Büyü Gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IstBoy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu yakında yaptığım büyülerin ya tersi oluyor ya da tutmuyor. yani diyelim ki bereket için yaptığım bir büyüden sonra bir sürü para harcadım. aramın iyi olmasını istediğim kişiyle daha da bozulması gibi... ya da eskiden rahatlıkla yaptığım majileri yapamam ... bunların sebepleri neler olabilir ?

canmert196

Kayıtlı Üye
buyuye ne kadar zaman ayirdiniz omrunuzden kac yil? yetkileriniz varmi? gercek bir majisyen misiniz :)

IstBoy

Kayıtlı Üye
yani yaptığım büyüler öyle çok aman aman şeyler değil, ki eskiden yaptığım şeylerdi.

canmert196

Kayıtlı Üye
gercek bir majisyen diilseniz buyu size cozum olmaz sadece size dert olur sorunlari cozmek icin kullancam diye daha buyuk dertler acarsiniz basiniza:)

anippe

Kayıtlı Üye
Telefondan girdigim icin alinti yapamadim canmert196 adli arkadas yetkileriniz var mi demissiniz tam olarak ne demek oluyor bu anlayamadim.

IstBoy

Kayıtlı Üye
canmert : büyü için el alınması gerektiğine inanmıyorum.Enerjisini kullanmayı bilen her insanın büyü yapabileceğine inanıyorum.

canmert196

Kayıtlı Üye
ama sonuc olarak boyle bir durum soz konusu :) herkez enerjisini yukseltip buyu yapsa halimiz nolur :)

IstBoy

Kayıtlı Üye
ama sonuçta herkes bu tür konuları bilmiyor ve hatta bazıları inanmıyor bile:)Ve eski insanlar yapabildiğine göre demek ki kaos ortamı olmuyormuş :)

canmert196

Kayıtlı Üye
eskidende herkez yapamazdi suanda :) el almaniz gerekiyor bu inanip inanmakla ilgili diil kurallar var bu kurallar olmadigi surece olmaz ve madem herkez yapabiliyor sizin yaptiginiz kiside majisyen ve majisyen majisyene yaparken bir cok sey degisir :) ve maji yapabildiginizi soyluyosunuz majiler evrenden kanal araciligiyla direk kisiye iner internetten bulmaz vs kitaplardan bulmaz:)

hasan06

Kayıtlı Üye
bende büyü için ve vefk için el alınmasına inanmıyorum enerjin varsa veya enerji eğitimi almıssa bu herkez bu işi yapabilir güç meselesi (elbetteki bu işin rajonlarına bişi demiyorum sadece beceri geliştirerek yapılabilir diyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...