Burçların Negatif Özellikleri

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Balık işte, adı üstünde, eşittir alık. Akılsızın tekidir, vur kafasına, al ekmeğini ağzından. Maaşallah hayalgücü pek gelişmiştir. Sürekli FBI'dan ya da CIA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne kafayı yeme raddesine gelen
balık çoktur. Söyleyecek pek bişi yok. Çünkü cibiliyetsiz ve en zeka yoksunu burç balıktır.
Bir dünyam var, sırça saray,
Dokunursan kırılırım,
Ben gelemem gerçeklere,
Avunurum hayallerle…

Bunu yazan zeka yoksunudur bence.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Balık işte, adı üstünde, eşittir alık. Akılsızın tekidir, vur kafasına, al ekmeğini ağzından. Maaşallah hayalgücü pek gelişmiştir. Sürekli FBI'dan ya da CIA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne kafayı yeme raddesine gelen
balık çoktur. Söyleyecek pek bişi yok. Çünkü cibiliyetsiz ve en zeka yoksunu burç balıktır.
Dokunursan kırılırım,
Ben gelemem gerçeklere,
Avunurum hayallerle…

Bunu yazan zeka yoksunudur bence.

Canım alınma ama ''Sürekli FBI'dan ya da CIA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne kafayı yeme raddesine gelen''

haha :D

janet

Kayıtlı Üye
Balık

Dokunursan kırılırım,
Ben gelemem gerçeklere,
Avunurum hayallerle…

buna dayanamam :D:D:D ben kaçtım iyi geceler :D:D:D

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yay

Her şeyin iyi tarafını gören şen şakrak bir tiptir. Yeteneksizliğini de başka türlü örtemez. Şahsiyetsizdir. İşsiz güçsüz
insanlar bu burçtan çıkar. Aptal da denilebilir. İşi gücü aylak aylak gezmektir. Çoğu Yay burcu zaten alkoliktir. Zaten seni adam yerine koyup bu kadar yazanda kabahat...
Maceradan, maceraya,
Koşmak asıl işim benim
Toplarım hep ilim, irfan,
Bilgeliktir şanım benim...
Bazıları doğru ama

Katarina

Kayıtlı Üye
Kova;yengeç;akrep ve boğa hepsine katıldım :D

moskov

Kayıtlı Üye
İkizler

Uzak durmakta fayda var. İkiyüzlü, riyakar, yalancı. Çenesi de öyle düşüktür ki, esir aldı mı, yanarsın. Ayrıca çoğu şizofrenin de ikizler burcundan çıktığı söyleniyor...
Zekam parlak, dilim oynak,
Her konuya elim kıvrak,
Sıkıntıya hiç gelemem,
Bir de karar verebilsem!...

Ay hiç katılmadım bu uzak durun iki yüzlü falan şker gibiyim ben ya bendn uzak durulurmu ? :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Kova

Güya çok atak biridir, bir şeyi elde etmek için her türlü yalanı söyler, ama yalanı bile beceremez. Menfaatçilerin menfaatçisidir. Kendini beğenmiştir. İnsanların arkasından çok konuşur. Dedikoducudur. Çıkarı için yapmayacağı şey yoktur.
Taklitçiliği hiç sevmem,
İstesem de beceremem,
Orijinaldir fikirlerim,
Takip edilecek olan benim...

Tamam ama her insan çıkarcıdır :D Yalan beceremediğim için söylemem yanaklarım kıpkırmızı oluyo, insanların arkasından konuşurum ama duysalarda umrumda olmaz, dedikoduyu seviyorum :D

stavebe

Kayıtlı Üye
İş
EleÅŸtirmen
ben de yengecim ama psikolojim de sağlam ben %10 kesimdeyi sanırım... :)
çok güzel olmuş. çok mutlu oldum okuyunca :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Bugün zaten sinirlerim bozuk..şaka da olsa bu yazılanlara sinir oldum yalan yok :).