Cin Aşkından Kurtulmak İçin

Merdut

Kayıtlı Üye

Güzelliğine aşırı şekilde güvenen ancak burnu bir karış havada olan, ciddi ve somurtkan tavırlı bir genç kızın birdenbire şuh bir havaya bürünmesi, geceleri uyurken ihtiraslı sesler çıkartması durumunda; Kıza bir cinin aşık olduğu ve bu cinin kızı kandırarak, kendisine gönülden ve bedenen bağladığı, her gece seviştiği düşünülür. Kızı bu cinden kurtarmak için:

Cuma yatsı namazı kılındıktan sonra kız içerisi loş bir odaya alınarak yere çizilmiş olan büyükçe bir çemberin içine ayakta duracak şekilde bekletilir. Çemberin çevresine 7 adet mum, eşit aralıklarla sıralanıp tek tek yakıldıktan sonra her mum 7 euzubillah diyerek tek tek söndürülür. Tüm mumlar söndürüldükten sonra 41 kere Bismillah yâ cebbar diye mırıldanıp kızın yüzüne doğru üflenir. Bu kez 3 mum çemberin içine bir eşkenar üçgen oluşturacak biçimde tek tek yakılır ve kız bu üçgenin içine oturtulup önüne bakması sağlanır. Ardından her mum, 3 elham okunarak söndürülür. Kızdan 7 estağfurullah çekip yere tükürmesi istendikten sonra odadaki loşluk giderilir ya da aydınlık bir odaya geçilir. Temiz bir kâğıdın üzerine Nas sûresi yazıldıktan sonra 3 bismillah mırıldanıp ocağın içine atılır ve kız kağıt tam yanmadan evvel çıkan dumanın üzerine tutulup bir bardak okunmuş su içirtilerek evine gönderilir. Bu durum yine aynı saatte olmak üzere 6 gün devan ettirilir.

Aşağıda görülen muska 7. gün işlem bittikten sonra naylonlanıp kişiye cuma yatsı namazından sonra kimselere görünmeden ve kimselerin bulunmadığı, geçmediği bir yerde, bir ağacın köküne doğru gömülmesi tembihlenerek verilir.

cinaski.jpeg

Sağlıcakla ve ışıkla.

Batı ve Doğu Kültüründe Büyücülük (Cin-Sihir-Tılsım) - Recinal Skoot, Syf. 61-62, Baskı 2000

Nahilsen

Kayıtlı Üye
peki kız bunu nasıl anlar?cinin onu kendine bağladıgını....

Ü

Üye silindi 58480

Buna gerek kalmıyor.

Eğer onlardan kesin olarak yüz çevirirseniz size kesin olarak zarar veremezler (Kuran)
Hepsi bu. Mahlukatı birbirine tek enerji tabanlılık bağlar. Kişi samimi olarak yüzçevirebilirse kendisine musallat olan ne insan ne de cin tutunabilecek ve emecek bir enerji kokusu alamaz. Hatta izini bile kaybeder.

Musallatların çoğu biz izin verdiğimiz için ve everji cahili olduğumuz için bize yapışır.

Enerjizim o alemdeki sermayemizdir. Sultanahmette kazıklanan turist bunu nasıl anlamazsa bir enerji yollarılarımızı keşfetmedikçe üstümüzden geçinmeye çalışacak kişiler olur. Cahilane bir iyi niyet bile etrafa enerji saçmak ve kendini yağmalattırmak demektir.

Bunu cinlerle de sınırlamıyorum. İnsanlar da musallat olur.

Verdiğiniz yöntem bana sakıncalı geldi. Gece vakti kimsenin geçmediği tenha yerde ve ağaç dibinde ritüel yapmak zaten korkutucudur. İman ve ilimde aydınlanmamış insan cinleri öyle zannediyorum ki daha çok üşüştürücü bir etki yapar.

