bırakmazsa ve bu yaptığı gerçek bir vicdan muhasabesi olmazsa onun cezası olur.Ama hiçbir vicdan azabı çekmeden kanıksayarak yapan.Dönmeye çalışmayan bir kişi gibi yine de değildir.Ancak Allah'ın sevmediği belli başlı günahlar vardır ki Allah bunlar yüzünden nice kavimleri helak etmiştir:
*Kul hakkı
*Şirk
*Rüşvet ve adam kayırma(toplum hayatını kötü yönde etkilediği ve uzun vadede birliği ve dirliği bozduğu için).
*Eşcinsellik(Allah'ın yaratmış olduğu tabiata aykırı olduğu için)
*Yalan(İnsanlar arasındaki güveni sarstığı ve toplum hayatını yine etkilediği için)
*Büyü(Allah'ın vaadinden ümidi kesmek manasına geleceği için.)
*Halkının menfaatlerini gözetmemek ve onu adaletle yönetmemek.
*Zina(İnsanoğlunun tabiatına uymadığı ve onu bozduğu için.Çünkü en nihayetinde insanoğlu hayvanoğlundan farklıdır).

Bunlardan zina,şirk ve büyüyü geri dönüş yapılırsa(içten tövbe ile) ve düzeltilirse affetme olasılığı vardır.Tabi bunlara güvenerek yapmak azabı getirir.Ancak rüşvet ve adam kayırma,eşcinsellik ve Halkının menfaatlerini gözetmemek ve onu adaletle yönetmemenin affı yoktur.Çünkü rüşvet ve adam kayırma ile Halkının menfaatlerini gözetmemek ve onu adaletle yönetmemenin geri dönüşü yoktur ve Kul Hak(ları)kı kapsamına girer.Eşcinsellikte ise insanoğlunun genlerine(fıtratına) aykırı olduğu için bir daha kurtuluş yolu olmaz.Yani bunlarda geri dönüş yok.Bozukluk olmuştur bir kere.Yalanda ise yine zararları telafi edilemez.Ancak yine de doğrusunun söylenmesi kişiye yararlı olabilir.Siz karşınızdaki insanları çabuk yaftalıyorsunuz galiba.Ayrıca niye yaftalama ihtiyacı duyuyorsunuz?İnsanlar,melek değildir.Günah işleyebilirler.

Helo

Banlı Kullanıcı
Sizce İslam'da kabir azabı var mıdır?

Katarina

Kayıtlı Üye
@[SIZE=2,5]Katarina[/SIZE] Eğer siz kendini tamamlamaları çatışma olarak görüyorsanız benim ona diyebilecek birşeyim yok.Çünkü sizin çatışma olarak tanımladığınız şey aslında insanın insan olmasını sağlayan olgudur.Buda nedir?Yaptığı hatalardan en kısa sürede dönmeye çalışan ve mümkünse dönen kişidir.Tabi insanlara bugün dayatılan lügatte buna çatışma deniyor.Çünkü insanların bu vicdan muhasebesinden bu çatışma kılıfıyla uzaklaşması için.Peki ben size sizi şaşırtacak birşey daha söyleyeyim o zaman.Diyelim ki bir insan içki içiyor.Ancak içkiyi içerken içinden de azap duyuyor:"Ya Rabbim işlediğim günahı farkındayım.En kısa sürede bırakacağım." diye kendine söz veriyor.Bu verdiği söz ona sevap olarak döner biliyor musunuz?Tabi buna da güvenip bırakmazsa ve bu yaptığı gerçek bir vicdan muhasabesi olmazsa onun cezası olur.Ama hiçbir vicdan azabı çekmeden kanıksayarak yapan.Dönmeye çalışmayan bir kişi gibi yine de değildir.Ancak Allah'ın sevmediği belli başlı günahlar vardır ki Allah bunlar yüzünden nice kavimleri helak etmiştir:
*Kul hakkı
*Şirk
*Rüşvet ve adam kayırma(toplum hayatını kötü yönde etkilediği ve uzun vadede birliği ve dirliği bozduğu için).
*Yalan(İnsanlar arasındaki güveni sarstığı ve toplum hayatını yine etkilediği için)
*Zina(İnsanoğlunun tabiatına uymadığı ve onu bozduğu için.Çünkü en nihayetinde insanoğlu hayvanoğlundan farklıdır).

