Büyü insan iradesini tamamen etkisiz hale getirebilir mi. Yardim lutfen :(

makssenberg

Kayıtlı Üye
İnşallah 2.ihtimal doğrudur ve anladığım kadarı ile bunu öğrenmek mümkün degil. İnsan içinde hep şüphe ile ne kadar sağlıklı bir ilişki yürütebilir bakalim. Sanırım bu konuda da profosyonel destek.almam lazim.
Kadının ismini bilen hoca suçlu mu suçsuz mu olduğunu da bilir ayrıca dediğim gibi 15 yılda kimseye bakmamış olması beynindeki aşk bölgesinde yalnızca size bağlı olduğunu gösterir

Elam

Kayıtlı Üye
Kadının ismini bilen hoca suçlu mu suçsuz mu olduğunu da bilir ayrıca dediğim gibi 15 yılda kimseye bakmamış olması beynindeki aşk bölgesinde yalnızca size bağlı olduğunu gösterir
cok teşekkürler yazdıklariniz beni rahatlatıyor
Kadının resmini gösterdim yapan o ve bir şeytan dediler. Kadın evli ve benim öğrendiğim kadarı ile şimdiye kadar 3 evli erkekle ilişkisi olmuş. Bir tanesi de boşanmış hatta. Yani benim bildiklerimden fazlası bile vardır belki . Söyledikleri adet kani ile yapılmış olduğu... İnşallah yaşadıklarımı birgün hatirladigimda neler atlatmisiz derm . Çünkü esimi gerçekten cok seviyorum.. Bilinç altımı hafizami temizleyebilsem keşke

Rzg

Kayıtlı Üye
Merhaba beninde böyle bir sorunum var.Bir kaç hocayla bende görüştüm ama herkes para uğruna bişeyler yapar olmuş açıkcası güvenemedim,inandırıcı gelmedi.beni tatmin etmeyen birşeyde girmek istemedim,hep maddi çıkar çünkü.