Bu Hangi Rune ?

Şiron

Kayıtlı Üye
20230223_235924.jpg

Merhaba , Bu hangi rune çalışması ?
Etkileri ve açılımı nedir hangi tütsüyü sever ? Nasıl aktif olur , Artı ve eksileri nedir ? Merak ile yorumlarınızı bekliyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben de merakla beklemedeyim ama kimse bilmiyor sanırım.. yada konuyu görmediler..

nurumm

Kayıtlı Üye
Evet @Mya konu arkalarda kalmış.Burda birden fazla rune var ama birleşim yapılmış kendine göre ihtiyacına göre birşeyleri birleştirmiş yapan sanki.Aydınlanma,Buz,Korunma,Şans-Gizem,Değişim runeleri çıkıyor çizimden.Urum görürse bi fikri mutlaka olacaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Thurisaz dagaz kenaz laguz var çerçeve gereksiz olmuş. isa olmasına sebep oluyor lakin. isa mantığı ile yapıklarını sanmıyorum. Tek bir runu anlatmam 3 saatimi alıyor. yani evet kesin şunun için yapıldı demek doğru olmaz. lakin ana anlam olarak
yıkım
kozmik tohum
ateş
su runesi
olsa olsa iki kişi arasında (kadın erkek ) olabilecek cinsel çekim için olabilir)
bir kişiyi birinden ayırıp bir kişiye gelmesi için olabilir
niyet çalışması ile kötü olaylara karşı dengeleyici şans olabilir lakin o niyetle yapıldı ise yanlış

Evet @Mya konu arkalarda kalmış.Burda birden fazla rune var ama birleşim yapılmış kendine göre ihtiyacına göre birşeyleri birleştirmiş yapan sanki.Aydınlanma,Buz,Korunma,Şans-Gizem,Değişim runeleri çıkıyor çizimden.Urum görürse bi fikri mutlaka olacaktır.
kesinlikle yapan kişinin belli bir amacı var bir hikâyesi var. bu rünler öyle kolay kolay bir araya gelmez ve bu desenle. hele isa var ise olay bambaşka yerlere bile gider. yani öyle genel olarak kullanılabilecek bir şey değil.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Runeler insanla uyumlu kabul edilir lakin her bir ile önceden uyumlanma çalışmaları var onları yapmak sağlıklı olacaktır. Uyumlanma teknikleri var. Mantarları meditasyonları vb.

runler için ayrı nir tütsü çalışma saati gibi durumlar yoktur. Tabi çalışmanın amacına göre güne göre ya da gezegenlere göre çalışabilir.

sembol ve niyet yeterlidir. Diğer her ritüel eklemesi kişinin inançlarına, değerlerine ve bilgisine bağlı.

Şiron

Kayıtlı Üye
Thurisaz dagaz kenaz laguz var çerçeve gereksiz olmuş. isa olmasına sebep oluyor lakin. isa mantığı ile yapıklarını sanmıyorum. Tek bir runu anlatmam 3 saatimi alıyor. yani evet kesin şunun için yapıldı demek doğru olmaz. lakin ana anlam olarak
yıkım
kozmik tohum
ateş
su runesi
olsa olsa iki kişi arasında (kadın erkek ) olabilecek cinsel çekim için olabilir)
bir kişiyi birinden ayırıp bir kişiye gelmesi için olabilir
niyet çalışması ile kötü olaylara karşı dengeleyici şans olabilir lakin o niyetle yapıldı ise yanlış

kesinlikle yapan kişinin belli bir amacı var bir hikâyesi var. bu rünler öyle kolay kolay bir araya gelmez ve bu desenle. hele isa var ise olay bambaşka yerlere bile gider. yani öyle genel olarak kullanılabilecek bir şey değil.
Öncelik ile merhaba, sembol hakkında bir müdet yorum beklemiştim. Gelmiş olmasına sevindim . Rune , semboller bana kendi gelmeyi seçti diyorum bu duruma elimde bir kaç tane sembol mevcut. Neden ? Bende sorusunu sorguluyorum, O dönem sembol alanına yeni girmiş makale okuyordum. Bazı şeyleri hep araştırım bu içsel bir çekim olsa gerek. Aile bireylerimden biri benim haberim dahilinde olmadan bu sembolleri temin ediyor. Faydalı ve zararlı mı bilmiyorum. Bir kaç alfabe bilgim mevcut hepsi bu. Sormak istedim size ve bir konuda aydınlanma yaşadım. İsa ile çerçeve yapması , ticaret anlamında olumsuzluk yaparmış sizden sonra bir kaç araştırdım. Donma tabiri ne demek anladım. Çok şaşkınım gerçekten bazı şeylerin hareketsiz kalma sebebine bir adım daha yaklaşmış durumdayım. Anladım kadarı ile bununla uyumlanma söz konusu değil iyiye yorulması gerekiyorsa bazı şeyleri de elbet korur gibi baharın gelmesi ilede farklı açılımların farkındalığının gelmiş olduğu gibidir belkide. Yinede ticareti olumsuz etkiliyor bu aşikar. Peki bu Runeyi nasıl iptal etmek gereklidir ? Olumsuzluk veriyorsa.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
çalışmasını nasıl talep ediyorsak o şekilde de çalışmasını isteyeceğiz. Niyet ile herhangi bir şekilde yazılı hali duruyorsa da onu da tuz ile buluşturacağız bu kadar.

