CERN PLANI: Dünyayı Yok Ederek, Mars’a Taşınmak!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
İlginç ve oldukça iddealı bir makale!!

Tanrıyı Bulmak Değil, Tanrı Olmak İstiyorlar ve CERN PLANI

Bal yiyen baldan usanır. Ben de siyaset yazmaktan usandım.
(Bal, lafın gelişi. Siyaset yazmak sirkeden beter!)
Bugün siyaset yerine fizik, hatta fizik kurallarını aşan meşhur CERN deneyimi üzerine yazmak istiyorum.
CERN deneyimi birçok bilim adamının, “TANRI PARÇACIĞI” nı bulmayı hedeflediği popüler bir uğraş.
En azından tüm dünyada böyle biliniyor.
BBC bu deneyle ilgili tüm dünyaya ilginç bir haber geçince, bu konuyu yazmak şart oldu.
BBC’nin haberi şöyle;
İtalya'da Alplerin kolu olan Apenin Dağları'nın altında bir laboratuardan 700 kilometre ötedeki diğer laboratuara fırlatılan nötrinoların hedefe saniyenin milyarda biri kadar önce vardığını hesapladılar. 15 bin defa ölçüm yapan bilim adamları sonucun kendilerini şaşırttığını, bu nedenle ABD ve Japonya'dan başka kuruluşlardan da bağımsız şekilde bu ölçümleri değerlendirmelerini istediklerini açıkladı.
Araştırmacılar o zamana dek bu bulgulara temkinli yaklaştıklarını söylüyor.
Albert Einstein'e göre hiçbir şey ışıktan daha hızlı hareket edemez.
Ancak doğrulandığı takdirde bu deney, Albert Einstein'in Özel Görelilik Kuramının bazı kısımlarını tersine çevirebilir, evrenin nasıl işlediğini açıklayan yasalar alt üst olabilir.
Tüm modern fizik teorilerinin yeniden gözden geçirilmesini dahi gerektirebilir.
Bununla beraber araştırma grubu "sistematik hata" dedikleri durumun oluşması halinde istenildiği kadar ölçüm yapılsın, yine aynı hata, yani hız sınırının aşıldığı gibi bir izlenim elde edilmesi riski bulunduğunu, bu nedenle ölçümlerini kamuoyuna ilan ettiklerini bildirdi.
Doktor Antonio Ereditato ve ekibi bu konuda üç yıldır araştırma yürütüyordu.
Ereditato "Hayalim başka bir bağımsız deneyde de aynı sonucun alınması - o zaman rahatlayacağım" diye konuştu.
Ereditato, "Ama şimdilik hiç bir şey iddia etmiyoruz. Toplumun bu çılgın sonucu anlamakta yardımcı olmasını istiyoruz - çünkü bu çılgınlık ve elbette sonuçları da çok ciddi olabilir" dedi.

CERN MERKEZİNDE HİNDU TANRISI

Habere, ve haberin öznesi CERN deneyine çıplak gözle baktığımızda, “Allah’ı arayan bilim adamları” algısı öne çıkıyor.
-Şayet böyle ise- İslam dini açısından bu araştırmaya baktığımızda araştırmanın hiçbir sakıncası yok.
Zira Hadislerde Allah’ın, “Alimler benim tercümanımdır” sözüne sık rastlarız.
Alimin de, İslam ya da İslam dışı olanı olmaz.
Alim, alimdir.
İnancı kendisini, eserleri ise dünyayı bağlar.
“TANRI PARÇACIĞI”nı aradığını iddia eden CERN deneyimine, kuvvetli şüphe ile bakmamızı gerektiren net olgular nedense hem Türkiye, hem de dünya basınında görmezden geliniyor.
Bu yazımda ortaya koyacağım bazıları net, bazıları yoruma açık, bazıları inanç gerektiren olguların hedefi asla bilim, ya da bilim adamları olamaz.

