Canbar ve Odkara hakkında.

lorenya

Banlı Kullanıcı
odakarada 3 harfliler aracılığıyla bişiler yapılıyor ama canbardadamı 3 harfliler kullanılıyor???

marmarisli48

Kayıtlı Üye
selenim bu yüyüler hakkında biraz daha bilgi verebilirmisin saygılar

pei birden fazla büyü yapmaya kalkarsak neler olabilir? mesela odkara ve canbarıda yapabilirmiyiz birbirlerini olumsuz etkilermi

amanita_a

Kayıtlı Üye
ya çarpılmayalım yani soğukkanlı nasıl olunur ki benim başıma geldi bikere çok uğraştım dikkatli olun

AkeLdan

Kayıtlı Üye
ya ısımlerın arapca yazılmaıs gerekmıyor mu:/:/ mumkunse arapcasını yazarmısn car cur corun:D:D:D

yasemin

Kayıtlı Üye
Denemeli mi denememeli mi ... Bu arkadaşlar çocukken beni severlerdi annem bir daha çağırmayacağıma yemin ettirmişti de... Çok şeyler yaşadık ailece ama kötü değildi sanırım... biz korktuk. Şimdi de çağırmış mı oluyorum çağırmamaya yemin etmiştim de anneme...Taa 1980 lerde o zmandan beri tuttum sözümü...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Denemeli mi denememeli mi ... Bu arkadaşlar çocukken beni severlerdi annem bir daha çağırmayacağıma yemin ettirmişti de... Çok şeyler yaşadık ailece ama kötü değildi sanırım... biz korktuk. Şimdi de çağırmış mı oluyorum çağırmamaya yemin etmiştim de anneme...Taa 1980 lerde o zmandan beri tuttum sözümü...
Sözünüzü tutmaya devam. Yirmi küsür sene sonra eski arkadaşlar bazen keyif verici olmayabilir :party:

yasemin

Kayıtlı Üye
yani yapma resmen çağırıyorsun diyorsun ama ben reiki ve ra sheeba ve melek çalışması da yapıyorum yıllardır onlar iyi niyetli olduğundan gelmiyorlar herhalde. Çünkü çocukken resmen çağırıyordum, kimseye gelmese bile bana geliyordu. Bir de bir şey anlatmak istiyorum... Bir keresinde birini çağırdık ve gitmek istemedi kur'an okunmasını istedi. Annem okudu ama neredeyse hatim indirtecek. Ben korktum babamın kucağına oturdum ve ağlamaya başladım. Hızlı bir şekilde şunu yazdı: "çocuk korktuğu için gidiyorum ama ben arasıra gelir onu ziyaret ederim".

önce ağlama benden sana zarar gelmez yazdı ama ben susmayınca "çocuk korktuğu için gidiyorum ama ben arasıra gelir onu ziyaret ederim". yazdı ve gitti.

origanum

Yönetici
Bunun üzerine hala çağırmayı düşünüyor musunuz?

darkkanqel

Kayıtlı Üye
odkara yı ilk kez duyuyorum ama canbar a çok benzio arkadaşlar bnden tavsiye böyle bişey denyceksenz büynün nasl bozulduğunuda öğrenin dilmki aşık ettniz sonra vaz geççeksinz büyü bozmayı bilmelisinz

Ninsun

Kayıtlı Üye
odkara yı ilk kez duyuyorum ama canbar a çok benzio arkadaşlar bnden tavsiye böyle bişey denyceksenz büynün nasl bozulduğunuda öğrenin dilmki aşık ettniz sonra vaz geççeksinz büyü bozmayı bilmelisinz

Merhaba,
Bence büyüye başlamadan önce, çok iyi karar vermiş olmanız gerekir, en nihayetinde, doğanın güçlerinden faydalanacaksınız. Doğanın güçleri kutsaldır, yap-boz oyunu haline getirirseniz şayet bu büyü işini, başınıza olmadık dertler açmanız muhtemeldir. Anlatabilmişimdir sanırım :)

Ayrıca, site sakinleri olarak imlâ kurallarına önem veririz. "benzio, bnden, bişey, denyceksenz, nasl..." vb. yazmış olduğunuz kelimeleri imlâ kuralları dahilinde yazmanız, bağlaçları ayırmanız gerekmektedir. Burası bir site ve yazdıklarınız herkes tarafından okunuyor, yüzyüze olmadığımız için de, yazdıklarımızın kurallar dahilinde olması gerekiyor ki; olabildiğince sağlam bir iletişimimiz olsun. Bunu da anlatabilmiş olduğuma inanarak size iyi ve kaliteli forumlar dilerim :)

aysorfi

Kayıtlı Üye
canbar büyüsü ile ilgili ben bişey duymuştum. saçma bir medyum kişliği olan biri bana canbar büyüsünü evli , nişanlı veya sözlü olan kişlere yapıldığını söyleişti.

hatta ayrı olan kişlere uygulanması zor bir işlemmiş.mutlaka birlikte olan ilişkiler veya irtibatı kesmeyen ilişkiler içn yapılabilyomuş. tek kalemde ayrı ilişkilere yapılmıyormuş . bunun doğruluk payı nedir ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
böyle bir şey yok. medyumun kendi tercihidir. uyum bulmadığı kişilere evli ve nişanlılar dışındaki kişilere büyü yapmayı tercih etmeyebilir.

aysorfi

Kayıtlı Üye
ama uyum bulmuştu ..sayın urum. neyse çok önemli deyil zaten artık. sadece aklımda bu kalmıştı.ve bu büyünün çok etkili olduğunu duymuştum o yüzden sormak istedim.

teşekür ederim cevabınız için. yanlış bir duyum olduğunu anlamıştım.

ceset

Kayıtlı Üye
Olumlu sonuç alıcağımı ve rahatsız edilmiyeceğimi umarak, Odkara ya dün gece itibari ile başladım...

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Sonuçlarını paylaşacakmısın yoksa kendinemi saklıcaksın arkadaşım umarım kötü birşeyle karşılaşmazsın..

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
575
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
132
Üye silindi 77822