Cin Daveti Yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aytanrı

Kayıtlı Üye
Sayın metallica beni yanlış anlamayın fakat şu cinlere olan ilginiz ve sürekli paylaşmanız bile enerjinizi düşürüyor bence.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sayın metallica beni yanlış anlamayın fakat şu cinlere olan ilginiz ve sürekli paylaşmanız bile enerjinizi düşürüyor bence.

Kendinizi gelen cinlerin yerine koyunuz. Size merak salan ve arkadaş olmak isteyen birine neden zarar veresiniz ki? En azında çıkıp gidersiniz. Eğer biri kötü niyetliyse ve şer amellerinde sizi kullanmak isterse o zaman anlar zarar verebilirsiniz. Cinler hakkında çok yalnış düşüncedesiniz. Ben de bilgili birisi değilim. Ama cinlerin onlar hakkında kötü düşüncenizden dolayı ne kadar üzüldüklerini tahmin bile edemezsiniz. Ben onlara saygı ve sevgi duyuyorum. Araştırmadan önce bende sizler gibi düşünüyordum. Ama çok yalnış düşündüğümün farkına vardım. Allah izn verirse kısa sürede yine bir davet yapacağım. Onlar sizin niyetinizi anlarlar ve ona göre haraket ederler. Ben buna inanıyorum...

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Dostum neden sürekli şu konunun güncellenmesine fırsat veriyorsun? Açık konuşayım kimse senin varlıklara karşı ne düşündüğünü,neye inandığını,ne öğrendiğini bilmek istemiyor.Her yorumda ben şöyle yapıyorum,şuna inanıyorum diyerek neden sürekli kendini kanıtlamaya çalışıyorsun.Varlık davetleri böyle ulu orta anlatılmaz.İstersen padişah cinlerle görüş kimene bundan.Varlık çağırabilen bir sen değilsin ki şu dünyada kimse merak etmiyor ne yaptığını çünkü kullandığın teknikler özel değil herkes tarafından biliniyor.Gözünü seveyim birşey yapıyorsan bırak özel kalsın,anlatma herkese.Yorumlarımı zıt alma sakın hepsini senin iyiliğin için söylüyorum çünkü bu yolun başındasın henüz.Biraz slow müzik dinle,sakinleş,heyecan yapma bunlar doğal şeyler.Diğer varlıklar var,iletişim kurulabilir bunda anormal,anlatmaya değer birşey yok.Su içmek kadar normal aktiviteler bunlar.Sen su içince nasıl gidip herekse 'ben su içtim' demiyorsan bunları da anlatmana gerek yok.Ayrıca normal olduğu kadar da özel aktivitelerdir.Kendi başını da belaya sokarsın.Neyse umarım anlamışsındır demek istediğimi.Selametle.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Dostum neden sürekli şu konunun güncellenmesine fırsat veriyorsun? Açık konuşayım kimse senin varlıklara karşı ne düşündüğünü,neye inandığını,ne öğrendiğini bilmek istemiyor.Her yorumda ben şöyle yapıyorum,şuna inanıyorum diyerek neden sürekli kendini kanıtlamaya çalışıyorsun.Varlık davetleri böyle ulu orta anlatılmaz.İstersen padişah cinlerle görüş kimene bundan.Varlık çağırabilen bir sen değilsin ki şu dünyada kimse merak etmiyor ne yaptığını çünkü kullandığın teknikler özel değil herkes tarafından biliniyor.Gözünü seveyim birşey yapıyorsan bırak özel kalsın,anlatma herkese.Yorumlarımı zıt alma sakın hepsini senin iyiliğin için söylüyorum çünkü bu yolun başındasın henüz.Biraz slow müzik dinle,sakinleş,heyecan yapma bunlar doğal şeyler.Diğer varlıklar var,iletişim kurulabilir bunda anormal,anlatmaya değer birşey yok.Su içmek kadar normal aktiviteler bunlar.Sen su içince nasıl gidip herekse 'ben su içtim' demiyorsan bunları da anlatmana gerek yok.Ayrıca normal olduğu kadar da özel aktivitelerdir.Kendi başını da belaya sokarsın.Neyse umarım anlamışsındır demek istediğimi.Selametle.

Ben yaptığım daveti paylaştım. Bu konu sizi ilgilendirmeye bilir ama burada bir çok kişiyi ilgileniyor. Lütfen kendi adınıza konuşun! Yorumlara cevap vermeye çalışıyorum. Hoşunuza gitmiyorsa yorum yapmaya bilirsiniz. "Bedensiz Varlıklar" bölümünde konuyu açtım. Hit sayısına göre insanların en çok ilgilendiği bölümlerden. Lüzum olmasaydı adminler böyle bir bölüm açmazlardı.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Ben yaptığım daveti paylaştım. Bu konu sizi ilgilendirmeye bilir ama burada bir çok kişiyi ilgileniyor. Lütfen kendi adınıza konuşun! Yorumlara cevap vermeye çalışıyorum. Hoşunuza gitmiyorsa yorum yapmaya bilirsiniz. "Bedensiz Varlıklar" bölümünde konuyu açtım. Hit sayısına göre insanların en çok ilgilendiği bölümlerden. Lüzum olmasaydı adminler böyle bir bölüm açmazlardı.

