Burçlara göre Annelik ve Babalık

gizzz

Kayıtlı Üye
Benim annem yengeç ve yazılanlar tamamiyle tuttu. Sayesinde hala yuvadan uçamadım. :D

ikbal1505

Guest
Demek ki benle onerepublic sadece ters kalıyoruz herkeze. :D Burçlarda bile şansımız tutmadı desenize. Bu arada ben balık burcu olan kimse ile iyi geçinemiyorum ya :D :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Eh burçlar diyince bayağı bir harita çıkarmak gerek doğruluk payı arması için. :)

Mouse

Kayıtlı Üye
Çok sağol, çok ama çok güzel bir paylaşım. Yengeç babası olacağım demek ki. :D

OneRepublic

Kayıtlı Üye
benim annem yengeç ve yazılanlar tamamiyle tuttu. sayesinde hala yuvadan uçamadım :D

Tutan birini daha bulduk. :) Yani hepsi yalan degilmis. :D

Demek ki benle onerepublic sadece ters kalıyoruz herkeze. :D Burçlarda bile şansımız tutmadı desenize. Bu arada ben balık burcu olan kimse ile iyi geçinemiyorum ya :D :D

Aa neden, belki bu sefer öyle olmaz. :D Sizin burcunuz nedir? Gelecekte siz nasil olabilirsiniz bir bakmak istiyorum. :D

Eh burçlar diyince bayağı bir harita çıkarmak gerek doğruluk payı arması için. :)

Cikaranimiz yok ne yazik ki sayin Chillout, bunlarla idare ediyoruz. :D :)

OneRepublic çok saol çok ama çok güzel bir paylaşımdı..... yengeç babası olucam demekki :D

Asil ben tesekkür ederim. :)
Cok övmüsler ama bu yengec babalarini, haksizlik var ortada. :D

mercurian

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir konu:) Annem Kova, Babam Akrep burcu, babam ayynen tutuyor yalnız annemin yükseleni Aslan ve ikisinin arasında gidip geliyor annem, yükselen ve ay burcunun da önemi var sanırım annede, güneş burçları tutmayabilir bazen, çok farklı ay burçları varsa mesela annenizin:)

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir konu:) Annem Kova, Babam Akrep burcu, babam ayynen tutuyor yalnız annemin yükseleni Aslan ve ikisinin arasında gidip geliyor annem, yükselen ve ay burcunun da önemi var sanırım annede, güneş burçları tutmayabilir bazen, çok farklı ay burçları varsa mesela annenizin:)

Neye göre yazildigi belli olmadigi icin cevap veremiyorum. :)

Marissa

Kayıtlı Üye
Annemi babamı bilmemde ben koç burcuyum benden anne olmaz onu biliyorum :) Çocuğumun benden izinsiz nefes almasına bile izin vermem herhaldee :O

Marissa

Kayıtlı Üye
:) elimde değil ama çok kıskancım, sahiplenirim. Benim çocuğum benimdir ve benden izinsiz hiç bir şey yapmasına izin vermem. Günde en az 20 kez ararım vs... Bunu biliyorum çünkü kardeşime karşı böyleyim. Kız bıktı benden :D

OneRepublic

Kayıtlı Üye
:) elimde değil ama çok kıskancım, sahiplenirim. Benim çocuğum benimdir ve benden izinsiz hiç bir şey yapmasına izin vermem. Günde en az 20 kez ararım vs... Bunu biliyorum çünkü kardeşime karşı böyleyim. Kız bıktı benden :D

Belli bir yasa kadar öyle yaptiniz diyelim ya daha sonra? :) Cocugunuza karsi bu tür bir tutum sergilerseniz sizden kopabilir. Fazlasi zarar. :D