CERN MERKEZİNDE HİNDU TANRISI

Tam aksine.
Bilimin, Yahudilik ve Hinduizm’i egemen kılmak için araç olarak kullanılıp kullanılmadığını beraberce gözlemlemek istiyorum.
CERN deneyleri Fransa-İsviçre sınırında bulunan Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.
Bilim adamları yerin altında Büyük Hadron Çarpıştırıcısı'nda "Büyük Patlama"yı taklit etmeye çalışarak, "Tanrı parçacığı" olarak da bilinen Higgs Boson parçacığının varlığını bulmaya çalışıyorlar.
Şimdi sıkı durun;
İlk şok;
CERN deneyinin yapıldığı bu Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi’nin girişinde ne var biliyor musunuz?
Tahmin ettiğiniz gibi önemli bilim adamlarının heykeli ya da sözleri değil, bu bilim yuvasında sizi ilk karşılayan bir Hindu tanrısının heykeli.
Bir bilim yuvasında, üstelik tüm zamanların keşfini yapmayı hedeflediğini iddia eden Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi’nde, bir dine mensup inancın tanrısının heykeli neden dikilmiş olabilir acaba?
Şayet dinlere olan saygı ya da bir psikolojik güç alınma hedefi var ise, yeryüzünde inanılan tek din Hinduizm mi?
Bu soruların bir cevabı olmalı…

CERN'İN TANRISININ ANLAMI: YOK OLUŞ!

Cevap aramaya dikilen heykeli inceleyerek başlayalım;
Heykelin adı: ŞİVA
Şiva, Hinduizm Tanrılar hiyerarşisinde en büyük tanrı.
(Hindular öyle inanıyor)
Şiva, hem yok oluşu hem de varoluşu simgeliyor.
Heykelin simgelediği bir başka unsur ise, kabala.
Shiva'nın elinde "alev topu" olarak görülen şey aynı zamanda yine Kabalist bir sembol olan gözlü beş parmaklı eli temsil ediyor.
Kabala bilindiği gibi insanların iradesini elinden almaya çalışan, bir başka açıdan değerlendirildiğinde, köleleştirmeye çalışan yapıyı oluşturmaya çalışan bir akım.
5 rakamı bu heykelde de temsil ediliyor.
İlginç bir tesadüftür ki, Pentagon’nun binası da beşgendir!
Tarihin en büyük buluşlarından birisini gerçekleştirmeye çalıştığını iddia eden bir bilim yuvasının tam girişindeki Hindu tanrısının bilimle ne işi olabilir sizce?
Tuhaf kelimesi bu durumu açıklamaya aciz kalıyor.
Akılla izah edilebilir bir fotoğraf değil bu.
Oysa bilimin rehberi akıl değil miydi?
Uzun süredir beynimi zorlayan bu sorunun cevabını bulmaya çalıştım.

DÜNYAYI YOK EDEREK MARS'A TAŞINMAK İSTİYORLAR!

Doğrusu kuvvetli bir cevap buldum.
Madem bu fotoğraf akılla izah edilemiyor, benim bulduğum cevabın da aklı zorlayan bir yanıtı olması gerekir.
CERN’de aranan Tanrı Parcacığı değil, ÖLÜMSÜZLÜK!
Paralel evrenler, sınırsız enerji, zamanda yolculuk vs. bunlar bir detay.
Aranılan şey ölümsüzlük.
Size bir sır daha vermek isterim;
Aradıkları parçanın adını, “Tanrı Parcacığı” olarak perdeliyorlar, aradıkları, simyada geçen ölümsüzlük parçası.
“Tanrı Parcacığı” diyerek, bilimsel yolla Allah’ı ispat etmek gibi bir istekleri olmadıkları halde, kendilerini perdelemek için böyle bir isimle yola çıktılar.
CERN deneycileri Tanrıyı bulmak değil, Tanrı olmak (Haşa) için yola çıktılar!
Yazdıklarımın benim için mayınlı alanlar olduğunu biliyorum, yazdıklarıma beyninizi bloke etmemeniz ve CERN deneycileri ile ilgili somut olguları önyargısız görmeniz kafi.
Yazdıklarıma şaşıranlar olabilir ama henüz sizi gerçekten şaşırtacak, muhtemelen de sarsacak olanları yazmadım.
CERN’deki Şiva heykeli’nin hem yok oluşu hem de varoluşu simgelediğini açıklamıştım.
İşte bunun çok gizli bir anlamı var.
CERN deneycileri Mars’a taşınmak için hazırlık yapıyorlar.
Bir başka gizlenen gerçek ise, Mars’ta hayat olmadığı!
Oysa Mars’ta hayat var ve bu gizleniyor.
CERN deneycilerinin rüyası şu;
Zamanda delik açarak, dünyayı yok etmek ve Mars’a taşınmak!
Bizim 1 senemiz uzayda 70 sene ise, uzayda 70 yıl insan için yüzyıllar boyu sürecektir.
Hatta ortalama insan ömrünün bu hesapla 1000 olacağını hesaplıyorlar.
Bu çalışmalarını hızlandırmalarının sebebi de Maya takviminin 2012’de bitmesi.
Maya’lılar 2012’de kıyametin kopacağını iddia ediyorlar.
CERN deneycileri Kabala, Simya, astroloji, masonik yapılanmanın teşekkül ettiği Lucifer (şeytan) bir yapıdır.
Bu birleşimin akmayı düşündüğü havuz ise; DECCALİYET’TİR…
PEKİ NE OLACAK?
CERN deneycileri dünyayı önemli ölçüde etkileyecek, büyüleyecek, hatta hipnoz altına alacak bir yapıyı kurmayı başaracaklar.
İstediklerine önemli ölçüde yaklaşacaklar ama EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLAMAYACAK!
Dini bakışla da, “ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAK”