Bunlardan zina,şirk ve büyüyü geri dönüş yapılırsa(içten tövbe ile) ve düzeltilirse affetme olasılığı vardır.Tabi bunlara güvenerek yapmak azabı getirir.Ancak rüşvet ve adam kayırma,eşcinsellik ve Halkının menfaatlerini gözetmemek ve onu adaletle yönetmemenin affı yoktur.Çünkü rüşvet ve adam kayırma ile Halkının menfaatlerini gözetmemek ve onu adaletle yönetmemenin geri dönüşü yoktur ve Kul Hak(ları)kı kapsamına girer.Eşcinsellikte ise insanoğlunun genlerine(fıtratına) aykırı olduğu için bir daha kurtuluş yolu olmaz.Yani bunlarda geri dönüş yok.Bozukluk olmuştur bir kere.Yalanda ise yine zararları telafi edilemez.Ancak yine de doğrusunun söylenmesi kişiye yararlı olabilir.Siz karşınızdaki insanları çabuk yaftalıyorsunuz galiba.Ayrıca niye yaftalama ihtiyacı duyuyorsunuz?İnsanlar,melek değildir.Günah işleyebilirler.
:D :D Bunu benmi yapıyorum yoksa;günahları sayarak siz mi?Bir önceki büyü konusunda insanlara günah diye akıl veren siz;şimdi insanların günah işleyebileceğinemi karar verdiniz?

Burası günah sevap sitesi değil sevgili helo.Kimse size bu günahmıdır sevapmıdır diye sormuyor farkettiyseniz.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
*Kul hakkı
*Şirk

Kusura bakmayin ama,siz burada kime ders veriyorsunuz??veya sizden bilgimi soruldu??dikkat ettim bu sitede her dinden her görüsten arkadaslar var.ama nedense hep bizimkiler kalkip ders veriyor ve milleti bu yüzden elestiriyor,ya sizin yapmaya calistiginiz nedir??bence sizin yapmaya calistiginiz tek sey burada sevap toplamak.Yani sözde aklinizca dogru yola yönelmek.ama bosuna hic ugrasmayin,ben dinimi yeteri kadar biliyorum,sizin gibi kisilerden ögrenecek degilim.Ben yönetici arkadaslardan cok özür dilerim.haddim olmayarak müdehale ettim ama dayanamadim dogrusu.Bu hem bize hemde baska inanctan olan arkadaslara saygisizliktir bence.Ben her konuda din dersi almak isteseydim imam hatipe giderdim.Ben simdi helo denilen arkadasa soruyorum,baska bir dini görüsten bir arkadas kalkip,bu uygulama benim dinime uymuyor diyerek.ders vermeye kalksa ne yaparsiniz????:hang:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
:D :D Bunu benmi yapıyorum yoksa;günahları sayarak siz mi?Bir önceki büyü konusunda insanlara günah diye akıl veren siz;şimdi insanların günah işleyebileceğinemi karar verdiniz?

Burası günah sevap sitesi değil sevgili helo.Kimse size bu günahmıdır sevapmıdır diye sormuyor farkettiyseniz.

