birkaç eşyam kayıp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkness38

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaslar 3 tane esyam akyıp kulaklık şarj ve hafızakartı..Belki de çalındı :S bunları bulabilmem için yardım edin önerebileceğiniz birşeyler var mı dua diğer şeyler vb :(

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bence bunları bulmak için dua vs denemeye gerek yok para biriktirmek daha kolay

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaslar 3 tane esyam akyıp kulaklık şarj ve hafızakartı..Belki de çalındı :S bunları bulabilmem için yardım edin önerebileceğiniz birşeyler var mı dua diğer şeyler vb :(

Çalındıysa polisi arayın.Öbür türlü evde kaybolduysa arayın bulursunuz.Bu konun yeri hem burası değil hemde maji ile hiç bir alakası yok.

La-edri

Kayıtlı Üye
Gizlimabet ne idi ne oldu ? Arkadaslar bu ve buna benzer seyler icin neden paylasim kirliligine sebeb oluyorsunuz ?

Gizlimabet ve üyelerinin bu sorunu nasil cözebiliecegini hayal etiniz bilmiyorum ama yataginizin altina bakmakla ise koyulun.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Arkadaş bizden yardım istiyor. Ona yardımcı olmak bizim borcumuz. Ben denemedim ama isterseniz bunu deneye bilirsiniz. Buyurun:

Eğer bir malın kaybolsa, 3 gün riyazetli oruç tutup hergün niyet edip 3 kere okusan, herneki kayboldu ise ervah bulup geri getirir. Ve eğer bir yerde padişah dahi olsan, padişahlık elinden alınsa, yasini şerif hürmetine ol nimet sana geri verilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Arkadaş bizden yardım istiyor. Ona yardımcı olmak bizim borcumuz. Ben denemedim ama isterseniz bunu deneye bilirsiniz. Buyurun:

Eğer bir malın kaybolsa, 3 gün riyazetli oruç tutup hergün niyet edip 3 kere okusan, herneki kayboldu ise ervah bulup geri getirir. Ve eğer bir yerde padişah dahi olsan, padişahlık elinden alınsa, yasini şerif hürmetine ol nimet sana geri verilir.

Bu gibi konular buradan yardım istenecek konular değil. Burası kuralları olan bir Parapsikoloji platformu. Kayıp eşyaları,çalınmış eşyaları bulma platform'u değil. Büyü,maji gibi şeyler bu kadar küçük konular için yapılmaz.
Eşya çalınmışsa polis aranır. Kaybolmuşsa nerede kaybolduysa orası aranır.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Bu gibi konular buradan yardım istenecek konular değil. Burası kuralları olan bir Parapsikoloji platformu. Kayıp eşyaları,çalınmış eşyaları bulma platform'u değil. Büyü,maji gibi şeyler bu kadar küçük konular için yapılmaz.
Eşya çalınmışsa polis aranır. Kaybolmuşsa nerede kaybolduysa orası aranır.

Kaybolan eşyaları bulmak için bir büyü vardı türkçe. İşe yarıyor ama ruhçuluk sayıldığı için veremem. Yani arayıp kendi bulmalı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kaybolan eşyaları bulmak için bir büyü vardı türkçe. İşe yarıyor ama ruhçuluk sayıldığı için veremem. Yani arayıp kendi bulmalı.

Yazımı okumadınız galiba. Bu gibi küçük konular için büyü yapılmaz. Büyü'nünde kuralları vardır.
Bu konunun cevabı net: Çalındıysa polis, Kaybolduysa mekanı aramak.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Yazımı okumadınız galiba. Bu gibi küçük konular için büyü yapılmaz. Büyü'nünde kuralları vardır.
Bu konunun cevabı net: Çalındıysa polis, Kaybolduysa mekanı aramak.

Büyüyü sen yaratmadın adamım. Böyle bir büyü var diyorsam vardır ve küçüğü büyüğü yoktur her büyü aynı derecede yasaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Büyüyü sen yaratmadın adamım. Böyle bir büyü var diyorsam vardır ve küçüğü büyüğü yoktur her büyü aynı derecede yasaktır.

Konuşma şeklinize,Hitabınıza dikkat edin. ! Ben vardır yoktur demedim. Bu tür konular için büyü yapılmaz dedim.! Lütfen okuyarak yazın.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Konuşma tarzımda bir kabalık yoktur. Büyüyü kurallandırıyorsunuz sanki yaratmışsınız gibi. Büyü yapılacak konu küçük veya büyük diye ayrılamaz. Bu konuda büyünün var olması da yardım istemesinde sakınca olmadığını gösterir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Konuşma tarzımda bir kabalık yoktur. Büyüyü kurallandırıyorsunuz sanki yaratmışsınız gibi. Büyü yapılacak konu küçük veya büyük diye ayrılamaz. Bu konuda büyünün var olması da yardım istemesinde sakınca olmadığını gösterir.

''Adamım '' gibi kelimelerle hitap edemezsiniz. Ve büyünün sakıncalı olup olmadığı kişinin inancına göre değişir. Benim inancıma göre sakıncasız,sizin inancınıza göre sakınacılır. Tek sizin inancınız bulunmuyor.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Size "Adamım" dememi istemiyorsanız birdaha kullanmam emin olabilirsiniz :) Kendi inancımdan bahsettim burada. Konunun açılmasında hata yoktur yardım istemiş. Sizse bu forum için kayıp eşyaları bulma yeri olmadığını söylemişsiniz. Hatanızı düzeltir, her konuda büyünün var olabileceğini hatırlatırım.

teknik67

Kayıtlı Üye
yengemin altınları çalınmıştı .yengemde çalanın geri getirmesi için çalınan yere , uzman hocanın getirmiş olduğu okunmuş şişenin içinde nohut türü zamanla şişen şeyler varmış. kısa bir müddet sonra altınları çalan kişi aynı yere bırakmış.sebebide çalan kişinin zamanla gün geçtikçe karnının şişmesi gaz yapıp feci şekilde rahatsız olmasıymış.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Yani "hoca" dedikleri insan çalan kişiye büyü yapmış anlayacağın. Ben konuyu açan arkadaşın eşyalarının çalındığını düşünmüyorum. Evin içinde kaybolduğunu düşünüyorum. Çalınsa bile hiçbir insana büyü yapılmamalı kanısındayım.

teknik67

Kayıtlı Üye
para kolay kazanılmıyor.altınlar kolay kazanılmıyor. helal malı çalmasaymış.neticede altınları aldığı yere kısa süre sonra bırakmış .iyi ders olmuştur.

maxcod

Banlı Kullanıcı
Ben de biliyorum kolay kazanılmadığını ve tabi ki hırsızı da suçlu buluyorum fakat hataya hatayla karşılık vermiş yengeniz. Madem ki büyüsü bu kadar iyi bulup polise şikayet etmek daha iyi olmaz mıydı ? Tabi bir müslüman hiçbir şekilde büyü yapmamalı. (Müslüman olduğunuzu sanıyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...