Büyü için yapıldığını düşündüğüm bir muska buldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozer001

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Muskayı tesadüfen benim odamda buldum. Daha önceden de böyle birşey bulmuştum ve büyü için yapıldığını biliyorum.

Neler yazdığını ve ne için yapıldığını söyleyecek kimse var mı? Halen daha duruyor, atmadım veya sirkeli suya koymadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

zebun

Banlı Kullanıcı
kardeş emin değilim ama, birden fazla yerde "kahhar" esması gördüm. yani tahminim kahır için yapılmış gibi duruyor. ancak senin ismin nedir, rastlayamadım. okunmuyor net açıkçası. umarım yanılıyorumdur. sitede ehil kişiler de vardır bakarlar. allay yardımcın olsun. atma sakın. usulünce yok edilsin.

Bir de kağıdın arkasında bir şey yazıyor mu? Bir sembol vs var mı?

ozer001

Kayıtlı Üye
Bir de kağıdın arkasında bir şey yazıyor mu? Bir sembol vs var mı?

Aradığım sizsiniz sevgili zebun...

Kağıdın arkasında işaret var. Sol taraftan ortaya kadar yazılmış. Hani matematikte pi sayısı vardır ya, onu andıran bir işaretten 10 tane var.

zebun

Banlı Kullanıcı
estağfirullah... sitede bana gelene kadar yule, mefetseger gibi kimler kimler var. seni yanıltmak istemem. özelden mefetsegere ulaş. ama sana ilk tavsiyem, asla bunu yakma. işin ehli bir kişi tarafından yok edilsin ya da, sana tarif etsin sen yap.

repece

Kayıtlı Üye
Bu kağıtta Rahman,Aziz isimleride geçiyor kötü bişeyler bu isimle yapılabilir mi.Birde 4halifenin isimleride geçiyor
umarım kötü birşey değildir. Pi sayısını andıran rakamlar arapça 12 rakamının acele yazılmış hali olmasın.Gerçekten bilen varsa umarım açıklar çok merak ettim ben şimdi.

BlueS

Kayıtlı Üye
Allahın tüm isimlerinden büyü yapılabildiğini duymuştum. Önemli olan ismin anlamı değil, isme yüklenen güç ve kullanıldığı amaç. İyi birşey için okunduğunda ki tesiri neyse, kötü şey için okunduğunda ki tesiri de bi o kadar güçlü olur.
Kısacası önemli olan niyet kardeşim ama yule'nin bakarsa anlayacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...