Cehenneme gitmek icin gerekenler..

linkinahmet

Banlı Kullanıcı
ya bide ben "Zifir" adlı bi kitap okumuştum, onda adam cehennem'e gitmek için eline bi ayna alıyordu ve kendine bakıyordu, uzun süre kendine baktıktan sonra cehennem'e gidiyordu. Kitabı öneririm gerçekten çok güzel :)

merlinx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar saçmalıyorsunuz . Onun anlatmak istediği kısa bir süreliğine gidiş siz ise orada kalınıcağını faşan düşünüyorsunuz yorum yazarken biraz düşünün ve diğer yorumları iyice okuyun. Bu arada son mesajı yazan arkadaşım önerin için teşekkürler. İnternetten bakacağım

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Cennet ve cehennem kıyamet koptuktan sonra kapılarını açılacak, onun öncesinde mizan kurulacak, ümmetler toplanacak en son kapılar açılacak.. Şuana kadar ölen kişiler henüz bekleme salonunda diyelim...
Merhaba,konuyu okurken yaptığınız yorum ve benzeri yorumlar gözüme çarptı 11 sene geçmiş olsa da cevap vermezsem içimde kalırdı 😊.Sizin bahsettiğiniz inanç islama göre unutmayın ki bu forumda ki herkes sizinle aynı inancı paylaşmıyor ve benim kanaatim her inançta farklı cehennem-cennet yorumu olduğudur.Lütfen yorum yaparken sadece kendi inancınıza göre değil de genel bi pencereden bakarak yorum yapın 😊.Sevgi ve Işıkla