Canbar ve Odkara hakkında.

cash

Kayıtlı Üye
başaramzsınız...
bu odkara, canbar ve çar çur çor büyülerini kim uydurdu bilmiyorum.
yeni moda büyüler işe yaramıyor.
moralinizi bozmak istemiyorum ama zamanınıza yazık olur.
sadece bir öneri;)

ceset

Kayıtlı Üye
Sonuçlarını tabiki aktarırım scorpion, bu arada cash eğer daha iyi bi yöntem var o da şudur diyosan ben yapmaya gönüllüyüm:) bulabildiğim en adam akıllısı buydu

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Büyüde görevlendirdigin cinlerden birinin ismi Odkara!
Kendine güveni olmayan herkesin yapmamasi gereken büyülerdendir. Özellike koruma yapilmadan uygulamaya baslanilmamali.

elcin33

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar.Odkara büyüsünde alttaki kağıda mı kırmızı çizgi çiziyoruz? Ayrıca parmak ucumuzla külleri alt kağıttaki çizgilerin neresine çekiyoruz?Mesela harflere,Çar Çur Çor isimlerinin üzerinden de külle geçiyor muyuz? Dün yapmaya başladım bu büyüyü.Yanlış yapmak istemiyorum.Cevap veren olursa çok sevinirim.

Birde şunu merak ediyorum.Acaba her gün bir çizim mi yapacağız?Yoksa bir kez çizdikten sonra saklamış olduğumuz kağıdı çıkarıp onun üzerine mi bu üç büyük cinin adlarını okuyacağız?Acil cevap bekliyorum.

starligth

Kayıtlı Üye
yapılan çalışmalar gül suyu safran ve miskten yapılmış mürekkeple yazılırsa daha faydalı olacaktır.

hayt_huyt_xd

Kayıtlı Üye
Büyüde görevlendirdigin cinlerden birinin ismi Odkara!
Kendine güveni olmayan herkesin yapmamasi gereken büyülerdendir. Özellike koruma yapilmadan uygulamaya baslanilmamali.

ben daha yeni üye oldm.. musallat olurlar dıe cok korkuorm. acaba korunma yöntemlerı nelerdir nereden öğrenebılırm?

urmia

Banlı Kullanıcı
bigün yapayım dedim inanmazsınız ya bıraktığım yerde bulamadım kağıdı :) engellendim sanırım...bigün de mumla celp edeyim dedim çakmak elimde kaldı :) yanmadı bi türlü :)

nur_

Kayıtlı Üye
sağdan sola yazılıyor ancak şekilde sırasıyla yazılması gereken isimler çar çur çor isimleri çar çur karşı karşıya gelecek şekilde yazılmış mantıken çur isminin altta olması gerekmezmi?ya da bu yapılan gibi mi olması gerekiyor cevaplarsanız çok sevinirim

akroniom

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim paylaşımınız için acaba yaparken her hangi bir tütsü yakmak gerekirmi yada herhangi bir saatte yapmamız gerekirmi bişey daha var okumaya başlamadan önce kendimizi daire içine alıp korunmalımıyız.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Canbar büyüsünü üç kere denemiştim. Odkarayı hiç denemedim.
Sonuçsa : yaptığım hiçbir kişide etkili olmamıştı.
Ama hevesiniz kaçmasın.
Benim aşk büyülerim hiçbir zaman tutmaz.
Başkaları için muhabbet büyülerim dahi tutmaz.
(3 yıl öncesi zamanki olan şeyler bunlar.)

Bence majikal gücünüz,uygulamaya inanmanız sonucu etkiler.
Bugün yapsam daha iyi sonuç alacağımı düşünüyorum.

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Bende bugün rüyamda canbar diyerek uyandım bu ismi devamlı tekrarlarken buldum kwndimi.Ve bööyle bir şeyi hiç düşünmeden ve araştırmama rağmen , acaba bu büyüyü yapmamm için bir işaret olurmu bilmiyorum çünki benimde zorlu bir sevdam var ama açıkçası musallat olmasından korkuyorum.

CEBRAYIL

Kayıtlı Üye
Odkarayi ben yaklasik 8 Yil önce ilk kez bir sitede yayinlardanim.Bu uygulama tamamen uydurmadir,zamaniniza yazik.

serfiraz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ya bence çok fazla takılmayın olumsuz düşüncelere.şöyleki eğer siz sürekli musallat olacağını düşünürseniz bu 3 harflilerin gelir bulur.kendi gücünüzü kendiniz azaltıyorsunuz farkında değilsiniz arkadaşlar.kafaya çok takarsanız gelir bulur.sakin olun tedirgin olmayın rahat olun.gücünüzü düşürmeyin.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
575
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
Üye silindi 77822