CERN DENEYİNİN YAPILDIĞI MERKEZİN GİRİŞİNDEKİ O HİNDU TANRISI

teknolojicerndekiyok.jpg

Turk Time 23 / 09 / 2011 - Talat Atilla

Sevgi ve ışıkla kalın:)

karzem

Banlı Kullanıcı
Dikkattimi çeken Büyük Hadron Çarpıştırıcısı ile Hindu Tanrısının arasındaki benzerlik

Uploaded with ImageShack.us

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
''Oysa Mars’ta hayat var ve bu gizleniyor.''
Çok iddaalı bir teori.İlk defa böyle olabileceğini düşündüm.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
spawnz arkadasıma katılıyorum ispat gerektiren bir sey.Ama marsta hayat olsa bütün dünyanın aldığı eğitim değişir sonuçta sadece dünyada hayat var oksijen var bilgileriyle eğitiliyoruz.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Başında da belitmiştim, gerçekten iddealı bir teori. Doğru veya yalan ilerleyen zaman gösterecek, görmek nasip olursa! Gazeteci bu tezi ortaya atarken muhtemelen bir araştırma yapmıştır. Ayrıca, ' yazdıklarımın benim için mayınlı alanlar olduğunu biliyorum ' demiş.
Bakalım daha ne tezler ortaya atılacak!!

magribeyn

Kayıtlı Üye
Cern de çalışan Türk bilim adamları 2007 de Isparta'da uçak kazasında ölmüştü. Parçacık fiziği alanında ülkemizin en iyi bilim adamlarını kaybettik bu da düşündürücü...
Kaza olduğuna inanmamıştım zaten.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
kıyamet yaklaşıyor belkide bu deney insan ırkının sonu olacak.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
ALLAHIM izin vermesin bu tür inançsız insanlara, dünyamızın sonunu getirmek istiyorlar...:( emeğinize sağlık kardeş.

Bilimin inancı yoktur.Yani bilimde inançlı yada inançsız diye bir kavram yoktur.Sen bunu karıştırdığın için CERN de değilsin.

Senin inandığın kitapta sana emredilen;senin CERN de olman gerektiği.Ama nedense orada olamayanlar hep eleştiriyor.Olumlu yorumlara pek gelmedim.

Ayrıca o deneyin sonucunda yaradanı daha iyi tanıyacaksın bir nevi.Kim olduğun,nerede olduğun ve neden burada olduğun gibi sorulara cevap bulacaksın.

Bu sorularına cevap bulmana vesile olacak kişinin inançlı yada inançsız olması ne farkeder?

Ayrıca o deneyin senin aleyine ne gibi bir sonucu olacağını düşünüyorsun çok merak ettim.

Şunu da unutma ki şuan inançsız diye tabir ettiğin kişilerin katkıları ile yaşamına devam edebiliyorsun.Tıp,teknoloji,eğitim vb. tüm ihtiyaçların o inançsız dediğin kişiler tarafından karşılanıyor.İnançsız dediğin kişilerin sistemine tek bir aykırı harekette bulunmaz,senin yaşamanı anında altüst eder.Bu yüzden o kişilere hayatının her anında muhtaçsın.O yüzden hayatını yaşamanı sağlayan kişilerin inançsız yada inançlı olması faretmez.Sisteme uymayacağım diyorsan yapabileceğin tek şey ıssız bir adada tek başına yaşaman.O da mümkün değil.O yüzden inançsız kişilerin sistemine uymak zorundasın.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın spawnz, üyemiz kendi inancı doğrultusunda görüşünü yazmış. Zaten kimse kimsenin görüşünü kabul etmek, inanmak durumunda değildir.

Yorumlarınızı kişilere değil, konuya yapınız. Lütfen tartışma ortamı oluşturmayalım.
Bu konuyu yeni bir tartışma başlatmak için değil, ilginç geldiği için paylaştım.

