çekik gözlüleri ayirt etmek icin ipuçlari -_-

Ori

Kayıtlı Üye
Çekik gözlüleri ilk olarak küçükken Jackie Chan sayesınde tanıdım. :) O gunden sonra hepsı kung fu bılıyormus hıssıne kapıldıgım ıcın fazla ayırt etme polemıgı ıcıne gırmıyorum :D

Astrid

Kayıtlı Üye
Yasadigim yerde Asya'li cok oldugu icin ben kolay ayirt edebiliyorum. Kardesimin esinin Koreli olmasinin da belki etkisi vardir. Toplum icinde en saygisizlari Cinliler. Hala kendisinin Cin'de yasadigini zannediyor bazilari, insani cileden cikariyorlar. Japon ve Koreliler daha saygili. Bu da benim kriterim secerken :)

nastinka

Banlı Kullanıcı
Yasadigim yerde Asya'li cok oldugu icin ben kolay ayirt edebiliyorum. Kardesimin esinin Koreli olmasinin da belki etkisi vardir. Toplum icinde en saygisizlari Cinliler. Hala kendisinin Cin'de yasadigini zannediyor bazilari, insani cileden cikariyorlar. Japon ve Koreliler daha saygili. Bu da benim kriterim secerken :)
evet insan etrafinda tanidiklari olunca ayirt etmeye başliyor :) koreli yemgenizin olması ne hoş :)
Ama Çinlilerede saygısızlar diye teşhis koyup genellemeyin bence size oyleleri denk gelmiş. eminim çok saygili ve külturlüleride vardir

fechken

Kayıtlı Üye
Çinlilerin kafasını gözünü patlatmak için faydalı teşekkürler.