cadılık yeteneği kendini nasıl belli eder?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu açmak istedim çünkü konu hakkında en azından kendim için açıklayıcı bir bilgi edinemedim şu ana kadar. Forumdan çok şey öğreniyorum. Bunu da sormak istedim. Umarım sizin için sorun olmaz. Cadılık yeteneği olan biri bunu nasıl anlar? Bunun da şamanlıktaki gibi belirtileri var mı? Ben fallar yardımıyla öğrenilebileceğini düşünüyorum ama bir kişi bunu fal olmadan da anlayabilir mi? Hisler her zaman doğru olmayabiliyor ayrıca. Evet gereksiz bir konu gibi gelebilir ama cevaplarınızı bekliyorum. Yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim. Teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba arkadaşlar. Bu konuyu açmak istedim çünkü konu hakkında en azından kendim için açıklayıcı bir bilgi edinemedim şu ana kadar. Forummdan çok şey öğreniyorum. Bunu da sormak istedim. Umarım sizin için sorun olmaz. Cadılık yeteneği olan biri bunu nasıl anlar? Bunun da şamanlıktaki gibi belirtileri var mı? Ben fallar yardımıyla öğrenilebileceğini düşünüyorum ama bir kişi bunu fal olmadan da anlayabilir mi? Hisler her zaman doğru olmayabiliyor ayrıca. Evet gereksiz bir konu gibi gelebilir ama cevaplarınızı bekliyorum. Yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim. Teşekkürler.

Yanlış bir şey yapmadınız siz sadece öğrenmek için açtınız. :)

Fal yolu ile yani bakım yaptırarak yeteneklerini öğrenebilirsiniz ve o sayede yeteneğiniz var mı yok mu öğrenebilirsiniz.Bakım yolu olmadan da yeteneğinizi keşfedebilirsiniz eğer bulunuyorsa.

Kişide yetenek var sa o o belli eder kendini.Mesela tarot destesi ile bakımlar yapmaya çalış kehanet yeteneğin bulunuyor mu ona bak. :)

Ve Eğer yeteneğin varsa anlarsın zaten hissedersiniz, rüyalarınız, içinizdeki ses zaten size işaretler gönderir, siz isteseniz de istemeseniz de eğer cadıysanız eninde sonunda kendinizi o yaşam tarzının içinde bulursunuz.

Kısaca yeteneğiniz var olup olmadığını sen anlarsın.. :)
Syn.Moderatörümüz Keira'da bakıp cevaplarsa daha iyi anlarsınız.Ben anlatmaya çalıştım size . :)

Keira

Moderator
1.Cadılık, doğayla ve elementlerle evreni ve kendini keşfetme sanatıdır, yaşam biçimidir. Bir cadı doğayla iç içe yaşar ve yetenekleriyle kendini ve evreni keşfeder. Cadılar için majikal deneyimler, şifacılık ve kehanet çok önemlidir. Ancak bu yetenekleri olan herkes cadı olacak diye bir kural yoktur. Cadılık içsel bir yoldur ve çok zorludur. Ömür boyunca çalışma ister, gelenekleri devam ettirmek ister. Öncelikle kendinize şu soruyu sormak zorundasınız. Bu yolda yürümeye hazır mısınız? Ömrünüz boyunca bu yoldan ilerlemeye, bıkmamaya, sıkılmamaya, isyan etmemeye yarı yolda dönmemeye hazır mısınız?
2.Sonradan cadı olunmaz, cadı doğulur. Bundan önceki hayatlarınızda da cadı olmanız gerekir. Bu yüzden cadıysanız er geç yetenekleriniz ortaya çıkar, belki inkar edip yeteneklerinizi köreltebilirsiniz ancak bundan kaçamazsınız. O yüzden hiçbir şey için acele etmeyiniz. Cadılık hakkında forumda birçok konu var. Onları okuyup özümseyerek, yeteneklerinizi keşfetmeye çalışın. Cadıysanız eninde sonunda işaretleri görecek ve yolunuzda ilerlemeye devam edeceksiniz. Acele etmeyiniz, cadı olmak sabırdan geçer biraz. Sabretmeniz gereken bir ömürlük yolunuz olacak çünkü. Her cadının bu içsel yolunda ilerleyişi, inisiyesi farklıdır. İşaretleri farklı alır. O yüzden genelleme yapamayız bu işaretler hakkında.. Bu sebeple işaretler size özel olacaktır. Sadece içinizdeki sese ve işaretlere kulak vermeniz gerekir.
Tanrı ve Tanrıça'nın ışığı ve sevgisi hepinizi aydınlatsın.. Sevgiler..

biard

Kayıtlı Üye
İkinize de teşekkür ederim. Gerekli cevabı aldım. Sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...