Ü

Üye silindi 58480

Neden ?
Çünkü ritüel ezbere dayalı. İdrak ve kesin bilginin sağlam temellerinden uzak ve haşa, ritüele bir şans verimlik kadar güven veriyor. Yani ritüeli test edip işe yarayıp yaramadığını anlamak sureti ile yola çıkarsak garanti veriyorum ki çok fena çarpılırız.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Cinler insanlara aşık olmazlar hatta musallat dahi olamazlar.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Peki ne olurlar salça mı ?
İnsanlar üzerinde etkilerinin olduğunu düşünüyorum.keza öyle olmasa peygamber efendimizde bile büyü etkili olmazdı .öyle değil mi?
Nerden biliyorsun o yaptıkları büyünün tuttuğunu Kuran oku anla bence.Cinler sadece vesvese verebilirler düşüncelere girerler başka hiçbir halt yiyemezler merak etme.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Arkadaşlar Kuran'ı okuyup anlarsanız eğer cinlerden asla korkmazsınız onların neler yapabileciğini yapamayacağını görürsünüz ben çok cinci hoca ve medyumu mat ettim bu hiçte sorun olmadı benim için Kuran'ı okuyup anlarsanız eğer cinlerin düşüncelere girmekten başka hiç bir halt yiyemeyeceğini anlarsınız.Büyüyü insan yapar cinler değil.İnsanlardan korkun cinlerden değil nedense hep ülkemizde var abd'de avrupada avustealyada yok bilinçlenin ki üç kağıtçılar sizi kandırmasın.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Ben çok tehtid aldım medyum ve hoca kılıklılardan zaten yuzde 95i sahtekar yok musallat ettireceğim göreceksin sen hiç birşey yapamazlar.insanlar cinlere musallat oluyor aslında farkında değilsiniz.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Nerden biliyorsun o yaptıkları büyünün tuttuğunu Kuran oku anla bence.Cinler sadece vesvese verebilirler düşüncelere girerler başka hiçbir halt yiyemezler merak etme.
ne okuyup okumayacagıma kendım karar verıyorum ayrıca,bir cinin düşünceyi kontrol etmesı basit bir mevzu mu?ya da bu da bınevi musallat degil mi?ve ve ve peygamberımıze büyü yapıldıktan sonra tuttu ki felak ver nas sureleri indirildi.bkz http://www.islamveihsan.com/peygamber-efendimize-yapilan-buyu-nasil-bozuldu.html ve yine ayrıca cinler aracılıgıyla büyüler tutmasaydı kuran da büyü yapan ve yaptıran lanetlenmezdi.var olmayan bir seyin konusu geçmezdi.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Kuran'ı okuyup anlarsanız eğer cinlerden asla korkmazsınız onların neler yapabileciğini yapamayacağını görürsünüz ben çok cinci hoca ve medyumu mat ettim bu hiçte sorun olmadı benim için Kuran'ı okuyup anlarsanız eğer cinlerin düşüncelere girmekten başka hiç bir halt yiyemeyeceğini anlarsınız.Büyüyü insan yapar cinler değil.İnsanlardan korkun cinlerden değil nedense hep ülkemizde var abd'de avrupada avustealyada yok bilinçlenin ki üç kağıtçılar sizi kandırmasın.
yahudılerı de ıncele derım buyunun alası onlarda.bu dinle alakalı degıl,islemdan once de büyü yapılıyordu.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Ben çok tehtid aldım medyum ve hoca kılıklılardan zaten yuzde 95i sahtekar yok musallat ettireceğim göreceksin sen hiç birşey yapamazlar.insanlar cinlere musallat oluyor aslında farkında değilsiniz.
tek katıldıgım nokta bu,evet medyum diye hoca diye dolanan çok sahtekar var.melesa medyum ali gürses,hatta bunlar sitelere de para mı veriyor napıyor anladım cok olumlu yorum var ancak ben olumsuz yorum yapıyorum yayınlanmıyor.günde 300 kişiyle ugrasıyorum diyor adam yaptıgı en düşük ücretli büyü 900 tl hesabını yapın gundelik kazancına.adam deli para topluyor.sadece sahtekarlıkla üstelik.geçen gün sadece can sıkıntısına nette bulduum bı adama hoca adı altında mesaj attım adını hatırlayamadım şimdi,ne zaman tutacak hocam büyü dedim beni hiç tanımıyor ,bekle iki hafta dedi ve beni engelledi.ne işlem vardı ortada ne de adamı tanıyordum.:)

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
tek katıldıgım nokta bu,evet medyum diye hoca diye dolanan çok sahtekar var.melesa medyum ali gürses,hatta bunlar sitelere de para mı veriyor napıyor anladım cok olumlu yorum var ancak ben olumsuz yorum yapıyorum yayınlanmıyor.günde 300 kişiyle ugrasıyorum diyor adam yaptıgı en düşük ücretli büyü 900 tl hesabını yapın gundelik kazancına.adam deli para topluyor.sadece sahtekarlıkla üstelik.geçen gün sadece can sıkıntısına nette bulduum bı adama hoca adı altında mesaj attım adını hatırlayamadım şimdi,ne zaman tutacak hocam büyü dedim beni hiç tanımıyor ,bekle iki hafta dedi ve beni engelledi.ne işlem vardı ortada ne de adamı tanıyordum.:)
Bana katılman önemli degil ama gerçekler bunlar sadece insanlar büyütüyor.hepsi bu :)

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
yahudılerı de ıncele derım buyunun alası onlarda.bu dinle alakalı degıl,islemdan once de büyü yapılıyordu.
Büyü var ben yok demedim ki büyüyü yapan cin değil ki insanın ta kendisidir insan düşüncesi cinlerden daha tehlikelidir mesela nazar değmesi bunun cinlerle bir alakası olabilir mi peki?

