Bolu'da görülen esrarengiz varlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Pan bence bu :D

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
bencede gerçek deyil onlar her seyi bilir siz o alana daha varmadan onların haberi olur büyük ihtimaL KOSTÜM giymiş biri şaka yapıyor

black_angell

Kayıtlı Üye
Saçmalık, bu birçok yabancı sitede popüler olan bir resim, resim gerçek olabilir evet ama Bolu'da bu olayın olması bana biraz uydurma geliyor açıkçası.

umut3431

Banlı Kullanıcı
Ayağına bakın bu bir cin ayakları dik basıo her iddaya varırım cin ama benim bildiğim hiç bir varlık resimde veya kamerada gözükmez net olarak gözükmez bir karartı veya beyazlık gibi fln gözükür net gözükmez çok nadir birşeyde ola bilir. ama cin olduğuna eminim nedense adam hayla hayatta .d

umut3431

Banlı Kullanıcı
ama öyle bir kostüm olduğunuda sanmıyorum ayaklarına bakın kostüm değil ya sahte yada bir cin kulaklarıda çok garip hiç bir demon resimde görünmez o adam o resmi çekseydi yanı p orda olsaydı o ormandan sağ çıkamazdı

umut3431

Banlı Kullanıcı
kim luciferi görmüş bu adam görsün .d

ımalive

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şimdi bunu görüpte nasıl aklını kaçırmamış diyenler var Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermez diye bi söz var bu nedenle kafayı yememiş diye düşünyorum
ayrıca resimdeki figür ün gerçek olması çok yüksek yada çok kaliteli bi kostüm :D ayaklarına dikkat ederseniz tam bir keçi ayağı gibi ve normal bi insanın ayağı sığamayacak küçüklükte ayrıca adam fotorafı çekerken onu görmemiş çektikten sonra anlamış bu zifiri karanlıktan olabilir yada bi varlık olabilir ama neden insanın gözüne gözükmedide fotorafa çıktı orası tartışılır dünyada yada farklı boyutlarda gezgenlerde vs.. bizim bilmediğimiz tonlarca varlık olabilir ama belkide kendilerini bize göstermiyolardır zaten görenlerde üç beş kişi oluyor onlarada kimse inanmıyor benim dedem ejderha görmüş ben inanıyorum yılan gibiymiş kanatlıymış ağaçları kırarak döne döne yukarı çıkmış babaannemin babasıda görmüş ama o daha yakından görmüş uzaktan değil odun kesmeye gitmiş oda orda görmüş delirme noktasına gelmiş ama bişey olmamış yani böyle doğa üstü olaylar var fakat biz göremiyoruz diye düşünüyorum

Saygılar

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar cinler akıllı varlıklardır onları kameraya çekemessiniz imkansız ötesi bi seydir o kamera 1 metre gitmeden kaybolur yada kırılır yada o adamın başına bir kaza gelir bi sebeble bir olay kim vurduya gider tamamen düzmece resim sahte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...