Anladım dostum sen bilirsin.Yazdığım mesajda ki ince göndermeyi farketmemişsin zannedersem.Başarılar sana bu yolda :)

Mahad

Banlı Kullanıcı
Ben en çok dinle alakalı sorular sormak istiyorum. Cinler hakkında herkes farklı şeyler söylüyorlar. Artık hangisi doğru, hangisi yalnış bilemiyorum. En iyisi kendim deneyip sorularımı sormayım. Kuran ayesiyle gelecek cin kötülük yapmaz diye düşünüyorum. Bana yardım etmeye çalışır umarım. Beni anladığınız için teşekkür ederim. Allah razı olsun. Adminlerin neler çektiğini şimdi daha iyi anlıyorum :)

Din ile alakalı sorularmı. Neden. insanlar da cinlerde sınava tabi olan varlıklar. Hepsinin bizler gibi farklı dine tabi olanları var. Olgun düşünmediğinizin farkındamısınız. Kuran ayeti ile çağırdığınız cin neden size zarar vermesin, açıklayabilirmisiniz Ya da neden size yardım etsin. Yardım ederken sizden bir şey istemeyeceği ne belli. Bu soruların cevabını verebilir misiniz. Neden mümin cinlerin size zarar vermeyeceğinden bu kadar eminsiniz? Onlarında nefsi yok mu? Peki insanların kötü düşüncelerinden dolayı cinlerin ne kadar üzüldüklerini nerden biliyorsunuz? İlgi duymuyorsunuz ama hem araştırıyorsunuz hem soru sormak istiyorsunuz hemde arkadaş olmak istiyorsunuz? Her şeyin bir nedeni var Varlıklarla görüşmeninde nedenleri bu kadar basit olmamalı. Oyun değil ya da canım sıkıldı merak ediyorum diye soru soracağım diye varlık davet edilmez Bu başlı başına bir ilimdir.

Kendinizi gelen cinlerin yerine koyunuz. Size merak salan ve arkadaş olmak isteyen birine neden zarar veresiniz ki? En azında çıkıp gidersiniz. Eğer biri kötü niyetliyse ve şer amellerinde sizi kullanmak isterse o zaman anlar zarar verebilirsiniz. Cinler hakkında çok yalnış düşüncedesiniz. Ben de bilgili birisi değilim. Ama cinlerin onlar hakkında kötü düşüncenizden dolayı ne kadar üzüldüklerini tahmin bile edemezsiniz. Ben onlara saygı ve sevgi duyuyorum. Araştırmadan önce bende sizler gibi düşünüyordum. Ama çok yalnış düşündüğümün farkına vardım. Allah izn verirse kısa sürede yine bir davet yapacağım. Onlar sizin niyetinizi anlarlar ve ona göre haraket ederler. Ben buna inanıyorum...

Üstte yazdığınızı empati olarak görüyorsanız pes diyorum! Kendinize göre yorumlamaya mı empati deniyor yoksa kendinizi onun yerine koyup mu düşünmektir empati? Pekii, hadi empati kuralım. Siz bir insansınız, ve sizin bir yaşantınız ve hayatınız var. Başka bir boyuttan varlık geliyor, sizinle arkadaş olmak istiyor, ya da konuşmak istiyor? Peki o da diyebilir mi ben onla arkadaşlık kurmak istiyorum neden bana zarar versin. her zaman inandıklarımız doğru olacak diye bir şey yok. eğer inandıklarımız kesin doğru bilgiler değilse bu cehaletten kaynaklı bir inanç olur.

Bilgiç

Kayıtlı Üye
Cinlerle arkadaşlıktan bahsediyorsunuz.Önce Allah'a kul olun.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Din ile alakalı sorularmı. Neden. insanlar da cinlerde sınava tabi olan varlıklar. Hepsinin bizler gibi farklı dine tabi olanları var. Olgun düşünmediğinizin farkındamısınız. Kuran ayeti ile çağırdığınız cin neden size zarar vermesin, açıklayabilirmisiniz Ya da neden size yardım etsin. Yardım ederken sizden bir şey istemeyeceği ne belli. Bu soruların cevabını verebilir misiniz. Neden mümin cinlerin size zarar vermeyeceğinden bu kadar eminsiniz? Onlarında nefsi yok mu? Peki insanların kötü düşüncelerinden dolayı cinlerin ne kadar üzüldüklerini nerden biliyorsunuz? İlgi duymuyorsunuz ama hem araştırıyorsunuz hem soru sormak istiyorsunuz hemde arkadaş olmak istiyorsunuz? Her şeyin bir nedeni var Varlıklarla görüşmeninde nedenleri bu kadar basit olmamalı. Oyun değil ya da canım sıkıldı merak ediyorum diye soru soracağım diye varlık davet edilmez Bu başlı başına bir ilimdir.

