çevirgel Duası -Gideni Geri Getirmek için.

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
tamam oldu ama yukarida erkek icin gece yaziyor ben bunu beni terk eden karim icin okumak istersem en iyisi ne zamanlar yapayim?? sabah aksam?? hangi günlerde ? her cuma 1 kere mi??

Belirttiğim gibi yaparsanız uygun olacaktır. Her cuma 1 kere olacak şekilde. Gündüz saatleri uygundur.

duacıı

Kayıtlı Üye
bu duayı daha önce arkadaşımm 5 sne önceki sevgilisi için okumuştu ve kesinlikle olduu aradan onca sene sonra bi bağlantılarıo olmadığı halde aramıştı:) inş herkezinkide kabul olur

birde bilen varsa benm sevdiğim kişi bnden daha once hoslandıgını vs bişiler soylemişti daha sonra kavgalarımz oldu suan konusuyorz ama meraba meraba nasılsın vs sevgili olmamıştı bnde okuyabilirmiyim:/

origanum

Yönetici
bu duayı daha önce arkadaşımm 5 sne önceki sevgilisi için okumuştu ve kesinlikle olduu aradan onca sene sonra bi bağlantılarıo olmadığı halde aramıştı:) inş herkezinkide kabul olur

birde bilen varsa benm sevdiğim kişi bnden daha once hoslandıgını vs bişiler soylemişti daha sonra kavgalarımz oldu suan konusuyorz ama meraba meraba nasılsın vs sevgili olmamıştı bnde okuyabilirmiyim:/

Hoşlanma olduysa bir elektrik olmuştur, okuyun. Olacağı varsa bu sayede gerçekleşebilir.

anne adı nerede geçiyor nerede lazım okudum anlamadım S:

Filanca yazan her yerde kişiyi söylerken anne adı ile söylemelisiniz. Örneğin Ayşe oğlu Ahmet gibi.

bn yaptım fakat olmadı..

Şu sebeplerden olabilir: Enerjinizi yükleyememişsinizdir, herkes büyü yapmayı becerecek diye birşey yok. Ya da sizin için olması hayırlı değildir veya bu işlemi yapmanız uygun değildir başka bir yol uygulamanız gerekmektedir.

kıristal

Kayıtlı Üye
arkdaşlar çevirgel duası gerçekten çok etkilidir.niyet çok önemli.duaları yazarken lütfen doğruluguna inandığımız duaları paylaşalım.kullhakkı almayalım birçok kişi yanlış uygulamadan muzdarip.dua okuma saatleri biliniyorsa ve günleri dualar çok daha etkili oluyor.

drmavigöz

Kayıtlı Üye
İşe yaramIyor hiç uğraşmayın. değil 7 gün, 2 ay boyunca hergün vakit namazlarına 4'er rekat dilek hacet namazı kılarak güçlendirmek istedim.Olmadı olamadı.Hayırlı değilmiş demek ki..

origanum

Yönetici
İşe yaramIyor hiç uğraşmayın. değil 7 gün, 2 ay boyunca hergün vakit namazlarına 4'er rekat dilek hacet namazı kılarak güçlendirmek istedim.Olmadı olamadı.Hayırlı değilmiş demek ki..

Çalışmaya negatif enerji yüklemeyin olmuyor diye. Olmamasının nedeni hayırlı olmaması olabilir elbette ama şunu da unutmayın. Okumayı sadece belirtilen zamanlarda yapıp beklemeniz, devamlı canlı tutmamanız yani enerjiyi serbest bırakmanız gerekirdi.

prophetic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
4 senelik evliliğim kaynana ve bize yapılan büyüler yüzünden bitiyor.3,5 aydır ayrıyız yakında boşanacağız ve işin kötüsü bebeğim henüz 10 aylık.Büyüleri bozdurmaya çalışıyorum bir yandan.Bir de çevirgel duasını okumaya başladım 2 gün oldu.Dün gece garip bir geceydi.Doğa üstü varlıklar gelmiş gibi sürekli beni salladılar uyutmadılar.Ama çok korkmadım sadece tedirgindim.Hayatımda ilk kez böyle bir şey başıma geldi.Sonra uyudum sanırım rüyamda bir arkadaşım yanıma geldi korkma yanındayım diye teselli etti beni.Garip bir geceydi.Böyle bir şey neden olmuş olabilir acaba?Rüya mıydı gerçek miydi ayırt edemiyorum ama uykumdan uyandırılmam gerçek gibiydi.

