Birkaç sene önce yaşadıklarım hakkında....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulas149

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün size başlıkta da belirttiğim gibi birkaç sene öncesinde yaşadığım( o zamanlar 13 yaşındaydım) olayı anlatacağım. yaz geldiğinde okullar falan kapandığında ben ilk birkaç hafta yılın yorgunluğunu atmak amacıyla sürekli evde pinekledim annem babam işte oluyordu bende akşam sekiz civarına kadar evde yalnız kalıyordum.o zamanlar bu parapsikoloji metafizik konularına daha yeni yeni merak salmıştım. bir gece çok korkunç bir kabus gördüm çok gerçekçiydi hatırladıkça tüylerim ürperiyor. her ne kadar olağanüstü gibi görünse de kafaya pek takmadım. sonra olanlar olmaya başladı. ilk günler evde hafif bir mızıka sesi duymaya başladım. yukarı kattan o zaman köyde olan dedemlerden geliyordu ilk başlarda çok önemsemedim bir şey gıcırdıyordur herhangi bir teknik bir sorun vardır diye düşünüyordum. sonraki iki günde aynı korkunçluktaki kabuslar görmeye devam ettim. artık mızıka sesi resmen artmıştı ben kaç defa yukarı çıktıysam etrafa bakındıysam da hiçbir şey göremedim. bu arada sesi tek ben duyuyordum ve resmen delirmek üzereydim naklen mızıka sesiydi başka hiçbir şeye benzemiyordu hani öyle çok merkezi bir yerde de oturmuyoruz ki dışarıdan sürekli ses gelsin. ilk iki günden sonra (bu arada evde yalnızım devamlı hafta sonları hariç) yalnız başımayken evde benimle biri varmış gibi hissediyordum sanki sürekli biri beni izliyormuş gibi yerimden kalkıp evde dolaşamayacak kadar korkmaya başlamıştım yalnızken. bir kere uzanırken sanki biri bana arkadan sarılıyormuş bir hisse kapıldım kendimi yere attım. artık uyumaktan korkar hale geldim kabuslar yüzünden. sürekli bir sıkıntı vardı içimde hep kötü kötü şeyler düşünüyordum ister istemez tüm bunlar bir hafta sürdü ve işin ilginç yanı ben herhangi bir özel bir dua,zikir,uygulama yapmadan kendiliğinden geçti ben sadece hepimizin bildiği nas felak gibi sureleri okudum dua falan ettim geçsin diye. böylece geçti gitti ama ben bunun sıradan bir şey olmadığına emindim hele hele o mızıka sesleri.... neyse siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? birde sizin görüşlerinizi alayım dedim durumumun daha iyi anlaşılması için allaha şükür ondan sonra pek önemli bir şey olmadı bu konularda. şimdiden teşekkürler.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Sesleri sabah yatakta uyandıgında duyormuydun hep gecemi duyuyordun yatarkende beyninde erkek birini düsünmüsündür yanlis anlama o anda yattıngın odanın yanındaki odalarda erkek varmıydı varsa onların enerjisinden etkilenmisindir böyle seyler genelde çok düşünen birinde olur umarım yardımcı olmuşumdur insallah iyi olursunuz

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bahsettiğin şeyler sadece nas ve felak sureleri ile geçecek şey değildir aksine dahada ileri gitmeleri gerekiyordu bu olayı bir başkasına anlattınız mı o donemler yakınınızda olan enerjisi pozitif ve guclu olan ? Kısa bir ziyaret desem geldiklerinde gitmezler hazır güzelim enerjiyi bırakmazlar sizin dışınızda gelişen başka bir durum olduğunu düşünmekteyim tabiki siz eğer bir sure sonra umursamayıp istem dışı algılarınızı kapattıysanız o ayrı bir konu

Ulas149

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum olabilir bende nas felakla geçmeyeceğini biliyordum benide şaşırttı bu durum... başka birşey hakkında fikrim yok fakat o olayın sıradan brişey olmadığına adım gibi eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...