Cadılık için tarot destesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Kendi kartlarını ileri derecede olanlar yapıyor..Ve çok enerji yüklenmiş bir desteyle bakım yapılır.Yeni yapılmış bir desteyle çok zor olur..Hem cadılıkla alakası yok o deste yapma olayı :) Ama yine de teşekkürler söylediğiniz için :)

thales

Kayıtlı Üye
berkoğuz272 kardeş bak bu konuya benzer bir konu açmıştı birisi ona da yazdım bu duayı sana da yazayım..Bu yazacağım duayı Hz.Muhammed(s.a.v) yazmıştır senin durumuna benzer birisine..O varlığın seni bırakmasını istiyorsan bu duayo bir kağıda yaz ve yastığının altına koy muhtemelen koyduğun gece gelip sana onu kaldırman için yalvaracaktır sende eğer peşimi bırakırsan kaldırırm de çünkü bu dua çok etkili bir dua eğer kaldırmazsan kıyamete kadar azap çekecektir o varlık..Dua :

Bismillâhirrahmânirrahıym. Hazâ kitâbün min muhammedin rasûlî rabbil âlemiyn. ilâ men tarakad dara minel ummâri vez züvvâri ves sâlihıyne illâ târikin yatruku bi hayrın yâ rahmânü emmâ ba'dü; fe inne lenâ ve leküm fil hakkı siaten fe in tekü âşikan mûlian ev fâciran muktehımen ev râıyen hakkan mübtılen hazâ kitâbüllâhi yentıku aleynâ ve aleyküm bil hakkı innâ künnâ nestensihu mâ küntüm ta'melûne ve rusülünâ yektübûne mâ küntüm temkürûne ütrukû sahibe kitabî hazâ ventalikû ilâ abedetil asnâmi ve ilâ men yez'umü enne meallâhi ilahen âhara lâ ilahe illâ hüve küllü şey in hâlikün illâ vechehû lehül hükmü ve ileyhi türceûne tuğlebûne hâ miym lâ tünsarûne ha miym ayn siyn kâf. Teferraka a'dâüllâhi ve beleğat huccetüllâhi ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahi fe se yekfiykehümüllâhü ve hüves semiy'ul aliym.

Bu duayı kağıda yaz yastığının altına koy ve 3-4 gün sonra kaldır..

29.05.2012, 13:33

Sayfayı Kapatmayı düşünüyorum çünkü Şuan ve bir daha bırakmayacak şekilde Havass ilmini kendime önder seçtim o ilimde ilerleyeceğim sıkı bir şekilde :) Sayfaya bakamıyorum hiç devredecek birisini arıyorum denk geldikçe iyi birisine bilgili birisine.. :)

08.06.2012, 22:00

Ben hem mutluyum hemde üzüntülüyüm ben özüm olan cadılığı ve yolum olan wicca dinini 1-2 sene önce bulmuştum..Ailemin şiddetli bir şekilde uzaklaştırmasıyla uzaklaşmıştım özümden ve yolumdan işte benim üzüldüğüm yer burası keşke o zmn direnseydim de özümü ve yolumu yaşatmaya devam etseydim ... Şuan bunu kafaya takmamaya çalışıyorum yeniden bulduğum için daha çok sevinçliyim ama :)
10.08.2012, 14:04

Merhaba,
Ben kötü bir insan mıyım.? Bugünlerde bu soru zihnimde çok dolaşıyor.. ama bir gammazcı olduğumu biliyorum artık ,arkadaşlar birisini ispiyonlamak kötü birşey midir.?

incisu

Kayıtlı Üye
Kendi kartlarını ileri derecede olanlar yapıyor..Ve çok enerji yüklenmiş bir desteyle bakım yapılır.Yeni yapılmış bir desteyle çok zor olur..Hem cadılıkla alakası yok o deste yapma olayı :) Ama yine de teşekkürler söylediğiniz için :)

Cadilik icin kitapcidan deste alinmaz.kendi kartlarindan yapilir,enerji yukleme dua kismi da kisiye aittir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...