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Yeni taşındıgım evimin gardrobun üstünde çevirgel ve surhubad duasına ait iki adet eski bir dua sayfasına rastladım ama forumda vermiş oldugunuz dua eksik anlaşılan bendeki dualar vermiş oldugunuz duadan daha da uzun..

Azize

Kayıtlı Üye
Kimsenin umudunu kırmak yahut inancını baltalamak istemem; fakat bende hiçbir işe yaramadı...

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin SaHiBuZaMaN,
cevirgel Duasini ozaman tam koyarmisiniz? Arkadaslar faydalansin.... tesekkürler.

Sevgi ve isikla

cilek1

Kayıtlı Üye
duanın tamamını ekleyecek olan yok mu?

sematuran

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar, ben uzun zamandır çevirgel duasını yapıyorum. çok da faydasını gördüm. ama bir sitede böyle bir duanın olmadığına dair bazı şeyler söyleniyor. siz bu konuda ne dersiniz? her ne kadar islamda böyle bir duanın olmadığı söylense de ben faydasını gördüm. şu anda bir ikilem yaşıyorum. lütfen bana yardımcı olup beni aydınlatın.

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Çevirgel Duası

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ يس وَالْقُرْآنِ الْحَكِيمِ اِنَّكَ لَمِنَ الْمُرْسَلِينَ عَلَى سِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ تَنْزِيلُ الْعَزِيزِ الرَّحِيمِ لِتُنْذِرَ قَوْمًامَااُنْذِرَ اَبَاؤُهُمْ فَهُمْ غَافِلُونَ لَقَدْحَقَّ الْقَوْلُ عَلَى اَكْثَرِ هُمْ فَهُمْ لاَيُؤْمِنُونَ اِنَّا جَعَلْنَافِى اَعْنَاقِهِمْ اَعْلاَلاً فَهِى َاِلَى اْلاَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَيْنِ اَيْدِيهِمْ سَدًاوَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَاَغْشَيْنَاهُم ْفَهُمْ لاَيُبْسِرُونَ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اِذَاجَاءَ نَصْرُ اللهِ وَالْفَتْحُ وَرَ اَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِى دِينِ اللهِ اَفْوَاجًا فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَعْفِرْهُ اِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ بِسْـمِ اللهِ وَبِاللهِ وَمِنَ اللهِ اَللَّهِكْ اَمْرِيْلَهْ پَيْغَمْبَرِيمِزْ عَلَيْهِ السَّلاَمِكْ قَوْلِيْلَهْ آيْدَانْ كُذَلِّكْ اَلْدِمْ كُونَشْدَنْ نُورْ اَلْدِمْ اَلْتُونْدَانْ قِيْـمَتْ اَلْدِمْ كُومُشْدَنْ حُرْمَتْ اَلْدِمْ جَوْهَرْدَنْ عِزَّتْ اَلْدِمْ كُوكْدَنْ يُوجَه لِقْ اَلْدِمْ يِـيرْدَنْ اَغِرْلِكْ اَلْدِمْ
