Büyü yaptırmaya kalktım hayatım katledilmek üzere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exorcist0600

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2 bucuk 3 yıllık bi beraberliğim bitmişti.Bi medyum bulup büyü yaptırmaya kalktım. Medyum 1 aylık çalışmalarla uğraştı ve benden sadece 100 tl istediğini söyledi.Parasını yolladım.Beni tekrar aradı. Sana dönmesi için 1 aşama kaldı dedi.Ve bunun için 2 altın yüzük istedi. Ve ben alamıycagımı söyledim. Ve o ben alırım dedi. 1 hafta sonra benden masraf olarak 730 tl istedi.Onuda veremiyceğimi söyledim. Ve bana ben bu büyüyü papazlarla yaptım. Yarım kalırsa hayatımın berbat olacagını ve hiçbirşeyin yolunca gitmeyeceğini söyledi. Bana yardım edin,akıl verin arkadaslar..

Ori

Kayıtlı Üye
Bence paranı bunun gibilerine yedirme. Sen yarım bırak bence tabi doğruluğunu bilemem ama ben olsam kesinlikle para yollamaz ve yarım kalmasını isterdim. Bu konuda hiçbirşey kararımı değiştiremezdi.

exorcist0600

Kayıtlı Üye
Adam arayıp duruyor,hem evi hem cebimi. Ya gerçekten büyü yarım kalırsa hayatım mahvolurssa?

Saprohil

Kayıtlı Üye
10 bin lira verip işlemi yapılmayanı gördüm.Telefonu aç ve "Elinden geleni ardına koyma " de.Korkutmaya çalışıyor seni.Böyle şarlatanların borusu anca bilmeyen insanlara karşı öter.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Adam arayıp duruyor,hem evi hem cebimi. Ya gerçekten büyü yarım kalırsa hayatım mahvolurssa?

Senin para yollamanla büyü tamamlanacakmıymış,senin para yollamanlamı büyüyü tamamlayacakmıymış ? Ve 750 milyona 2 altın yüzükten fazla şeyde alınır. Bırak para felan verme.

Bir daha da ararsa '' Beni rahatsız etme,para felan vermiyorum de '' uğraşmasın senle.
Hem büyüyü yarım keserse kendi enerjisi zarar görür. :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.

Şüphe şüpheyi doğurur , olumlu düşünün olumlu şeyler olsun. Sadece sizden para sızdırmaya çalıştığı belli size danışmadan tam olarak nasıl böyle birşeye başlar veya tamamlamaya çalışır siz istemediğiniz halde.. Uygulama iptali isteyin sadece yapamayacağını söylerse zaten dolandırıcılığı kanıtlanmış olur. Şüphe etmeyin negatiflik yüklemeyin kendinize. Hiç bir şey olmayacaktır. :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Ayetel kursi nas felak oku haşa Allahmı o. Büyü yaptırmakla kötü yapmışsın ama tövbe et. O adama da sakın paranı kaptırma

exorcist0600

Kayıtlı Üye
Büyü istemiyorum vazgeçtim dediğimde;büyüden vazgeçilmesi için yüzüklerin senin eline ulaşması gerekiyor başka şartta büyü iptal olmaz dedi.Ve tabiki yüzüklerin elime geçmesi için o parayı istiyor.. Olmazsa hayatımda felaketler yaşayabilirmişim..

Ori

Kayıtlı Üye
Büyü istemiyorum vazgeçtim dediğimde;büyüden vazgeçilmesi için yüzüklerin senin eline ulaşması gerekiyor başka şartta büyü iptal olmaz dedi.Ve tabiki yüzüklerin elime geçmesi için o parayı istiyor.. Olmazsa hayatımda felaketler yaşayabilirmişim..

Ben senin yerinde olsam zırnık koklatmam. Bırak yüzüklerde onda kalsın büyüde. Sen yaşamaya bak. Zaten herkes felaket gibi bir hayat sürüyor pek bir fark yok.

sarılale

Kayıtlı Üye
Madem o sarlatan yaptigi buyulere guveniyor.yine yapacagi buyuyle sendenden istedigini kolayca alir arayip gozunu korkutmak gibi aciz bir yola basvurmazdi bide boyle dusun ve korkma .direk kestir at kafandaki vesveselerden kurtulmakk icinde bol bol ayetel kursi oku. O seni korur.

azdaka

Kayıtlı Üye
Bence sizden para koparmaya çalışan bir şarlatan Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz korkmayın...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar 2 bucuk 3 yıllık bi beraberliğim bitmişti.Bi medyum bulup büyü yaptırmaya kalktım. Medyum 1 aylık çalışmalarla uğraştı ve benden sadece 100 tl istediğini söyledi.Parasını yolladım.Beni tekrar aradı. Sana dönmesi için 1 aşama kaldı dedi.Ve bunun için 2 altın yüzük istedi. Ve ben alamıycagımı söyledim. Ve o ben alırım dedi. 1 hafta sonra benden masraf olarak 730 tl istedi.Onuda veremiyceğimi söyledim. Ve bana ben bu büyüyü papazlarla yaptım. Yarım kalırsa hayatımın berbat olacagını ve hiçbirşeyin yolunca gitmeyeceğini söyledi. Bana yardım edin,akıl verin arkadaslar..
önce sizden bunu 100 tl yapcağınızı istemiş fakat arkasından sizden 2 altın yüzük istemiş. birde 730 tl bağlamış son durum olarak sanırım :D
böyle insanlarda var şu hayatta vay. size yaptığı rezillikten başka şey değil siz bence polise verin bunu diycemde neyle kanıtlayacaksınız buna 100 tl verdiğinizi orası var inkar eder paranızıda alamazsınız neyse en azından para miktarı çok çok fazla değil.
sizin anlattıklarınızdan benim anladığım onun burda büyü yapması olayı yok sizden maddi yönden bir sömürü yapma olayı var.
kusura bakmayında evinizin numarasını vermekle doğru bir davranış yapmamışsınız.
birdaha böyle kimselerle ev numaranızı paylaşmayın sizin iyiliğiniz için.
ve daha başka sizin hakkınızda ne biliyor? umarım size zarar verebilcek bilgilere sahip değildir. Her bilginizi paylaşmamışsınızdır umarım.
birde büyü yaptırdığınız kişiyle irtibata geçebilir mi? sizi bu konuda da tehdit edip para isteyebilir.
devam ederse kendisini polise vereceğinizi söyleyin. sizden yapmanızı isteyeceği şeyleri yapmayın özellikle size zarar verebilceği sizin bilgilerinizi vermeyin ya da başka şeyler şu saatten sonra dikkat edin kendiniz için. bakın daha kötüsüde olabilirdi sizin için başında görüyorsunuz anlıyorsunuzdur sizde maddi yönden sömürü olduğunu daha kötüsünü yaşatmayın kendinize.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
730 lirayı yolladıktan sonra yine bir bahane bulup para isteyecek bence. büyüye inanmazsan büyü tutmaz olayını uygula, ona artık büyüye inanmadığını söyle ve gerçekten de inanma bu sayede sana büyü etki etmemiş olur.

mecra

Kayıtlı Üye
Prim vermeyin boyle insanlara. Birakin ne yaparsa yapsin. Cok ileri giderse savciliga suc duyurusunda bulunun. Ayrica buyu icin tovbe edin bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...