Büyü yapmaya karar verince aldığım uyarılar

WitchyLuna

Kayıtlı Üye
Ne zaman büyü ya da ritüel yapmaya kalksam rüyalarımda uyarılıyorum ve hep kendimi geri çekmek zorunda kalıyorum sizce neden? Ve rüyalar genelde çok saçma alakasız oluyor ama bir şekilde buna yoruyorum ben.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Sadece rüyalarla sınırlı kalmasın bende uyarayım. Lütfen daha faydalı şeylerle uğraş. Bak lütfen diyorum.

Berliner

Kayıtlı Üye
ne güzel işte yapmanı ve günaha girmeni istemiyorlar.
kimisine rüyasında büyü öğretirler yapsın da günahın dibine batsın diye, kimisini de yapmasın diye uyarırlar. kıymetini bil :)

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
büyü ile iyi bir şey yapılabileceğini sanmıyorum büyü ile sadece zarar verilir eğer siz biliyorsanız beni aydınlatırsanız sevinirim ama bu böyle bir sitede insanlara yapmayın diyorum anlamında değil kötü biriyseniz yapabilirsiniz tabii ki seçiminizi yapmanızda kimse sizi zorlayamaz zaten ama eğer büyü ile fayda sağlamanın yolu varsa beni aydınlatırsanız sevinirim

Ü

Üye silindi 38107

büyü ile iyi bir şey yapılabileceğini sanmıyorum büyü ile sadece zarar verilir eğer siz biliyorsanız beni aydınlatırsanız sevinirim ama bu böyle bir sitede insanlara yapmayın diyorum anlamında değil kötü biriyseniz yapabilirsiniz tabii ki seçiminizi yapmanızda kimse sizi zorlayamaz zaten ama eğer büyü ile fayda sağlamanın yolu varsa beni aydınlatırsanız sevinirim
Büyü ile aydınlatıcı şeyler yapılabilir; Mesela birindeki büyüyü de büyüyle kaldırabilirsin, insanları koruyabilirsin, kişinin iş ve kısmet olaylarını pozitif yönde etkileyebilirsin, olay sadece niyet ile alakalı.

WitchyLuna

Kayıtlı Üye
Kara büyü değil bahsettiğim şey kötü amaçla olanlar kara büyü

WitchyLuna

Kayıtlı Üye
ne güzel işte yapmanı ve günaha girmeni istemiyorlar.
kimisine rüyasında büyü öğretirler yapsın da günahın dibine batsın diye, kimisini de yapmasın diye uyarırlar. kıymetini bil :)
Müslüman değilim 1 iyi niyetli bir büyüydü yapmak istediğim bunun için neden uyarılayım2

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyüsel enerji ile uyumlu olmayabilirsiniz. Hatalı bir şey yapacak olabilirsiniz. Yeterince enerjiye sahip olmayabilirsiniz. Yeterince bilgi sahibi olmayabilirsiniz. İşlem için gerekli malzemelere sahip değilsinizdir. İşlem için uygun ortam değildir. İşlem için doğru zaman değildir. Vb

Berliner

Kayıtlı Üye
müslüman olmaman büyünün iyi bir şey olduğu, her isteyenin de yapabileceği manasına gelmez. dünyada var olan bir şeyi büyü ile yani 3.şahıslar ve etkiler tarafından destekli olarak değiştirebileme yetkisini de size vermez.
kimi insanın yaratılışında bu tarz mistik olaylara yatkınlık vardır, kimisinde ise yoktur. Uyarılmanız için müslüman olmanız gerekmez, yapacağınız büyü uygulamasında yapacağınız işten dolayı görevlendirilecek olan ruhaniler sizi yapmamanız hakkında, yaparsanız sıkıntılar yaşayabileceğiniz hakkında uyarabilirler. yapmaya niyetlendiğiniz işlemi çok kuvvetle muhtemel zaten tutturamayacaksınız, öyle ben karar verdim hadi gideyim büyüyü yapayım iyi olsun kötü olsun farketmez diye bir şey söz konusu değil. oldu da tuttu veya tutmamasına karşın görünmeyen alem tarafından saldırılara uğradınız, karşılığında gidip danışabileceğiniz , yardım alabileceğiniz birileri var mı ? bana bir şey olmaz diyerek yola çıkan insanların hallerini en basitinden bu forumda da görebilirsiniz, rahatsız ediliyorum, korkutuluyorum, psikolojim bozuldu diye konu açanların konuları bir okumanızı tavsiye ederim.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Ben cevap olarak argüman istedim karabüyü çok güçlü bir büyü türüdür diğer büyüler de zarar verebilir sitedeki herkesten cevaba açığım havas kullanımı korunma ve Hz.Süleyman'ın yaptıkları dışında nasıl günah görülmüyor bilmiyorum

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
flood olacak ama tam doğru açıklayamadım sanırım daha doğrusu nasıl iyi amaçla kullanılıyor büyü bunu merak ediyorum

WitchyLuna

Kayıtlı Üye
Yapacağım büyü uzaklaştırma büyüsüdü yani en azından ismini öyle biliyorum arkadaşım bu şehirde kalmak istemiyordu ve gitmesi için bir sebebi de yoktu ben de onu bu şehirden uzaklaştırmak amacıyla yapacaktım

WitchyLuna

Kayıtlı Üye
müslüman olmaman büyünün iyi bir şey olduğu, her isteyenin de yapabileceği manasına gelmez. dünyada var olan bir şeyi büyü ile yani 3.şahıslar ve etkiler tarafından destekli olarak değiştirebileme yetkisini de size vermez.
kimi insanın yaratılışında bu tarz mistik olaylara yatkınlık vardır, kimisinde ise yoktur. Uyarılmanız için müslüman olmanız gerekmez, yapacağınız büyü uygulamasında yapacağınız işten dolayı görevlendirilecek olan ruhaniler sizi yapmamanız hakkında, yaparsanız sıkıntılar yaşayabileceğiniz hakkında uyarabilirler. yapmaya niyetlendiğiniz işlemi çok kuvvetle muhtemel zaten tutturamayacaksınız, öyle ben karar verdim hadi gideyim büyüyü yapayım iyi olsun kötü olsun farketmez diye bir şey söz konusu değil. oldu da tuttu veya tutmamasına karşın görünmeyen alem tarafından saldırılara uğradınız, karşılığında gidip danışabileceğiniz , yardım alabileceğiniz birileri var mı ? bana bir şey olmaz diyerek yola çıkan insanların hallerini en basitinden bu forumda da görebilirsiniz, rahatsız ediliyorum, korkutuluyorum, psikolojim bozuldu diye konu açanların konuları bir okumanızı tavsiye ederim.
Büyüye paldır küldür girişmedim zaten ne yapmam ne yapmamam gerektiğini iyice araştırıp bilen insanlarla konuşup karar verdim ki ritüellerimi düzenli olarak yapan bir insanım yani aaa hadi büyü deneyeyim gibi bir amacım yoktu

WitchyLuna

Kayıtlı Üye
Büyüsel enerji ile uyumlu olmayabilirsiniz. Hatalı bir şey yapacak olabilirsiniz. Yeterince enerjiye sahip olmayabilirsiniz. Yeterince bilgi sahibi olmayabilirsiniz. İşlem için gerekli malzemelere sahip değilsinizdir. İşlem için uygun ortam değildir. İşlem için doğru zaman değildir. Vb
Sanırım ortamdan olabilir