صُودَن اَقِنْتِى اَلْدِمْ مِسكْدَنْ قُوقُولُقْ اَلْدِمْ بُو حَمَائِلِى كُتُـورَنْ فُلاَنِكْ قِزِنِيكْكِ اَىْ كِبِى بَخْتِنى اَچِقْ اَيْلَدِمْ كُونْ كِبِى يُوزِينْ نُورْلُوا وَكُونَشْدَنْ مُشَرَّفْ اَيْلَدِمْ يِلْدِيزْ كِبِى اَلْنِينِ شَوقْلِى اَيْلَدِمْ يَرْ كِبِى اَغِـرْ اَيْلَدِمْ اَلْتُونْ كِبِى قِيْمَتْلُوا اَيْلَدِمْ كُمُوشْ كِبِى حُرْمَتْلُو اَيْلَدِمْ جَوْهَرْ كِبِى عِزَّتْلُو اَيْلَدِمْ صُو كِبِى عَزِيزْ اَيْلَدِمْ مِسكْ كِبِى قُوقُولُو اَيْلَدِمْ اَرْدَنْ وَعَوْرَتْدَنْ جَمِيعْ نَاسِكْ مَيَـانِنْدَهْ عَزِيزْ وَحُرْمَتْلُوا اُولْسُونْ فُلاَنَةََ قِزِى فُلاَنَةَ هَرْكَسِينْ يَانِنْدَه زِيْنَتْلُوا اُولْسُونْ اَلْتُونْ كِبِى قِِيْمَتلُو اُولْسُونْ كُمُوشْ كِبِى حُرْمَتْلُوا اُولْسُونْ جَوْهَرْ كِبِى عِزَّتْلُو اُولْسُونْ صُوكِبِى عَزِيزْ اُولْسُونْ مِسكْ كِبِى قُوقُولُوا اُلْسُونْ جُمْلَهْ يَرْيُزُنْدَه كِى خَلْقِكْ كُو زِينِى جُمْلَهْ عَالَمِكْ كُوكْلِنِى وَ مَيْلِنِى عَقْلِنِى فِكْرِينى آرَامِنِى قَرَارِينِى وَحُكْمِنِى وَ كُوذِينِ وَجَانِنِى وَ يُـوزْ مُحَبَّتِنِى وَجَمِيعْ اَعْضَاسِنِى فُلاَنْدَنْ يَكَا چَوِيرْدِمْ بِحَقِّ يُوسُفْ پَيْغَمْبَرِينْ حُسْنِى جَمَالِى كِبِى كُوزَلْ اَيْلَدِمْ هَرْ كُورَنْ عَاشِقْ اُولْسُونْ اَللَّهُمَّ يَاعَزِيزِ تُعَزَّزَتْ وَالْعِزَّةِ فِالْعِزَّةِ عِزَّتِكَ يَاعَزِيزِكُونْ طُوغْدِى بَنْ طُوغْطُومْ كُونُكْ نُورِينِ اَلْنِمَهْ قُويْدُومْ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ بَكَاعَاشِقْ اُولْسُونْ اَللّهُمَّ يَانُورِ تَنَوَّرَتَ تَنَوُّرُ فِى النُّورِ نُورِكَ يَانُورُ اَىْ طُوغْطُو بَنْ طُوغْطُومْ اَيِكْ نُورِيْلَهْ نُورْلَنْدِمْ هَرْكُورَنْ بَكَا عَاشِق ْاُولْسُونْ بِحَقِّ يَاكَرِيمُ يَااَللهُ يَارَحِيمُ بِحَقِّ كهيعص وَبِحَقِّ حمسق وَبِحَقِّ ن وَالْقَلَمِ وَمَايَسْطُرُونَ مَا اَنْتَ بِنِعْمَةَ رَبِّكَ بِمَجْنُونَ بُو حَمَائِلِى كُتُوركْ فُلاَنِكْ قِزِينَهْ فُلاَنِكْ اُوغْلِى نِكْ كُوكْلِنِى مَيْلِنِى عَقْلِنِى فِكْرِنِى سَوْدَاسِنِى وَعَشْقِى وَاُوچْيُزْ اَليْمِشْ اَلْتِى دَمَرِينِى وَجَمِيعْ اَعْضَاسِنِى چَوِرْدِمْ بِحَقِّ اِنَّهُ مِنْ سُلَيْمَانَ وَاِنَّهُ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَلاَّ تَعْلُوا عَلَىَّ وَأْتُونِى مُسْلِمِينَ وَدَخِى يُوزْ يِكِرمِى دُرتْبِيكْ پَيْغَمْبَرْلَرِينْ مُعْجِزَاتِيْلَهْ وَجُمْلَهْ مَشَايِخْلَرِينْ هِمَّتِيْلَهْ لاَ اِلَهَ اِلاَّ اللهُ اَللَّهِكْ عِنَايَتِيْلَهْ مُحَمَّدٍ رَسُولُ اللَّهِكْ شَفَاعَتِيْلَهْ اَللَّهِكْ بِرْلِكِيچُونْ بُوحَمَِائِلِى كُتُورَنْ فُلاَنْ قِزِنِينْ اِرَاقْدَه وَيَقِينْدَهْ قُتُودَهْ قُومْشُودَهْ اُولاَنْ دُشْمَنْلَرِينِكْ اَغِزْلَرِينْ وَدِللَّرِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ بَغْلُوا اُولْسُونْ وَدَخِى اَللهُ تَعَالَى جَلَّ شَانُهُ بِرْدِرْاَللهُ تَعَالَنِينْ بِرْ لِكِچُونْ يَتْمِشْ اِيكِى مِلَّتِينْ كُوزِينْ دِيلِينْ اَغْزِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ بَغْلُوا اُولْسُونْ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ َقُوَّةَ اِلاَّ بِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمُ بِرْلَهْ اَرْدَنْ وَعَوْرَتْدَنْ وَمُنَافِقْدَنْ بُو حَمَائِلِى كُتُرَنْ فُلاَنِكْ حَقِّنْدَهْ يَرَامَزْلِقْ اِدَنْلَرِينْ كُوزْلَرِينْ وَقُولَقْلَرِينْ وَاَغِزْلَرِينْ وَدِللَّرِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ بَغْلُوا اُولْسُونْ وَلاَحَوْلَ وَلاَقُوَّةَ اِلاَّبِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمِ اَللَّهُمَّ فَسَحَرَلَنَا وَجَعَلْنَا مِنْ بَيْنِ اَيْدِيهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْـشَيْنَا هُمْ فَهُمْ لاَ يُبْسِرُونَ جُمْلَهْ نَاسِكْ دِلِينْ اَغْزِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ بَغُْلـُوا اُولْسُونْ وَجَمِيعْ دُشْمِنْلَرِينْ اَغِزِينْدِلِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ وَبَغْلُوا اُولْسُونْ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْىٌ فَهُمْ لاَ يَعْلَمُونْ بِرْلَهْ صَاغِمْدَه صُولُمْدَهْ اَرْدِمْدَهْ اُوكُومْدَهْ اُولاَنْ دُشْمَنْلَرِينْ دِلِينْ اَغْزِينْ بَغْلَدمْ بَغْلَنْسُونْ بَغْلُوا اُولْسُونْ وَدَخِى اَلْتِى بِيكْ اَلْتِيُوزْ اَلتْمِشْ اَلْتِى آيَتْ قُرْاَنْدَهْ وَيَدِى سَيَّارَهْ وَيِكِرْمِى دُوقُوزْ حُرُوفِ هَجَابِرْلَهْ وَدَخِى بِيكْ كَرَّهْ يَااَللهُ دِيدِمْ وَبِيكْ كَرَّهْ يس شَرِيفِى بَاشِـمِهْ طَاچْ اَيْلَدِمْ وَبِيكْ كَرَّهْ اِنَّا فَتَحْنَا لَكَ سُورَه سِنِى صَاغْ يَانِمَهْ اَلْدِمْ وَبِيكْ كَرَهْ تَبَارَكَ سُـورَهْ سِنِى صُولْ يَانِمِهْ اَلْدِمْ وَ بِيكْ كَرَهْ تَبَّتْ وَبِيكْ كَرَهْ اِخْلاَصْ شَـرِيفْ وَبِيكْ كَرَهْ اَيَتَ الْكُرْسِى وَبِيكْ كَرَهْ آمَنَ الرَّسُولِ اَيَتْلَرِينِى چَوْرَهْ يَانِمَهْ يَدِى قَاتْ حِصَارْ اَيْلَدِمْ فُلاَنْ اِبْنِ فُلاَنَةَ قُولُومْ وَمَفْتُونُمْ اُولْسُونْ كُوكْلِنِى مَيْلِنِى عَقْلِنِى فِكْرِنِى سَوْدَاسِنِى عَشْقِنِى وَيُزْمُحَبَّتِنى وَكُوذِنِى وَجَانِنِى وَحُكْمُنِى اَرَامِـنِى قَرَارِنِى وَ 366 طَمَرِينِ وَجَمِيعْ اَعْضَـاسِنِى فُلاَنْدَنْ يَنَا چَـوِرْدِمْ بَنْدَن غَيْرِيسِبِى كُورْمَسُونْ عَشْقِمدَنْ دَلِى دِيوَانَهْ اُولْسُونْ يَانْسُونْ طُوتُشْسُونْ كَنْدُونِكْ نَهْ اُولْدِيغِكْ بِلْمَسُونْ سَرْكَرْدَانْ اُولْسُـونْ اِلَهِى يَارَبِّ كُوكْدَهْ اُولاَنْ فَرِشْتَهْلَريكِْ حَقيِّچُونْ وَلَوْحِ مَـحْفُوظْ حُرْمَتِى چُـونْ وَدَخِـى 18000 عَالَمْ حُرْمَتِيچُونْ وَ نُوحْ نَجِىُّ اللهْ عَلَيْهِ السَّلاَمْ طُوفَانْدَنْ خَلاَصْ اُولُوبْ طَبْحِ اِيْلَدِكِى عَـاشُورَهْ سِيچُونْ وَحَضْرَتِِ يُوسُفْ عَلَيْهِ اسَّلاَمِكْ مَحْپُوسْدَنْ خَلاَصْ اُولْدِيغِى حُرْمَتِيچُونْ وَحَضْرَتِ دَاوُدْ پَيْغَمْبَرِينْ زِرْحِى اِيچُونْ وَسَحَرْ وَقْتَنْدَهْ آهِى ذَارْ اِيدَنْ قُوللَّـرِينْ ذَارِ اِيچُونْ وَصَـادِقْ مُؤْمِنْ قُوللَّرِينْ صِدقِى اِيچُونْ عِـيسَى رُوحُ اللهْ حَقِّيچوُنْ بَيْتِ الْمَعْمُورْ وَبَيْتِ الْحَرَامْ حُرْمَتِيچُونْ بُوحَمَائِلِى كُتُورَنْ فُلاَنْ اُوغْلِى فُلاَنِكْ كُوذِينَهْ شِيرِينْ وَكُوذَلْ كُوسْتَرْ كَلْ يَارَبِّ يَارَبِّ فُلاَنِكْ عَقْلِنِى فِكْرِنِى مَيْلِنِى سَوْدَاسِنِى وَعَشْقِنِى وَحُكْمُنِى اَرَامِنِى وَقَرَارِينِى وَجَانِنِى وَكُذِينِى