büyüyü geri çevirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

namiren

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yapılan büyünün geri dönmesi için bildiğiniz dua varmı?

aşk1

Banlı Kullanıcı
keşke büyüyü yapmadan önce nasıl bozulması gerektiği konusunda da bilgi alsaydınız.
hernyse artık öncelikle ne büyüsünü ve bunu nasıl yaptığınızı anlatmalısınız insanlar ona göre düşünüp bozum için önerilerde buluncaktır.
bana kalırsa anladığım kadarıyla bir büyücü değilsiniz herhangi bir uygulama seçip yapmışsınız ve sonrada bozmak istemişsiniz sanırsam eğer öyleyse büyücü birisinden yardım almanız daha iyi olucaktır. siz bozamayabilir ya da yanlış bir şey yapıp daha da her şeyi kötü bir hale çevirebilirsiniz. ama yinede siz bilirsiniz.

Keira

Moderator
Öncelikle büyü yapıldığına emin misiniz? Ayrıca her büyünün bozumu da farklıdır. Önce hangi büyünün yapıldığını öğrenmeniz gerekir.

namiren

Kayıtlı Üye
Allah korusun yaptığım büyü filan yok eşime domuz yağından büyü yapılmış ve ayrıldık şimdi ne yapacağımı bilmiyorum tek istediğim bana bu kötülüğü yapanında aynısı başına gelsin 1 yaşındaki kızımı babasız büyütmek istemiyorum

Keira

Moderator
Büyü yapıldığına nasıl bu kadar eminsiniz? Belki gerçekten evliliğiniz bitmiştir.

namiren

Kayıtlı Üye
muska yaptı dönmesi 1 günde sürer dedi 3 ayda ben bana yapanda aynısını görsün istiyorum benim yuvamı dağıtanın yuvası dağılsın ben ayna tutmak istiyorum o kişiye

codzombi

Kayıtlı Üye
İşin ehli birine yaptırmak gerekiyor.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
O işin ehli biri dua ettiğiniz Allah oluyor sanırım?Yapana ettiğini çektirmek ve hayatında öyle bir noktada ettiğinin aynısını yaşatmayı nasip ediyor ki iyi de eden kötü de eden başına bunun neden geldiğini anlayıp kişisel dersini de alıyor.Allaha havale edin yeter,haklı iseniz emin olun birgün haberini alırsınız.Boşuna hırs yapmayın,o kişiye aynı acıyı yaşatabilseniz de o kişi size yaptığından ne pişman olacaktır ne de vay ben falancaya bunu yaptım yazık bir özür dileyim de affetsin diyecektir.Ancak kendi kaderinde doğru zaman geldiğinde benzer bir acıyı yaşayıp falancaya bunu ettiydim pişmanım diyebilecektir.Herkes kendi hayatından bilir bunu,kendi hayat tecrübemdir de "Eden bulur,yaşadığımız gezegenin manevi hakikati bu.İyi de kötü de ne ekersen onu biçersin".Siz sadece buraya yazdığınız gibi yaratıcıya bu niyetinizle sığının.

Geçmiş olsun her şer de bir hayır vardır.Zamanla hayır kısmınıda görmeye başlarsınız.Üzerinde devamlı düşünüp eskiyi her yeni gün eşelemeyin.Yarın da bugün için hayıflanırsınız.Mümkün olduğunca bu konuyu ve eski eşinizi hatırlatacak herşeyi uzak tutun,zaman en iyi ilaçtır ve kimse eşsiz benzersiz değildir.Elbet sizinde nasibiniz doğmadan en hayırlısıyla verilmiştir.Gelmiş geçmiş olsun diyelim.

Sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...