Şiron

Kayıtlı Üye
çalışmasını nasıl talep ediyorsak o şekilde de çalışmasını isteyeceğiz. Niyet ile herhangi bir şekilde yazılı hali duruyorsa da onu da tuz ile buluşturacağız bu kadar.
Size diğer kombinasyonları da göstere bilir miyim ? Dün akşam çok araştırdım söylediklerinizi. Ne elemente uyuyor ne bir şeye ilk attım sembol diğer semboller adına da fikrinizi alıp ben sembolleri iptal etmek istiyorum. Herhangi bir yazı yok sadece semboller var. İlk sembolü tuz ile mi sonlandırma yapacağım? Okuduğum bir makalede ametisti doldurduğu tuzu dötürlediği yazıyordu.

Şiron

Kayıtlı Üye
Size diğer kombinasyonları da göstere bilir miyim ? Dün akşam çok araştırdım söylediklerinizi. Ne elemente uyuyor ne bir şeye ilk attım sembol diğer semboller adına da fikrinizi alıp ben sembolleri iptal etmek istiyorum. Herhangi bir yazı yok sadece semboller var. İlk sembolü tuz ile mi sonlandırma yapacağım? Okuduğum bir makalede ametisti doldurduğu tuzu Nötrlediği yazıyordu.

Şiron

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın klavye hatası ametisti de donduruyormuş .

Şiron

Kayıtlı Üye
Sembolleri aktifleştiren kim?
Tanımıyorum aile büyüklerimin vasıtası ile elime geçti. O dönem sadece kitap okurken evrenden karşıma bu rune serinin çıkması tuhaftı. Üzerinde durmadım taki bir şeyleri sorgulamak isteyene kadar. Zaten farkında iseniz sürekli dış etkenlerden dolayı bu tarz şeylere çekimleniyorum ve bunu çözmek istiyorum.

Şiron

Kayıtlı Üye
Tanımıyorum aile büyüklerimin vasıtası ile elime geçti. O dönem sadece kitap okurken evrenden karşıma bu rune serinin çıkması tuhaftı. Üzerinde durmadım taki bir şeyleri sorgulamak isteyene kadar. Zaten farkında iseniz sürekli dış etkenlerden dolayı bu tarz şeylere çekimleniyorum ve bunu çözmek istiyorum.
Runeler evime geldiğinden beri gerçekten de bir şeyler durmuş ve donmuş durumda. Ticaret son dakika bozuluyor. İsa metaforunu okudukça çok etkilendim. Gerçekten de zehirli sarmaşıklar sarmışta ben uyuyan güzel olmuşum. O kadar yavaş enerjide. Hatta bunu sorgularken sayfadan bana cevap gelmesi yine evrenden bazı şeyleri anlamam için cevap oluyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bakım bakabiliyorsaniz, o runeskriptlerin bakımını yapınız. Ne için tasarlandiklarini? Hala aktif mı? Hatta belki de hiç aktif olmamışlar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Runeler evime geldiğinden beri gerçekten de bir şeyler durmuş ve donmuş durumda. Ticaret son dakika bozuluyor. İsa metaforunu okudukça çok etkilendim. Gerçekten de zehirli sarmaşıklar sarmışta ben uyuyan güzel olmuşum. O kadar yavaş enerjide. Hatta bunu sorgularken sayfadan bana cevap gelmesi yine evrenden bazı şeyleri anlamam için cevap oluyor.
Urum'un dediğini yapın sonra da yakın gitsin. İncelerken vakit kaybediyorsunuz. Zira Urum bile net söylemedi ne işe yaradiklarini. Kimse de söyleyemez. Skriptlerin tasarımcısı dışında tabi.

Şiron

Kayıtlı Üye
Bakım bakabiliyorsaniz, o runeskriptlerin bakımını yapınız. Ne için tasarlandiklarini? Hala aktif mı? Hatta belki de hiç aktif olmamışlar.
Bende bakım yok ama his var, runeler geldiğinden beri olumsuz hissettim . Aktif olduğunu düşünüyorum. Ticaretimi olumsuz etkiledi. Elementimi dondurdu sanki yapan bunu bilerek yapmış gibi. Akışı olan biriyidm son dakika herşey yanlış anlaşılmalara sebebiyet veriyor. İsa da yanlıs anlasılma yaparmış. Bunlar da mı tesadüf? Son dakika ticaretim bozuldukca sorgulamaya başladım neden bu kapanma. Cevaplar işte geliyor vesile ile.

Şiron

Kayıtlı Üye
Urum'un dediğini yapın sonra da yakın gitsin. İncelerken vakit kaybediyorsunuz. Zira Urum bile net söylemedi ne işe yaradiklarini. Kimse de söyleyemez. Skriptlerin tasarımcısı dışında tabi.
Elimde bir kaç semboller daha var onları paylaşıp fikrinizi almak istiyorum. Ona görede iptal etmek. Ben enerjimi dondurmak istemiyorum. Zehirli sarmaşıklar içinde uyumak istemiyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tabi atın inceleyelim. Ayrıca Ametist taşına gerek yok.