وَيُزْمُحَبَّتِنِى وَ366 طَمَرينِى وَجَمِيعْ اَغْضاَسِنِى فُلاَنْدَنْ يَكَا چَوِرْ كَلْ وَلاَحَوْلَ وَلاَقُوَّةَ اِلاَّ بِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمِ ذَمِينِ آسُماَنْ عَرْشَ وَكُرْسِيَّه دَكِينْ لاَاِلَهَ اِلاَّ اللهِ مُحَمَّدٍ رَسُولُ اللهِ حَقِّيچُونْ يُوحَمَائِلِ كُتُورنْ فُلاَنْ اُوغْلِنِى جُمْلَهْ خَلْقِينْ اِيچِينْدَهْ وَجُمْلَهْ نَاسِكْ يَانِنْدَهْ شِرِينْ وَعَزِيزْ وَحُرْمَتْلُوا وَمُحَبَّتْلُوا اَيْلَهْ يَارَبِّ اَللَّهُمَّ بِحَقِّ لاَاِلَهَ اِلاَّ اللهِ مُحَمَّدٍ رَسُو لُ الله ِوَبِحُرْمَةِ اِلَهِى آدَمَ وَحَوَّاءْ وَبِحُرْمَةِ سُلَيْمَانْ ابْنِ دَاوُدْ عَلَيهِمَا السَّلاَمُ وَبِحُرْمَةِِ آمِينَ يَارَبَّ الْعَالَمِينَ يَااَللهَ ا ب ت ث ج ح خ د ذ ر ز س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ك ل م ن و هـ لا ى وَلاَحَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ اِلااَّ بِا للهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمِ خَتَمَ اللهَ عَلَى قُلُوبِهِمْ وَعَلَى سَمْعِهِمْ وَعَلَىَ اَبْصَارِهِمْ غِشَاوَةٌ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ وَجَعَلْنَا مِنْ بَيْنِ اَيْدِيهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَاَغْشَيْنَا هُمْ فَهُمْ لاَيُبْسِرُونَ وَاللهُ مِنْ وَرَائِهِمْ مُحِيطٌ بَلْ هُوَ قُرْآنٌ مَجِيدْ فِى لَوْحٍ مَحْفُوظٍ وَلاَحَوْلَ وَلاَقُوَّةَ اِلاَّبِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمْ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَلْحَمْدُ ِللهِ الَّذِى خَلَق السَّمَواَتِ وَاْلاَرْضَ وَجَعَلَ الظُّلُمَاتِ وَالنُّورَ ثُمَّ الَّذِينَ كَفَرُو بِرَبِّهِمْ يَعْدِلُونَ
Bismillahirrahmanirrahim. Yasin vel kuranil hakim. İnne keleminel mürselin. Ala sıratın müstakım. Tenzilül azizir rahim. Litünzira kavmen ma ünzira abaühüm fehüm gafilün. Lekad hakkal kavlü ala ekserihim fehüm la yü’minun. İnna cealna fi a’na kıhim ağlanen fehiye ilel ezkani fehüm mukmehun. Vecealna min beyni eydihim seddev ve mim halfihim sedden feağşeynahüm fehüm la yübsirun. Bismillahhirrahmanirrahim. Izaca enas rullahi velfeth. Veraeyten nase yedhulune fi dinillahi efvaca fesebbih bi hamdi rabbike vestağfirhü innehü kane tevvaba. Bismillahirrahmanirrahim. Nasrun minallahi ve fethun karibün ve beşşiril mü’minin. Bismillahi ve billahi ve minallahi Allahın emriyle ve peygamberimiz aleyhisselamın kavliyle aydan güzellük aldım. Güneşten nur aldım. Altundan kıymet aldım. Gümüşten hurmet aldım. Cevherden ızzet aldım. Gökten yücelik aldım. Yirden ağırlık aldım. Sudan akıntı aldım. Miskten kokuluk aldım. Bu hamaili götüren fülanın kızının ay gibi bahtını açık eyledim. Gün gibi yüzin nurlu ve güneşten müşerref eyledim. Yıldız gibi alnın şevkli eyledim. Yir gibi ağır eyledim. Altun gibi kıymetli