Üstte yazdığınızı empati olarak görüyorsanız pes diyorum! Kendinize göre yorumlamaya mı empati deniyor yoksa kendinizi onun yerine koyup mu düşünmektir empati? Pekii, hadi empati kuralım. Siz bir insansınız, ve sizin bir yaşantınız ve hayatınız var. Başka bir boyuttan varlık geliyor, sizinle arkadaş olmak istiyor, ya da konuşmak istiyor? Peki o da diyebilir mi ben onla arkadaşlık kurmak istiyorum neden bana zarar versin. her zaman inandıklarımız doğru olacak diye bir şey yok. eğer inandıklarımız kesin doğru bilgiler değilse bu cehaletten kaynaklı bir inanç olur.

Onlara sormak istediğim sorularıda mı detaylıca yazmalıyım? Daveti paylaştım bu kadar. Beni bu kadar yargılayacağınızı bilseydim inanın hiç paylaşmazdım. Teşekkür edeceğinize beni yargılıyorsunuz.

Siz benim Allahın kulu olmadığı mı nerden çıkartıyorsunuz? Beni tanımadan nasıl bu kadar emin yorumlar yazabiliyorsunuz? Adminlerin neler çektiğini gerçekten şimdi daha iyi anlıyorum.

Mahad

Banlı Kullanıcı
Hayır, davette ne soracağınızı sormadım. Başka sorular sordum dikkat ederseniz. Yanlış empati kurduğnuzu belirttim. Cin davetlerinin ayrı bir ilim olduğunu belirttim. Kimseyide yargılamadım.

Isla

Kayıtlı Üye

Selamun aleykum, Sizin bir probleminiz mi var kardeşim? Sanki olan sıkıntınizi konudan çıkartır gibisiniz.Bizler bu platformda her alanda parapsikoloji yada ilimle ilgilenen insanlarız. Herkes bu başlıkta istediği ilgili konuyu açar bundan size ne?.Bakın kardeşim , Huddam daveti yaptım diyen var, melek çağırdm demon çağırdm diyen onlarca insana hakaret ettiğinin farkindasinizdir umarım. Kişi zararını, getirisini, goturusunu kendi hesap eder.siz kendi adınıza düşünün başkaları adına değil. Ayrıca konuşma uslubunuz çok rahatsız ediyor . Çok biliyorsanız bu konuları ki bu denli konuşmalarınızdan o çıkıyor.paylasin bizde size yorum yapalim.Selametle.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Birincisi davet şekli olarak bu davet yanlış daha doğrusu davetin çok küçük bir kısmıdır. Yani sadece cin suresini okudum diye davet yapılmaz. Öyle olsa idi bizlere haksızlık olmaz mıydı. Ya da bu ilimlere kendisini adamış, yıllarca çabalamış insanlara haksızlık olmaz mıydı. Kesinlikle olurdu. Davet şekli olarak neredeyse % 5 lik kısmı bu dua. İkincisi böyle bir davet yapıldığında eğer ki bir varlık iştirak ederse bu varlık geldiği zaman kesinlikle bir anlaşma talep eder. Ve asla bu bilgilerin kimseyle paylaşılmaması da birinci şartı olur. Böyle bir şey olmadığına göre ve eksik bilgi ile eksik davet yapıldığı için ya diğer arkadaşların söylediği gibi düşük kademe bir varlık gelip sizinle oyun oynamıştır ya da beyninizin sizi aldatma şeklidir yaşadıklarınız.

İkincisi site içerisinde kim ne söylerse söylesin, karşınızdaki kişiyi rencide edecek şekilde mesaj yazma hakkına hiçbir üyemiz sahip değildir. Bu durum yanlış da olsa, çocukça bir merak da olsa, uydurma bir şey de olsa kimseyi yargılama hakkına sahip değilsiniz. Bu konu altında birçok üye bu tutuma sahip olduğu için tek tek isim verme yolunu seçmiyorum. Ama zaten söylediklerimi üstüne alınacaktır bu durumu yapan üyelerimiz. Eğer ki bizler bir üye birşey paylaştığında sizin gibi yapsak ve desek ki "sen cahilsin, sen ergensin, sen öylesin sen böylesin" böyle bir durumun muhattabının da kendiniz olduğunu düşünürseniz ne hale gelir bu site değil mi. Lütfen site kuralları ihlal edecek tavır ve davranışlardan kaçınınız. Konu eksik, ayrıca yanlış bilgiler içerdiği için ve tartışmaya dönüştüğü için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...