Bu Resime uzun bakanlar kabus görüyor.

Evrenos_21

Kayıtlı Üye
Resim bendede gözükmüyo. Söyle bi hata veriyo site

You have tried to load a page on imageshack.us, but there was an error. Please press back and try again.

Sennin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şu konuya bi açıklık getireyim:
Resim photoshop değil.Bu resmi düzenlerken kullanılan program photoshop olmadığı için photoshop değil.Ancak fotomontaj denilebilir.Düzenlerken kullanılan programı bilmiyorum,belkide düzenlenmedi ve resim gerçek.Ancak photshop değil.Size kanıt olarak şunu sunuyorum :
Bir resim dosyası metin belgesiyle açılırsa kod metinleri görülür.Bu metinler içinde arama yapıldığında photoshop,adobe gibi terimleri bulmazsa bu resim photoshop değildir.Buraya resim koymayı deneyip başarılı olamadağımdan :) yeni konu açıp oraya tam anlamıyla bir kanıt koyucam.

oOPluieOo

Kayıtlı Üye
resim açılmıyor..ayrıca zaten hergece kabus görüyorum etkileneceğimi sanmam..rüyalarım hollwood u geçti..

darksense

Kayıtlı Üye
Resime bakmakla kabus görmek gerçekmidir diye sorulsa pek inanmıyorum derim.

Başlık bu şekilde yazılmış siz bu başlığı okuduğunuzda ister istemez gece kabus görmeye odaklıyorsunuz kendinizi, sabah kalkıncada bak hakikaten gördüm deyipde suçu resimin üzerine atmak kolay geliyor. Bir çok korkunç resim ve kare var sadece bilinçaltınızı tetikliyorsunuz çokta önemli değil bence gece yatıpta kabus görmek. Görmemek için neler yapılabilir bunu araştırmak daha mantıklı geliyor bana.

Teşekkür ederim.

VenusDavis

Kayıtlı Üye
ahahaha photofiltreyle bile yapılabilir, hatta biraz uğraşılırsa paint. :D @!.ATES.! haklısınız evet. ama bu resmin sahte olduğu apaçık ortada.

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
arkadaşlar kaynak internet bende ordan ele geçirdim ama anlatılanlara göre bu kız gerçekden foto karesinde görülmüş.. Yani photoshop olduğunu sanmıyorum..
Dikkatli bakarsanız resmin gerçekliğini görürsünüz. Ancak bu şekilde bulabildim.
Resime aralıksız 12 dakika bakanlar kabus görüyorlarmış.. Dilden dile insanların ağzında dolaşan bir söylenti. Diye düşünüyorum.. Bu kız yıllar önce öldürülmüş

bence bu tamamen 12 dakika boyunca bakan insanin kendine ettiği telkinden başka bişey değildir yani resme bakarak ben kabus göreceğim diye inandiriyor kendini ve görüyor durum bu başka bişey değil..

temas

Kayıtlı Üye
Ya değil rüya kabus bile göremiyorum tek şey uyuduğumda karanlık çok isterdim bende rüyamda birseyler görebilmek nasıl bir his hep merak ederim.