CADI ADAYLARI BURAYA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
dynamic apnea ' Alıntı:
ardından bu foruma sadece verileni alanların paylasımı icin sifre koyabilir miyiz?
alakalı alakasız cat kapı kisiler ile hislerimi paylasmak istemem ben ya urum..
sen bilirsin tabi ne dersen uyacagım o ayrı .

EVET ONU DÜŞÜNÜYORUM AMA ŞİMDİ DEĞİL

tam olarak baqzı kişiler yerine otursun ondan sonra yapacağım

lunatic

Kayıtlı Üye
tütsülerimin hepsi diğer evde kaldı ama çeşitli bitkilerin yağları ve suları var zorunlu mu urum tütsü zorunluysa çıkıp yarın alayım çünkü kendim yapayım desem uygun ortam yok ev tıklım tıklım odayı kilitleyip deneyeceğim artık :-\

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
sanırım yağ işine yarar lunatic anladığım kadarıyla o ruhaniyet halini yakalayıp konsantre olmak önemli şahsen bende gül yağı kullanacağım :D

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben meraklı, golge gibi dibimden ayrılmayan oglumu bir az olsun nasıl etrafımdan uzaklastıracagımı dusunuyorum :( aksama guzel bir cd felan alayım oyalansın bari..hersey dogru duzgun olsun istiyorum . Koca evde tek yanlız kalabildigim yerin banyo oldugu dusunulurse simdiden plan yapmam lazım..Ben en cok sandal agacı ya da uud agacı tutsusu severim, yaglardan muhtemelen vanilya belki menekse..aksama gorusuruz. selamlar.

lunatic

Kayıtlı Üye
bende hatasız olsun istiyorum sağol crowley bende gül yağı kullanacağım ama tütsülerimin hiçbirini yanıma almadan nasıl geldim bilmiyorum hakkaten neyse hepimiz için güzel ve gelişim dolu bir gece olur umarım güç hepimizle olsun :)

morwen

Kayıtlı Üye
bende suan yağ yok nasıl yapsamki?
buarada

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ELİNDE YAĞ OLMAYAN ARKADŞLAR GÜZEL KOKULU BİR PARFÜMDE SÜREBİLİR ÇALIŞMAYA HAZIRLANMAYA BAŞLADIM BEN

A

angeldream

evet arkadaşlar gerçekten güzeldi çok hoş duygular ve deneyim içinde geçti ilk önce ellerim ayaklarım uyuştu..ilk arap harfleri ile yazılı bir şeyler gelmeye başladı sonra yüzümde hep meditasyon boyunca soluk hissettim...sonra üstüme doğru aslna ve kurtlar gelmeye başladı sonra hep aslan oldu...sol kolum istem dışı kalktı oynadı ruhum vücudumda zor durdu :))) böyle şlte bakalım neler diyeceksiniz :)))

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kollarım dirsege kadar uyustu, parmaklarımda asırı sekilde karıncalanmalar oldu. sanki yanlız degilmisim gibi bir hisse kapıldım. sol elimin parmakları istemdisi kıpırdadı. sol tarafımda fısıltı duydum sanki bir isim gibi..tavanda arap harfleri elif seklinde golgeler gordum ama mum ısıgı nedenli degillerdi sanki. ben ısınmadım hatta biraz usudum diyebilirim. Bas agrısı, sol kulagımda da kısa bir cınlama oldu..
ruhum cesedimden cıkmak ister gibiydi hala burada degil gibiyim..bu kadar iste..bilmiyorum bilemiyorum belki urum yorum yapabilir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
eklemem lazım sonrasında ellerim o kadar usuduki daha devam etmek istedigim halde bir zaman sonra mekan degistirmek ve dolayısı ile kesmek zorunda kaldım. Simdi dusunuyorum da ısınmam gerekmiyor muydu??? Yanlıs eksik bir seyler mi vardi acaba..

lunatic

Kayıtlı Üye
bende karıncalanma ve uyuşma oldu sadece arap harfi yada herhangi bir vahşi hayvanla münasebetim olmadı işin aslına bakarsanız pek istediğim kadar huzurlu gerçekleştiremedim aceleye geldi malesef tam 8 de başlayamadım 2-3 dk lık gecikme hazırlıklar falan derken asıl olayı kaçırdım gibi bi his var içimde şimdi sizin yorumlarınızıda okuyunca daha da güçlendi bu his çünkü dediğim gibi bir tek karıncalanma ve dizlerimin aşağısının tutmadığını hissettim bide ellerimde dediği gibi arkadaşın bi üşüme hissi oldu yalnız olmadığınızı hissetmişsiniz o bendede oldu ama arapça harf falan görmedim belki kişiye göre değişiyor olabilir ama kaçırdıysam çok üzülürüm urum hakikaten istem dışı bi olay yüzünden aceleye getirdim yoksa ne kadar istekliydim biliyorsun yani ühüh

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
yok cnm kaçırmamışsın işte ayrıca herkez vizyon görcek diye bişiy yok kişiye göre değişiyo zaten genele bakıldığında neredeyse herkez tarafından aynı belirtilerle hisssedilmiş :D iki üç dakikayı kafana takma lunatic sorun olmaz

lunatic

Kayıtlı Üye
hehe oh içim rahatladı ya çünkü bide hafiften salak gibi hissediyorum kendimi kerimden gelene razıyım demeyi unutmuşum sonra geldi aklıma ehahe bu seferde dedim işim garanti olsun gelene geleceğe hepsine hazırım falan dedim tekrarladım epeyce hani namazda unutulunca birşey olmaz derler ya bundada aslolan niyet falan dedim içimi rahatlattım da züğürt tesellisi oldu gibime gelmişti :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tabiki herkez aynı şeyi, deneyimlemek zorunda değil çalışmanın başarılı geçtiği belli.

dynamic apnea üzerinide şer bir varlık var bunu mutlaka temizletin onun dışında enerji alıp verme konusunda insiliyeniz tamamdır.

diğer arkadaşlar için sorun bundan sonra istediğiniz konuda kişilere enerji yollayın

resmi alın karşınıza yada imajene edin sonra ne olmasını istiyorsanız onun emrini verin bir kaç gün içinde olacaktır enerji kullanmayı öğrendiğinizde çok kısa zamanda şonuç alamaya başilarsınız sık sık deneyin hayırlı olsun

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
hmm çok güzel :D

urum sağolasın sonsuz emeklerin için

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
tesekkur ederim urum emegine nefesine saglık..

ama ya nası bir ser varlık nerden geldi nereden anladın nasıl anladın ne yapacagım ben simdi,benden ne ister ki anlamadım

bir de okuma vs verecek misin?

ayperisi

Kayıtlı Üye
Urum gerçekten herşey için teşekkür ederim ve GMA;kundalini hepsine katılmak istiyorum ben.Gerçekten sana diyeceğim tek şey teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...