Ü

Üye silindi 38107

Ben cevap olarak argüman istedim karabüyü çok güçlü bir büyü türüdür diğer büyüler de zarar verebilir sitedeki herkesten cevaba açığım havas kullanımı korunma ve Hz.Süleyman'ın yaptıkları dışında nasıl günah görülmüyor bilmiyorum
İlk olarak herkesin inancı farklı olduğu için müslüman olayan biri için ritüeller dinin gerekliliği bile olabilir.
Ki burada üyeler çoğunlukla dünyevi düzeyi etkilemek için yapılan büyülerden bahsetmiş. Yüksek büyü türevi uygulamalarla astralde üst düzey katlara ulaşıp, farklı varlıklarla büyüsel yollarla etkileşime geçip böylece bilinç düzeyinizde değişimler yaratıp, daha farklı uygulamalar yapabilirsiniz.
Kısaca büyüyü kişisel gelişim, üst benliğe ulaşmak, evreni daha iyi kavrayabilmek gibi konular içinde kullanabilirsiniz.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Kimsenin iyi veya kötü olacağına kendi değer yargılarınızla karar veremezsiniz. Oturup konuşup tanışmadığımız insanlar hakkında böyle bir platformda böyle yorumlarda bulunmanız komik.
Sorunuzun cevabını da bilemiyorum ancak yorum yapabilirim. Yorumum da şu: Bilinçaltınız olabilir, içten içe korkuyor veya yanlış buluyor olabilirsiniz veyahut gerçekten de büyü yapmamanız gerekiyordur

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Kimsenin iyi veya kötü olacağına kendi değer yargılarınızla karar veremezsiniz. Oturup konuşup tanışmadığımız insanlar hakkında böyle bir platformda böyle yorumlarda bulunmanız komik.
Sorunuzun cevabını da bilemiyorum ancak yorum yapabilirim. Yorumum da şu: Bilinçaltınız olabilir, içten içe korkuyor veya yanlış buluyor olabilirsiniz veyahut gerçekten de büyü yapmamanız gerekiyordur
demek istediğimi anlamadınız sanırım şuan büyü ile iyi bir şey yapılabileceğini bilmediğimden böyle diyorum bana söylerseniz ben de kötü değil derim tabi kötü olmak istemeyip de bunu yapan vardır ama benim dediğim büyü. majikal uygulama değil büyü nasıl olur büyü yaptığınız kişinin enerjisel bedenine saldırı olur ve yapılmak istenen kısım için gerekli olan kısım çakra/hormonlar savunma sistemi çökertilip zorla ve istenen şey için kullanılmaya başlanır aynı zamanda zihinle de etkileşime geçilir kısacası birini dövüp bir şeyi yapmaya zorlamak gibi ama biraz daha farklı böyle biliyorum ben havassın da nasıl günah olmadığını anlamıyorum dedim savunma dışında koruma yapmak dışında yoksa majikal uygulamaların birçoğu islamda da yasak değildir diye biliyorum ama enerjiyi birine istediğin şeyi yaptırmak için göndermek değil varlıklara yapılma kısmını çok bilmiyorum fakat insanlara yapılanı pek uygun görmüyorum bana eğer varsa uygun görebilmem için bir sebep söylemenizi bekliyorum diyorum başından beri zaten

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Yapacağım büyü uzaklaştırma büyüsüdü yani en azından ismini öyle biliyorum arkadaşım bu şehirde kalmak istemiyordu ve gitmesi için bir sebebi de yoktu ben de onu bu şehirden uzaklaştırmak amacıyla yapacaktım
arkadaşın kendisi gidemiyor mu veya onunla konuşamıyor musun istemiyorsan başka şehre git diye eğer bir engel varsa bilmiyorum ama önce insan şartlarını kullanın kusura bakmayın ama uzaklaştırma büyüsü yapınca başka şehre mi ışınlanacak büyü zorla yaptırmaya çalışmak demektir iradesine etki etmek demektir seçimlerine zorla karışmaya çalışmak demektir böyle yaparak arkadaşınızı daha mutsuz edersiniz ama hatta belki bunun farkında bile olmaz bu daha da büyük bir acı