Büyü ile ilgili yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birkangs

Kayıtlı Üye
Herkeze merhaba

Forumunuzu uzun süredir takip ediyorum ilk kez konu açıcam onun için yanlış yaptığım şeyler varsa afola. Ben şuanda 19 yaşımdayım bundan 5-6 yıl önce annem bir falcıya veya medyuma gitmişti (emin değilim) bu kişi anneme evimize büyü yapıldığını söylemiş evdeki büyü yapılan eşların rengini falan bire bir söylemiş yani kadın bu işte bilgili birisi yalan söylemediğini düşünüyoruz yada kafasından atmadığını annemlerin odasındaki beşli komodinle kapının arksında büyü olduğunu kapının arkasına domuz yağı sürüldüğünü anlatmış ve bana getir ben bunu bozarım demiş.Ben bu olayın doğru olduğuna inanıyorum çünkü kapının arkasında çıkmayan bir leke vardı ve komodinin'de altında bir işaret vardı hatta anneminde dikkatini çekiyomuş silmesine rağmen çıkmayan bu leke biz bu eşlarımız 5 ay önce falan değiştirdik eşlarıda attık gitti benim merak ettiğim bir kaç şey var.Bu büyü eşylarımızı attığımız için bozulur mu yani evimizdeki etkisi gidermi eğer bozulmadıysa bunu nasıl bozabiliriz yardımlarınızı bekliyorum birde ben müslümanım yani bu konuyla ilgili gidip bir büyücüden medyumdan vs yardım istesem bunun günahı varmıdır ?

ledunist

Kayıtlı Üye
büyü yaptırmak günahtır,büyü bozdurmak değildir büyü bozulması için inancınıza aykırı şeyler yapmadığınız sürece ,evinizden eşyaların uzaklaştırılması büyü etkisini mutlaka zayıflatır ama yapılan büyünün çeşidine göre büyülü nesnelerin imha edilmesi gerekmektedir , sadece domuz yağı sürülerek oluşturulmuş bir leke olduğunu düşünmüyorum ama bu tür büyülerde domuz yağının etkisi fazla , ne tür şeyler bulduğunuzu detaylı yazmadığınız için ancak bu kadar cevap verebiliyorum

birkangs

Kayıtlı Üye
Komodindeki harf gibi bişeydi onu tam olarak tarif edemem ama kapının arkasındaki oraya sürülmüş 2 el büyüklüğünde bir lekeydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...