eyledim. Gümüş gibi hürmetlü eyledim. Cevher gibi ızzetlü eyledim. Su gibi aziz eyledim. Misk gibi kokulu eyledim. Erden ve avretden cemi nasın meyanında aziz ve hurmetlü olsun. Filane kızı filane hergezin yanında ziynetlü olsun, altun gibi kıymetli olsun, gümüş gibi hurmetlü olsun, cevher gibi izzetlü olsun, su gibi aziz olsun, misk gibi kokulu olsun, cümle yir yüzündeki halkın gözini cümle alemin gönlini ve meylini aklını fikrini eramını kararını ve hükmini ve gözini ve canını ve yüz muhabbetini ve cemi azasını filandan yana çevirdim. Bi hakki Yusuf Peygamberin hüsni cemali gibi güzel eyledim. Her gören aşık olsun. Allahümme ya Azizi tüazzezed vel izzeti fil izzeti izzetike ya aziz. Gün doğdi ben doğdum, günün nurini alnımah koydum, fülan ibni fülaneh baga aşık olsun. Allahümme ya nuri tenevverte tenevvirü fin nuri nurike ya nuru. Ay doğdi ben doğdum, ayın nuriyle nurlandım, her gören baga aşık olsun. Bi hakki ya Kerimü ya Allahü ya Rahimü bi hakkı Kef He Ye Ayın Sat ve bihakki Ha Mim Ayın Sin Kaf. Ve bi hakkı Nun vel kalemi vema yesturun. Ma ente bini’mete rabbikebi mecnun. Bu hamaili götüren fülanın kızına fülanın oğlunun gönlüni, meylini, aklını, fikrini, sevdasını ve aşkını ve 366 damarını ve cemi’ azasını çevirdim. Bi hakkı İnnehü min süleymane ve innehü Bismillahirrahmanirrahim. Ella ta’lü aleyye ve’tüni müslimin. ve dahi yüzyirmidörtbin Peygamberlerin mucizatiyle ve cümle meşayıhların himmetiyle La ilahe illallah. Allahın inayetiyle Muhammed Rasulullahın şefaatiyle Allahın Birliği içün bu hamaili götüren filan kızının irakde ve yakında kötüde komşuda olan düşmanlarının ağızların ve dillerin bağladim bağlansun bağlu olsun. Ve dahi Allahü teala celle şanihü birdir. Allahü Tealanın birliği içün 72 milletin gözin, dilin ,ağzin bağladım bağlansun baglu olsun. Vela havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. Birleh erden ve avretten ve münafıktan bu hamaili götüren filanın hakkında yaramazlık idenlerin gözlerin kulakların ağızların ve dillerin bağladım bağlansun bağlu olsun. Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim Allahümme feseheralena. Vecealna min beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden feağşeynahüm fehüm la yübsirun. Cümle nasın dilin ağzın bağladım bağlansun bağlu olsun. Ve cemi düşmanların ağzın dilin bağladım bağlansun ve bağlu olsun. Sümmün bükmün umyün fehüm la ya’lemün. Birleh sağımda solumda ardımda önümde olan düşmanların dilin ağzın bağladım bağlansun bağlu olsun. Ve dahi 6666 Ayet Kuranda ve 7 seyyare ve 29 hurufi heca birleh ve dahi 1000 kere ya Allah didim ve bin kere Yasini şerifi başıma tac eyledim. ve bin