Birşey istemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
ondan birşey istesek illa çağırmakmı gerekiyor sürekli adını ansak aklımızda düşünsek etkileşim olurmu ? bunu düşünmekte sıkıntı varmı cidden cok bunaldım bu saçma hayattan bu konuları sardım hiç koruma filanda yapmıyorum bilgimde yok pek önemi yok en fazla öldürürler diye düşünüyorum sürekli takip etmemden acaba dikkatlerini çekermi sürekli araştırma yapıyorum bunuda merak ettim.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
İletişime geçerlerse ilk rüyaların değişir. Çünkü henüz onları görmeye, duymaya hazır değilsin. Çok dikkatli olmalısın.

Kötü olduklarını nasıl anlarım ? rüyada gece yatmadan istemedende olsa aklıma gelince oluyor ama nedense ertesi gün hatırlamıyorum birşey bu filmlerini izlesemde nedense düşününce görüyorum bana bilinç altı geliyor.Bir rüyamda bir yere gidiyorum arkadaşımda var kadın bir anda değişiyor bende istemsiz bir şekilde aklıma geliyor kaçın diye bağırıyorum ve kaçamıyoruz Kalbimin atışını hissediyorum ama uyanamıyorum birkerede siyah gibi birşey görmüştüm pek hatırlıyamıyorum ama onun pek dediklerinden anlamıyordum.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kötü olduklarını nasıl anlarım ? rüyada gece yatmadan istemedende olsa aklıma gelince oluyor ama nedense ertesi gün hatırlamıyorum birşey bu filmlerini izlesemde nedense düşününce görüyorum bana bilinç altı geliyor.Bir rüyamda bir yere gidiyorum arkadaşımda var kadın bir anda değişiyor bende istemsiz bir şekilde aklıma geliyor kaçın diye bağırıyorum ve kaçamıyoruz Kalbimin atışını hissediyorum ama uyanamıyorum birkerede siyah gibi birşey görmüştüm pek hatırlıyamıyorum ama onun pek dediklerinden anlamıyordum.

İyi olduklarına dair kandırabilirler. Bu yüzden cinler hakkında bilgi edinmelisin. Her durum için hazırlıklı ol. Korunmasız girme bu işlere. Çünkü seni iyi bildikleri için nereden saldıracaklarını da bilirler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ondan birşey istesek illa çağırmakmı gerekiyor sürekli adını ansak aklımızda düşünsek etkileşim olurmu ? bunu düşünmekte sıkıntı varmı cidden cok bunaldım bu saçma hayattan bu konuları sardım hiç koruma filanda yapmıyorum bilgimde yok pek önemi yok en fazla öldürürler diye düşünüyorum sürekli takip etmemden acaba dikkatlerini çekermi sürekli araştırma yapıyorum bunuda merak ettim.
Basit ve düşük varlıklar için açık büfe olacağım diyorsunuz yani. Merak etmeyin bir şekilde açık büfe olacaksınız bu şekilde gerçekten istediğiniz buysa. İşin kötü tarafı bunun farkına bile varamayacaksınız büyük ihtimalle.

La-edri

Kayıtlı Üye
... en cok öldürürler degilde, birde öldürün beni diye yalvartan versionunu da düsünmenizi tavsiye ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...