CERN PLANI: Dünyayı Yok Ederek, Mars’a Taşınmak!

Kont Drakula

Kayıtlı Üye
İş
Gündüzleri Voyvodalık, Geceleri Vampirlik
Bu noktada size verilen bilgilerin doğruluğu devreye giriyor sonuçta bu bilgileri aktaranlar (SSCB/Rusya, ABD) anlaşabilirler sizi istedikleri gibi kandırabilirler. Hayat Evren'in başka kesimlerde farklı evrimleşmiş olabilirler canlılar hayatta kalmak için Dünya canlıları gibi oksijenli solunum değilde daha farklı solunum yolları kullanıyor olabiliyor. CERN deneyine gelecek olursak sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum. Yaratılacak ''Kara delik''ler o kadar küçük olacakki teorik olarak hemen buharlaşacak tabii teorik olarak. Dünya'yı yok etmeye yetecek kadar (Bir Ceviz'in yarısı kadar.) bir Kara delik yapmak henüz mümkün değil, en azından bilim adamları böyle diyor.

guzelcem

Kayıtlı Üye
O kişilere hayatının her anında muhtaçsın. Muhtaç değilim. :( O yüzden inançsız kişilerin sistemine uymak zorundasın. Zorunda değilim, dünyayı bu tür tehlikeli deneyler yaparak sonumuzu getirmek istiyorlar. :( Kim kime muhtaç Allah'dan başkasına muhtaç etmesin Rabbim...Bu benim inancım kardeş ya susun yada hayırlı konuşun. :(

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Tedirgin değilim çünkü bu konudan anca 20-30 forum konusu, 1-2 internet haberi çıkar, kitap ya da film bile çıkmaz. :) Şimdiye kadar nasıl geldiyse öyle gidecek.. :)

musashi

Banlı Kullanıcı
Bu deneyi bende merakla takip ediyorum. Ama o parçacağı bulamayacaklar cunku yoktan var etmek Allah'a mahsustur. Mars'ta yasamaya elverişli ortam olusturulabileceğine inanıyorum... Atmosferi 100 yılda dunyamız gibi olabilirmiş suanki teknolojiyle belki bir 10 yıl sonra marsı 2 yılda dunya gibi hazırlayabilirler. Cern Deneyine gelince benim fikrim.
İster Hindu ister Musevi ister Hristiyan olsun. İsterse hiçbirşeye inanmasın Allah'ın kudreti kainatı öyle sarmışki ne yaparlarsa yapsınlar bundan kaçamayacaklar. Aklı olan her insanın Allah'ın varlığını kabul ettiğini ben biliyorum. Ama kimisi ekonomik kimisi sosyolojik kimisi baska nedenlerden dolayı inkar ediyorlar. Çoğu düzeni inkar ediyor ama arayışları hep Allah (cc) olmustur.
Bizlerin yapacağı kimseyi inancları düşünceleri ile suclamamak. Kadere inananlar olarak herkese saygı ile yaklaşıp geleceği Allah'ın takdirine bırakmak olacaktır. İnşallah bu deneyle insanlık Allah'ın kudretini birkez daha inkar edemeyecek şekilde kabullenmiş olur.
Konuyu hazırlayan arkadaşa teşekkür ederim. Çok güzel bir çalışma olmuş.

hypetia

Kayıtlı Üye
İş
ressam
Her ne aranıyor olmanın belirsizliği ola dursun,kanımca insanlar kendilerinin nereden varolduklarının peşinde gibi..sadece bir fikir.
Dünyanın yok edilme sancılarına gelince;zaten savaşlardan ve insanların sevgisizliğinden bu yeterince olmuyormu?..asıl buna kaygılanmalı.Din ve Allah adiyle dökülen kan,başka adla okadar dökülmüyor.

Perina

Banlı Kullanıcı
Bu deney de mi masum değil..masum olan hiçbir şey kalmadı sanki etrafımızda..neden insanlar türlü türlü entrikalar peşindeler..neden..inançlarımızdan başka(dinsel inançları kasdediyorum)gerçek ve güzel olan hiçbirşey kalmadı sanki dünyamızda..

hypetia

Kayıtlı Üye
İş
ressam
Her ne arandığı bilinmeye dursun,insanın kendinin varolma arayışını içeriyor yine de...sadece fikir

Dünyanın yok edilmesi sancılarına gelince;dünyayı zaten savaşlar ve sevgisizlik yeterince yok ediyor.Din ve allah adına dökülen kan acaba hangi ad için dökülüyor?

hypetia

Kayıtlı Üye
İş
ressam
Her ne arandığı bilinmeye dursun,insanın kendinin varolma arayışını içeriyor yine de...sadece fikir

Dünyanın yok edilmesi sancılarına gelince;dünyayı zaten savaşlar ve sevgisizlik yeterince yok ediyor.Din ve allah adına dökülen kan acaba hangi ad için dökülüyor?

dip not:yukarıda ki yazı bana ait arkadaşın adıyle nasıl gelmiş anlayamadım:)yeni üyeyim beceremedim galiba.

Perina

Banlı Kullanıcı

Bazıları İslamı ve Türk milletini hatta Peygamber Efendimizi kan dökücü,savaşçı olarak algılıyor..oysa İslam'da savaşlar daha çok savunma maksatlıydı..hem şuan ki manzaraya bir bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız..medeni geçinen milletler güya barış götürme adına savunmasız miletlere zulm ediyor..oysa biz hep barış götürdük,savaşı huzur için yaptık..sömürmek ve kan için değil..Peygamberimiz evet savaştı ama o bunu hiç istemedi..zorunlu bırakıldı..savunmak için savaştı..Ama Allah'ın hikmeti,kılıcına tek kan damlası bulaşmadı..o hiç öldürmedi..kan dökme deyince bunlar döküldü ister istemez işte:(