Arkadas ne yaptiginin farkinda degil bence.bir söyledigi bir söyledigini tutmuyor.bu siteyide galiba imam hatip sitesiyle karistirmisa benziyor.her acilan konuda din dersi almak beni biktirmis durumda.tek bunlara inat,bende büyü yapacagim.:party::D

MadUnknown

Kayıtlı Üye
Bana da bir keresinde kafamı meleklere taktığım bir gece uykudayken çok parlak ve ışık saçan bir şey yatağımın üzerindeydi oturmaktaydı yan tarafımda.Ama ışıktan yüzü görünmüyordu.Sonra bana 'seni seviyorum' dedi ve öptü.Ben de bunu yaşamıştım.Tanıdıklarım falıma baktıklarında iki tane ışık saçan göz kimisi de bana boynunu eğmiş kanatlı bir melek gördüğünü söylemişlerdi.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın üyelerimiz, arka arkaya mesaj yazmayın flood yapmış oluyorsunuz ve de yasaktır. Mesajınızdan sonra ancak başka bir üye yorum yazdıktan sonra yazabilirsiniz!!

Lütfen sadece konulara yorum yapınız! Din tartışmaları sitede yapılmamaktadır! Burası İslami bir din sitesi değil, büyü ve parapsikoloji sitesidir. İsteyen istediği konuyla ilgilenebilir. Aramızda her dinden, milletten, cinsiyetten üyelerimiz vardır. Herkesin dini de, günahı da kendine! Siz kendi inancınız doğrultusunda yaşayın. Bu sitede kimse kimseyi inançları, cinsel tercihleri için tenkit edemez. Ders veremez, herkes kendinden sorumludur.
Sitede isteyen havas- majiyle ilgilenir, isteyen de kişisel gelişim- tasavvuf konularıyla.

Site Kurallarından!
Üyelerin okuması gerekenler

4. Sitemizde tek din veya inanç İslamiyet gibi davranıp, İslam inancına sahip olmayan yada İslam inacındaki bazı şeylere inanmayan kişilere, "dini görevimi yerine getiriyorum, uyarıyorum, doğrusu bu; doğruyu söylüyorum" diye eleştiri yada hakaret edilmeyecek.

Bu dediklerimi dikkate almayan üyeler 10 gün süre ile uzaklaştırılacak.

2. kez devam ettiklerinde 30 gün süre ile uzaklaştırılacak.

3. kez yapıldığında yasaklanacak.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=21976

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=15154

Forum Kullanımından;

Forum kullanımı
Merhabalar,

Sitemiz gizlimabet büyü okuludur. Bu sitede bulunan kişilerin uyması gereken kuralları sıralamak istiyorum.

1. Bu sitedeki yazılan şeylere inanmayabilirsiniz. Ama eleştirmeniz hoş görülmeyecektir. Adı üstünde büyü okuludur.
2. Yazdığınız kelimelerin anlamlarını iyi değerlendirip Türkçe yazılış ve dil kurallarına uyulmalıdır.
3. Hiç bir şekilde dil, din, ırk, siyasi görüş içeren ve aşağılayıcı sözler ile küfür argo kelimeler sitemizde yasaktır.
4. İkinci bir üyelik alımı yasaktır. Eğer alınırsa sistem bunu görmektedir. Ve ceza vermek zorunda kalmaktayız. (not: eğer bir bilgisayarı iki kişi kullanıyorsanız bu durumu bize bildirmeniz gerekmektedir.)
5. Üyeliğiniz aktif edildikten sonra ilk atacağınız mesaj onaylandığı zaman foruma mesaj yazma hakkınız verilmektedir.
6. Hiçbir şekilde sitede hakarete bulunan kişilere musamma gösterilmeyecektir.
7. Cinsellik içeren konular açan arkadaşlarımız süresiz olarak yasaklanacaktır.

Bu mesajın linki de aşağıdadır.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=9690

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben ne için konu açtım.Sizler neler yazıyosunuz.Lütfen tartışmalarınız başka yerde yapın.Konu amacından sapmış durumda lütfen rica ediyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Arkadaşlar ben ne için konu açtım.Sizler neler yazıyosunuz.Lütfen tartışmalarınız başka yerde yapın.Konu amacından sapmış durumda lütfen rica ediyorum.

Bu arada sayın Yakaza, renkli harf kullanmak yasaktır. Sadece moderatörler uyarı amaçlı kullanabilir!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...