kere İnna fetahna leke suresini sağ yanıma aldım ve bin kere Tebareke suresini sol yanıma aldım ve bin Tebbet ve bin İhlası şerifi ve bin Ayetel kürsi ve bin Amenar rasuli ayetlerini çevre yanıma yedi kat hisar eyledim. Filan ibni filane kulum ve meftunum olsun gönlini meylini aklını fikrini sevdasını aşkını yüz muhabbetini ve gözini ve canını ve hükmini eramını kararını ve 366 damarını ve cemi azasını filandan yana çevirdim. Benden ğayrisini görmesün, aşkımdan deli divane olsun, yansun tutuşsun, kendünin ne olduğun bilmesin, serkerden olsun. İlahi Yarabbi gökte olan feriştehlerin hakkiçün ve levhi mahfuz hurmetiçün ve dahi 18000 alem hurmetiçün ve Nuh Neciyullah Aleyhisselam tufandan halas olup tabhı iylediği aşuresiçün ve Hazreti Yusuf Aleyhisselamın maphustan halas oldiği hurmetiçün ve Hazreti Davut Peygamberin zırhı içün ve seher vaktinde ahizar iden kulların zari içün ve sadık mü’min kulların sıtkı içün İsa ruhullah hakkı içün beyti mamur ve beytil haram hürmetiçin bu hamaili götüren filan oğlu filanın gözüne şirin ve güzel göster gel. Yarabbi filanın oğlini fikrini meylini sevdasını ve aşkını ve hükmini eramını ve kararını ve canını ve gözini ve yüz muhabbetini ve 366 damarını ve cemi azasını filandan yana çevir gel Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Zemini asuman arş ve kürsiye değin La İlahe illallahi Muhammedir Rasulullah hakkiçün. Bu hamaili götüren filan oğlunu cümle halkın içinde ve cümle nasın yanında şirin ve aziz ve hürmetlü ve muhabbetli eyle.Yarabbi. Allahümme bi hakkı La ilahe illallahi Muhammedir rasulullahi ve bi hurmeti ilahi ve bi hürmeti Amin Ya Rabbel alemin Ya Allahü elif be te se cim ha hı dal zel ra ze sin şın sat dat tı zı ayın ğayın fe kaf kef lam mim nun vav he lamelif ye. Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Hatamallallahü ala kulubihim ve ala semihim ve ala ebsarihim ğışavetün ve lehüm azabün azim. Ve cealna min beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden feağşeynahüm fehüm la yübsirün. Vallahü min veraihim muhid. Bel hüve kuranın mecit. Fi levhin mahfuz. Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdü lillahillezi halakas semavati vel arda ve cealez zulimati vennura sümmellezine keferü bi rabbihim ya’dilün.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
7 kere okumak şarttır ancak o zaman etkisi görülür. 7 sabah imsakta okuyun ve arkasından çevirgelin tamamlayıcısı olan Surhubad duasını da okuyup 2 rekat namaz kılın ve Allahtan kimin gelmesini istiyorsanız dua edin. Ya kendi gelir ya da haberi.

Origanium cuma sabahımı başlamak şarttır yoksa herhangi bir günün sabahıda başlasak olurmu?