Nahilsen

Kayıtlı Üye
elbetteki büyüyü yapan insan ,ama büyünün etki etmesine aracı cin değil mi?

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Bana katılman önemli degil ama gerçekler bunlar sadece insanlar büyütüyor.hepsi bu :)
herkese kendı dusuncesı kendine gercek dogru gelir,ben de soyle bir gercekten bahsedeyım o halde,cin var ,büyü de var,bunları yaptıran ınsan ve yapan medyumlar da var.ve insan yasantısına dikkat etmezse ya da bırının buyusune maruz kalırsa cinler onlara evet musallat olur ve zıhnını yonlendırır.ve boylece ınsan hayatı kararabılır kısa ya da uzun vadede.sofrabezını kuvete silkeleyen bır komsum vardı sonrasında musallatları oldu.mesela bu da gercek.ılla bır ınsanın buyusune maruz kalmasına da gerek yok.bıraz etrafı gozlemlemek lazım benım gercegım tek dogru dıye dusunup bunu alenen ıfsa etmek sorumluluk gerektırır cunku.

Ü

Üye silindi 58480

İnsan mahiyetini bilmediği şeyin etkisi altında kalır. Musallatı hisseder, bilir, ruhsal gelgitlerinin tetiklendiğini canlı canlı yaşar.
Büyü tutarsa böyle tutar. İç yüzünü bilmediğiniz için o kuşatıcı tesire anlam veremezsiniz ve büyünün amacına ulaşması için farketmeden onu onaylarsınız ve korku ve telaş duygularınız ile de bunu konfor alanınızın bir uyarıcısı veya yanlış kodlanmış bir alameti haline getirirsiniz.

Peygambere büyü tuttu mu ? E tuttu. Ama O zihin kodlarına her türlü büyünün ve musallatın gizli geldiğini, açık açık tesir ettiğini görmeliydi ki imanının kuvvetlerini, büyünün üstüne nasıl göndereceğini öğrensin. Büyü vardır. MAhiyeti bilinmezse kişi büyünün etkisini sünger gibi emer.

Ayet var "Bilenle bilmeyen bir olur mu ?" "Kendisine ilim verilene ne de çok şey verilmiştir" "Biz ona özü kapsayan ilim verdik"
Özü kapsayan ilim hikmet demektir. Okullar okumayla elde edilmez. İçten gelir, parçaları birleştirme ile oluşan, kainati ve olayları ibretlik olarak gözlemleyerek pekişen bir öz akıldır. Dağdaki çobana da alim olma ruhsatı verir. O ruhsat entellektüel kesimin bir kısmını Kuranda şüyle tarif eder ; "onlar kitap yüklü eşekler gibidirler" yani çok bilirler çok konuşurlar ama parçaları birleştirecek bir üst akla sahip olmadıkları için ellerindeki bilgiler işe yaramaz. Ruhsal olgunluğa eriştirmez, bunalımdan kurtarmaz hatta bunalıma sürükleyebilir. Bakınız Darvinizm vs.

Şimdi cinlerin mahiyeti bilinirse korunmak için extra çabaya da gerek kalmıyor. Allah zaten geçemeyecekleri perdeyi koymuş. E o perdede delik açan filler de zaten belli. Günde 5 kere temizlenen kişi 5 günde 1 temizlenmeye başlarsa e kusura bakmayacak o başka bir dünya görmeye başlar artık. İftira, dedikodu, kul hakkına girme, cehalet, kibir, korkaklık, pislik ve anti hijyenik yaşam alanı vs gibi insanı düşük boyut tabakasında tutan bütün faktorler bellidir. Cinler bu vasıflardaki kişilere aşık olur. Yüksek titreşimler cinlere zarar verir. Onlar önce sizin titreşiminizi dibe çekerler sonra beslenirler. Bilseniz enerjinizin düşmesine asla izin vermezdiniz. Bu size bağlı cinlere değil.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
elbetteki büyüyü yapan insan ,ama büyünün etki etmesine aracı cin değil mi?
Hayır cin değildir insanın ta kendisidir düşünce gücüdür niyetidir Kuranda büyü ile ilgili ayetleri okursanız eğer büyünün cinlerle alakalı olmadığını evren ile alakalı olduğunu görürsünüz.