Birbirimize karşı sabırlı, hoş görülü ve anlayışlı olmamız temennisiyle!

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Roman bile çıkmaz bu iddiadan. Ciddiye alınacak yanı da yok. CERN'de kaç milletten, kaç dinden, kaç insan çalışıyor biliyor mu acaba bu yazar? Ayrıca CERN dünyanın en şeffaf bilim araştırma merkezlerinden biri. AR-GE parasına destek ol, bütün sonuçları gör hatta çalışmalara katıl biçiminde işler burası. Ayrıca hadi Mars'ta hayat var, hadi herkesi kandırdılar. Bunu bilip saklayabilecek güçte olanlar insanlardan habersiz yine gidip orada koloni kurarlar. Dünya'yı yok etmek ve sonrasında bir şeylere devam etmek için Dünya gibi kaynakları olan bir yere ihtiyaç vardır. Bu adam strateji denen şeyden de bir haber. Bu adam mitolojiden de anlamıyor. Şiva yok edicidir ama ''kötülüğü'' yok edicidir cahil yazarım benim. Aynı zamanda Şiva, Prakrti'nin (maddenin) üç gunasından (özelliğinden) etkilenmez. Yani orada aranan anti-maddenin kendisini tarif eder, yani çalışmaları anlatır. Ha deneylerin başka bir amacı da olabilir ama bu Dünya'yı yok etmek veya Mars'a taşınmak gibi bir saçmalık olmadığı kesindir. Ki zaten bu deneyler henüz insanların düşündüğü veya düşünmediği bir çok olaya da ön ayak olacak bilimsel olarak. Peki çok bilen yazar, bu heykeli oraya kim dikti sen biliyor musun???? Hindistan Hükümeti, burada maddeyi ve anti maddeyi, evrenin oluşum sırlarını araştırdığı için bunu CERN'e hediye etti. (Çalışmalara dahil edilince böyle bir de jest yaptılar) İşin altındaki espirisi de Şiva'nın kozmik dansı (yaratan-yok eden) ile bu araştırmayı anlamlandırmaktı. Ovvv yoksa Hindistan bütün bu Kabala, Illuminati, Şeytan ve Mars olayının başını mı çekiyor. Al sana bir iddia daha bunu yaz bundan sonra : )))))
Bir de bunlar gazeteci (!) kimliğiyle anılıyor işin kötü tarafı.

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Roman bile çıkmaz bu iddiadan. Ciddiye alınacak yanı da yok. CERN'de kaç milletten, kaç dinden, kaç insan çalışıyor biliyor mu acaba bu yazar? Ayrıca CERN dünyanın en şeffaf bilim araştırma merkezlerinden biri. AR-GE parasına destek ol, bütün sonuçları gör hatta çalışmalara katıl biçiminde işler burası. Ayrıca hadi Mars'ta hayat var, hadi herkesi kandırdılar. Bunu bilip saklayabilecek güçte olanlar insanlardan habersiz yine gidip orada koloni kurarlar. Dünya'yı yok etmek ve sonrasında bir şeylere devam etmek için Dünya gibi kaynakları olan bir yere ihtiyaç vardır. Bu adam strateji denen şeyden de bir haber. Bu adam mitolojiden de anlamıyor. Şiva yok edicidir ama ''kötülüğü'' yok edicidir cahil yazarım benim. Aynı zamanda Şiva, Prakrti'nin (maddenin) üç gunasından (özelliğinden) etkilenmez. Yani orada aranan anti-maddenin kendisini tarif eder, yani çalışmaları anlatır. Ha deneylerin başka bir amacı da olabilir ama bu Dünya'yı yok etmek veya Mars'a taşınmak gibi bir saçmalık olmadığı kesindir. Ki zaten bu deneyler henüz insanların düşündüğü veya düşünmediği bir çok olaya da ön ayak olacak bilimsel olarak. Peki çok bilen yazar, bu heykeli oraya kim dikti sen biliyor musun???? Hindistan Hükümeti, burada maddeyi ve anti maddeyi, evrenin oluşum sırlarını araştırdığı için bunu CERN'e hediye etti. (Çalışmalara dahil edilince böyle bir de jest yaptılar) İşin altındaki espirisi de Şiva'nın kozmik dansı (yaratan-yok eden) ile bu araştırmayı anlamlandırmaktı. Ovvv yoksa Hindistan bütün bu Kabala, Illuminati, Şeytan ve Mars olayının başını mı çekiyor. Al sana bir iddia daha bunu yaz bundan sonra : )))))
Bir de bunlar gazeteci (!) kimliğiyle anılıyor işin kötü tarafı.

Duygularıma tercüman olmuşsunuz...

Mars'a yerleşmek gibi bir amaçları bile olsa ( Hadi onu anladım diyelim ) neden Dünyayı yok ediyorlar... Dünyanın kaynaklarından yararlanmak akıllarına gelmedi mi yoksa?...Komik bir yazı ve araştırma olmuş...

Sağlıcakla...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
'' Şiva yok edicidir ama ''kötülüğü'' yok edicidir cahil yazarım benim. Aynı zamanda Şiva, Prakrti'nin (maddenin) üç gunasından (özelliğinden) etkilenmez. Yani orada aranan anti-maddenin kendisini tarif eder, yani çalışmaları anlatır.''
Sayın Chillout, doğru saptamalarınız var, özellikle yukarıda yazdığınız kısım önemli bir nokta.
Arada kaynasın istemedim :)
Yazı ilgimi çekmişti o yüzden paylaştım, ancak sizin bakış açınıza katılmamak elde değil.
Yorumunuz için teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
'' Şiva yok edicidir ama ''kötülüğü'' yok edicidir cahil yazarım benim. Aynı zamanda Şiva, Prakrti'nin (maddenin) üç gunasından (özelliğinden) etkilenmez. Yani orada aranan anti-maddenin kendisini tarif eder, yani çalışmaları anlatır.''
Sayın Chillout, doğru saptamalarınız var, özellikle yukarıda yazdığınız kısım önemli bir nokta.
Arada kaynasın istemedim :)
Yazı ilgimi çekmişti o yüzden paylaştım, ancak sizin bakış açınıza katılmamak elde değil.
Yorumunuz için teşekkürler.
Aman sevgi ve ışıkla yazarken dikkat edin sayın Embriyo, sonra dinsiz olursunuz. : ))))))))
Bu arada,
Sevgi ve Işıkla..

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Gündüz 250, gece -200 derecede yaşayabilecek olan varsa denesin. :)

Ori

Elit Üye
Sıcaklık derecesini kastediyor olmalı arkadaş.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sıcaklık derecesini kastediyor olmalı arkadaş.

Mars'ı kastediyorsanız +10 ila -75 arası değişiyor. Yapılan canlı ölçümde de bir kere gündüz +5, gece de -15 ölçülmüştü. Kutuplarda yaklaşık -120'yi buluyor en soğuk derece.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Bu neyin derecesi? Ben espiriyi anlayamadım, bir de bu deneyi mi kastediyorsunuz anlamadım olayı : )

Marstaki sıcaklık bu. :) Bir de orda su da yok, bitki veya başka bir canlı da yok. Ne yiyip içecekler acaba. :) Sürekli de yıldırım düşüyor. Zehirli gazlar var, nereleriyle nefes alacaklar. :) :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Marstaki sıcaklık bu. :) Bir de orda su da yok, bitki veya başka bir canlı da yok. Ne yiyip içecekler acaba. :) Sürekli de yıldırım düşüyor. Zehirli gazlar var, nereleriyle nefes alacaklar. :) :)

Yukarıda dereceyi yazdım, bu sizin bahsettiğiniz kadar fark Merkür'de var.
Dediğiniz bitki ve atmosfer durumunu Ay'da denenecek olan ilk yerleşim biriminde deneyip sonra Mars'a da yönlendirecekler. Sanırım 100 seneye kadar yapılacak. Çok güzel çözümler var incelerseniz. :)

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Yukarıda dereceyi yazdım, bu sizin bahsettiğiniz kadar fark Merkür'de var.
Dediğiniz bitki ve atmosfer durumunu Ay'da denenecek olan ilk yerleşim biriminde deneyip sonra Mars'a da yönlendirecekler. Sanırım 100 seneye kadar yapılacak. Çok güzel çözümler var incelerseniz. :)

Hayır mars o kadar yaşanılası değil. :) Sırf viking2 uzay aracının marsta ölçtüğü sıcaklıklar 200'lere kadar çıkıyor, gece de bir o kadar düşüyor. Daha sıcak/daha soğuk olan bölgeleri de var. Türksat 3A uydusu bile 150 / -100 sıcaklıklarını görüyor. :) Gidecek olanlar marstaki metan gazını bol bol ciğerlerine çeksin madem ne diyelim. :) :) :)